Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Lewica z odchyleniem genitalnym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy to warto było burzyć tę Bastylię? Zaczynało się wzniośle: „wolność, równość i braterstwo!” I co ci Lewico z tego zostało? Epatowanie genitaliami. Wiadomo - religia – to wróg śmiertelny Lewicy.

Lewica z odchyleniem genitalnym.

Grupa aktywistów ruchu lgbt rozwiesiła tęczowe chorągwie na pomnikach warszawskich, w tym na figurze Chrystusa pod kościołem św. Krzyża w samym centrum miasta.
Kościół św. Krzyża jest miejscem szczególnym. W czasie Powstania Warszawskiego Niemcy wysadzili go w powietrze – zniszczenia były ogromne. W kościele, starannie odbudowanym po wojnie, znajduje się wiele historycznych pamiątek wśród nich urna z sercem Fryderyka Szopena.
Wywieszeniem na postaci Chrystusa flagi lgbt było oczywistą prowokacją i obrazą uczuć katolików.

Nie był to żaden przypadek. Ruch lgbt musi zmierzać do zniszczenia religii z bardzo prostego powodu. Homoseksualizm jest potępiany przez wszystkie wyznania oparte na Biblii, która „grzech sodomski” -
określa jako „obrzydliwość”.
Biblijny przekaz o zniszczeniu Sodomy – miasta, w którym homoseksualna rozwiązłość - wywołała gniew Boga i zniszczenie tego źródła zepsucia nie pozostawia wątpliwości.
Nie da się pogodzić religii z akceptacją praktyk homoseksualnych.

A religia – jak wiadomo – to wróg śmiertelny Lewicy.
Wszak sam Marks raczył był zaklasyfikować religię jako „opium dla ludu”.

Stąd droga do wyzwolenia klasy robotniczej i całej ludzkości wiodła Lewicę wszystkich odcieni do bezwzględnej walki z kościołem, ba z całym chrześcijaństwem.

„Droga do wyzwolenia” okazała się drogą do zniewolenia i wraz bankructwem komunizmu stało się oczywiste że „klasa robotnicza” nie da się już nabierać na obiecanki o raju w kołchozie. Ideolodzy lewicy musieli zatem poszukać nowych klientów, którzy by im utorowali drogę do władzy.

No i jak znalazł po okresie „rewolucji seksualnej” rozpoczętej na zachodzie w latach 70 -tych. na arenę dziejów wtoczyło się rozochocone środowisko gejów. Gejów i lesbijek – ma się rozumieć tudzież transwestytów, oraz innych najaranych ludzi, którym seks uprawiany na różne sposoby, z różnymi partnerami nie pozwala normalnie funkcjonować. Takie natręctwa są znane psychiatrom.

Medycyna zna przypadki chorobliwego obżarstwa czy alkoholizmu, człowiek uzależnia się od różnych rzeczy jak choćby od gier komputerowych. Wszystkie te uzależnienia lekarze i psychoterapeuci starają się leczyć i podobnie było z homoseksualizmem, który był uznawany za chorobę i leczony jeszcze w latach 60. ubiegłego wieku.

Kiedy jednak liderzy Nowej Lewicy zorientowali się jaką potężną bronią w walce z kościołem mogą być środowiska homoseksualistów, rozpoczęli walkę o „wyzwolenie” gejów z opresji i pęt w jakich skrępowała ich religia.
I tak oto homoseksualizm stał się główną ideą Lewicy, no bo co innego mogłoby dzisiaj nadawać się na Lewicowe sztandary? Przecież nie sierp i młot.

Widmo Dudy nad Paradą Równości | Marcin Makowski

 A ponieważ jak wiemy – walka klasowa zaostrza się w miarę postępów w budowie socjalizmu to i postulaty działaczy gejowskich są coraz dalej idące. Już nie wystarcza im, że nie wolno używać słowa „pedał” nawet kupując rower, a za opowiadanie kawałów o gejach można zostać negatywnym bohaterem jakiegoś dajmy na to tefauenu. To wszystko za mało.

Zgodnie z zasadą zaostrzającej się walki klasowej środowiska lgbt żądają prawa do zawierania małżeństw,
adopcji dzieci itd.itp. Zaostrza się także i będzie zaostrzać walka uliczna.

Profanacja jakiej dopuścili się warszawscy geje wieszający tęczowe flagi na figurze Chrystusa miała
oczywisty cel – urazić uczucia katolików. Bo zgodnie z logiką lewicy – mniejszości homoseksualnej należy się tolerancja, ale większości chrześcijańskiej już taka ochrona nie przysługuje.

Coraz bardziej obsceniczne tzw. „parady równości” też nie służą żadnej tam walce o równość.
Paradowanie z obnażonymi narządami płciowymi, poprzebieranych osobników jest wyrazem pogardy i prowokacji wobec normalnej większości.

A zaczynało się tak wzniośle: „wolność, równość i braterstwo!”
I co ci Lewico z tego zostało? Epatowanie genitaliami.

Czy to warto było burzyć tę Bastylię?

Janusz Sanocki - Poseł VIII Kadnecji Sejmu RP

 
 

 

KOMENTARZE

 • Oplaceni komunisci w USA pogonieni z okolicy przez mieszkancow.
  https://www.infowars.com/antifa-gets-beat-down-after-invading-suburbs-video/
 • @staszek kieliszek 05:28:52
  Na dolaczonym klipie pospolite ruszenie sasiedzkie( z przewaga liczebna:) recznie pogonilo zwiad zadymiarzy w kominiarkach.
  Albo wrodzona delikatnosc nie pozwolila im na uzycie czegos wiecej niz piesci.
  Albo ciag dalszy (z gruba sola) nie byl filmowany.
  Gdybym byl w samoobronie sasiedzkiej z taka przewaga, zdjalbym im sila te maseczki i zrobil pamiatkowe zdjecia dla Police Oficers.
  Mogloby wyjsc ze same biale paniczyki " z dobrych domow".
 • Szanowni Państwo...
  medyczne skutki praktyk homoseksualnych są bardzo niebezpieczne z powodów zdrowotnych epidemiologicznych, nie wiem czy nie są dla społeczeństw o wiele bardziej groźne niż ten cały koronowirus. Zachęcam do przeczytania artykułu :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  Ostrzegam jednak przed wyjątkowo drastycznymi i obrzydliwymi treściami.

  Czy sanepid, który tak ochoczo ściga nieistniejącą pandemię, nie powinien zacząć ścigać w interesie zdrowia publicznego to poważne zagrożenie?
 • @Jan Paweł 07:26:40
  Chyba oczywistym jest, że temat tego zmasowanego teraz ataku środowisk LGBT może mieć bardzo groźne skutki zdrowotne i powinien się w końcu tym zająć Minister Zdrowia, Państwowy Inspektor Sanitarno-epidemiologiczny, Rzecznik Praw Obywatelskich itd.
  Te masowe już teraz marsze LGBT po praktycznie wszystkich większych miastach w Polsce, wskazują na to jak skala tego epidemiologicznego zagrożenia jest duża.

  Zaś wciąganie w ten proceder dzieci i eskalowanie w ten sposób tego zagrożenia epidemiologicznego, jest już skończonym draństwem.
  Jeżeli Państwo nie powstrzyma tego groźnego procederu, to za kilka lat skala tego zagrożenia epidemiologicznego wzrośnie niewspółmiernie.
 • @brian 06:48:46
  Ja bym zakopal ich w sasiednim polu sojowym czy kukurydzianym.Nikt by sie oto badziewie nie upominal.
 • Spójrzmy prawdzie w oczy
  gdyby nie ci LGBT-owcy to o czym byśmy tak zawzięcie dyskutowali?
  o międzynarodowym bangsterstwie? to nudne więc oczywiście że nie.Doceniajmy zatem tych dzięki którym mamy zajmujące igrzyska bo czego nam więcej trzeba.Wszak chleb już mamy dzięki genialnej polityce rządu.
 • Świetny tytuł artykuliku pana posla Sanockiego (kiedyś byliśmy razem na spotkaniu "Mut zur Ethik" w Austrii)
  Otóż już od kilku lat utrzymuję, że ŚWIATEM ZACZYNAJĄ RZĄDZIĆ GENITALIANIE, wywowdząca się z Ciemnicy Pisma Świętego sekta obsesyjnie przywiązana do działalności organów rozrodczych jej członków (przypominam historię Onana, którego Bóg pokarał śmiercią za niewłaściwe umieszczenie jego ŚWIĘTEGO NASIENIA.)

  Dla "zabawy" cytuje fragment mego artykuliku na ten ekscytujący SEKSUALNY temat, opublikowanego, m.in. na neonie 1,5 roku temu: https://zakop999pl.neon24.pl/post/147864,antysemityzm-jako-bron-zaczepna-genitalian

  //Któraż zatem to, tak bardzo WYJĄTKOWA (ang. exclusive) „grupie” tak wielkie znaczenie przywiązuje do ludzkich organów seksualnych, opakowanych zazwyczaj w majteczki – zwłaszcza niebieskie – jak te na zdjęciu (obalonego w Gdańsku pomnika ks. Jankowskiego)? Otóż już ponad rok temu, opublikowałem artykuł, po angielsku, zatytułowany „Czy znak Tantry reprezentuje sens całej Cywilizacji Euro-Amerykańskiej?

  Sześciograniasty bowiem symbol, na fladze Nowoczesnego Izraela został, z całą świadomością tego faktu, skopiowany przez hiszpańskich kabalistów z hinduskiej TANTRY, oznaczającej miłosne złączenie się męskich i żeńskich organów płciowych. Ten znak na fladze Izraela po prostu wskazuje, że pod tą flagą mamy do czynienia z nowotworem społecznym o nazwie GENITALIANIE, z rodzajem Bundu (ital. fasci, ang. w Kalifornii „groupies”) ludzi wyjątkowo zainteresowanych życiem ich organów płciowych (patrz rozdział „The Mind in Genitalia” powyżej wskazanego eseju).//

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/02/Jankowski-przyziemiony.jpg

  ("niebieskie majteczki" widoczne obok "głowicy" białej komży rozłożonej na obalonym pomniku ks. Jankowskiego)

  Cytuję siebie dalej:

  Mój „comrade in arms” Izrael Szamir zauważył, że „GENITALIANIE (tj. Żydzi) stali się symbolem obecnego neoliberalnego reżymu. Ta sprawa jest bardziej istotna dla tutejszych (w Polsce) ludzi, niż problemy Palestyńczyków. Jednak podobnie jak nie do uniknięcia będzie reakcja na neoliberalizm, tak i koniecznym będzie wymuszenie przekroczenia, tak zwanego GENITALNEGO stadium rozwoju umysłowego, przez rządzące nami elity – i to w skali nie tylko Polski ale i Międzymorza Śródziemno-Martwego – co w konsekwencji doprowadzi do równości między żydami i gojami (także) w Izraelu/Palestynie.

  A taki program oczywiście oznacza ABSOLUTNĄ KONIECZNOŚĆ SABOTAŻU SYSTEMU OPARTEGO O ZNAK TANTRY jako wzorzec wartości//

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/02/Cechy-boga-NWO.jpg

  Oryginalny tekst po angielsku "Does the Tantra sign embody the sense of whole Euro-American Civilization?" (Feb. 2018) patrz http://markglogg.eu/?p=2144
 • @staszek kieliszek 08:40:50
  "Children of the corn" part 12.
  A soja?
  Nie, bo holota czci soje jako wegetarianska swietosc.
  Jeszcze by wyrosla na osiemnascie jardow.
  Ale corn?
  Jak najbardziej( tu zlowrogi smiech z horroru).
 • zniszczone sklepy Chicago
  Odcienie lewicy są różne ale wszędzie tak samo i jak najbardziej dla społeczeństwa szkodliwe. Weźmy pod lupę lewicowców w USA którzy chcąc nieść swoje interesy wysługują się Murzynami. Zorganizowano im BLM jak i natychmiastowe różne dyskryminujące białych finansowe "darowizny".
  Wyobraźcie sobie iż dzisiaj w nocy zorganizowana przestępczość jak i zwykła ludność Afroamerykanów w pre medytacyjnym działaniu z użyciem broni zdemolowała jak i okradła multum sklepów w Chicago jak i okolicach poczynając od jedzenia po ciuchy i elektronikę kończąc. Godzina jest 6.30 rano a w TV z niedowierzaniem pokazują całe ulice splądrowanych i zniszczonych sklepów głównie w dobrych dzielnicach. Zuchwałość Murzynów jest tak wielkie iż wchodzą nie obawiając się kamer i live TV. Co do Policji, ponieważ nowe wydane przez czarną burmistrzynie Chicago wiążą im ręce oraz specyfika olbrzymiego niebezpieczeństwa wybuchu na ulicach prawdziwej wojny, patrzyła na proceder bezradnie. Grupy dziesiątek uzbrojonych czarnych wchodzących przez wybite okna do sklepów i wynoszących do podstawionych samochodów towar spowodował sytuację tak niebezpieczna zarówno dla nieprzygotowanych policjantów jak i mieszkańców iż interwencje Policji stały się nielogiczne.
  Z ciekawością i niedowierzaniem wszyscy czekają na dalszy rozwój sytuacji. Trzeba wam wiedzieć iż po rozpoczęciu murzyńskich ekscesów kilka tygodni temu większość lewacko-żydowskich internetowych mediów jak Yahoo News uniemożliwiło komentowanie przez czytelników jakiekolwiek artykuły aby szczególnie biali nie zaczęli się zrzeszać i nie powstała z tego rasowa rewolucja. Wtedy to z Murzynów nie pozostało by nic.
  Żyjemy w ciekawych czasach. Gońcie każdy rodzaj lewactwa z Polski bo i wam przyniosą tylko płacz i zniszczenia. Zastanówcie się czy oby liczba Ukraińców nie przekroczyła punktu bezpiecznego dla kraju. 10%~13% obcej populacji jednej grupy etnicznej w kraju jest czymś bardzo groźnym z niewyobrażalnymi konsekwencjami na przyszłość.
 • Ta propaganda LGBT na NEonie zaczyna być nudna.
  Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany problem dzieci i młodzieży w szkołach w związku z epidemią? Czy to kogoś interesuje? Chodzi o to, że będą jakieś zmiany w postaci zmniejszonych klas.

  Z tego widać, że z wiekiem u staruszków rośnie zainteresowanie nie tyle płcią odmienną, co raczej zboczeniami.
 • @Berkeley72 10:03:42 Proszę poprawić, bo to razi!
  "Brzydota", a nie "bżydota"
 • @Anna-PK 16:17:54 OBŻYDZENIE - to słowo LITERALNIE sugeruje upodobnienie się do "klasycznego" (znanego w Polsce przedwrześniowej
  a u ortodoksyjnych żydów np. w New Jersey w USA) ŻYDOSTWA.

  Jak tego dawały ślady mieszkań w na krakowskim Kazimierzu jeszcze z 30 lat temu, to było POWSZECHNE NIECHLUJSTWO, tak bardzo wyśmiewane przez Juliusa Streichera przed II WŚ. (nie wiem z jakich przyczyn przetłumaczono na język hiszpański i opublikowano w "Editorial Streicher" tekst mego wystąpienia
  en el Foro Público Mundial "Diálogo de Civilizaciones" efectuado en Rodas, Grecia, en Septiembre de 2003 (véase wpfdc.com), que fue impreso en "World Affairs", vol.7 Nº4, Nueva Delhi, 2003.
  zatytułowanego po hiszpańsku "Las Raíces Religiosas del Poderío de EE.UU." (np. http://markglogg.eu/?cat=19 )

  a w oryginale to moje na Rodos wystąpienie można znaleźć np. tutaj: http://www.amerika.org/texts/religious-roots-of-american-superpower-marek-glogoczowski/ .

  Już z dziesięć lat temu, ze znanym lingwistą z Uniwersytetu w Łodzi, profesorem Danko zastanawialiśmy się nad etymologią słowa BRZYDOTA (od brzegu, brzytwy?). No i wyszło, że jednak pochodzi ono od ZACHOWAŃ TYPOWO ŻYDOWSKICH, wskazanych np. na filmie Ziemia Obiecana, wg. książki Wł. Reymonta.

  Dzisiaj świadectwa takiego, TYPOWO ŻYDOWSKIEGO zachowania się dostarczył znany mi nieco osobiście, zarówno w "studenckiej" młodości jak i w mym "wieku średnim" ADAM MICHNIK w komentarzu nt. wyborów na Białorusi, który można przeczytać na str. 3 dzisiejszej Gaz. Wyborczej. Pełne OBŻYDZENIE jego się "społecznym" zachowaniem, bardzo podobnym do tego jakie zareprezentował Vlad Żyrynowski w wywiadzie jakiego demonstracyjnie wczoraj udzielił przed białoruską Ambasadą w Moskwie.

  Czy mnie zrozumiano?
 • @Berkeley72 18:59:03 Ot, to me wystąpienie na Rodost łatwiej się czyta na portalu mego "comrade in arms" Izraela Shamira:
  Patrz tutaj

  http://www.adelaideinstitute.org/Dissenters/shamir1.htm
 • @Berkeley72 18:59:03 Nie zrozumiano!
  //Już z dziesięć lat temu, ze znanym lingwistą z Uniwersytetu w Łodzi, profesorem Danko zastanawialiśmy się nad etymologią słowa BRZYDOTA (od brzegu, brzytwy?).//

  Słabi z Was fachowcy! Słowo "бритко" co znaczy "brzydko"lub "ostro" występuje w większości języków słowiańskich. Tak Białorusini, jak i Serbowie to słowo używają.

  "Дмитриј Рогозин, који се „прославио” бритким изјавама у Бриселу"
  Dmitrij Rogozin, który zasłynął z ostrych wypowiedzi w Brukseli

  http://www.politika.rs/scc/clanak/241606/Sta-je-Rogozin-porucio-Beogradu
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/a95/OTYwL3VfMS9jY180MDU0OC9wLzIwMjAvMDgvMTAvMTA1NS83MDgvZTYwYTBiZGY4MzQyNDk2YzhhYmZlMzBkMDc5ZmQzYmUuanBlZw==.jpeg                                              
                                                                                           
                                                                                           
  Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT: Tęczowa flaga to opór wobec mowy nienawiści. Władza atakuje młodych. Po piątkowej i sobotniej demonstracji aktywistów LGBT w Warszawie, działacze domagali się większego zaangażowania Rafała Trzaskowskiego w obronę ich praw. Protestowano też w obronie zatrzymanego zgodnie z wyrokiem sądu Michała Szutowicza „Margot”. Głos w gorącej dyskusji nt. działań tęczowych prowokatorów zabrała Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawa podzieliła się z internautami swoim zaskoczeniem, że w 2020 roku Polki i Polacy wciąż muszą walczyć o podstawowe prawa  do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa. W sprawie profanacji i obrażania uczuć wierzących głosu już jakoś nie zabrała. Woli bronić mniejszości seksualnych? Trzaskowska broni aktywistów LGBT...Moi Drodzy, mamy rok 2020, a Polki i Polacy muszą się upominać o podstawowe prawa do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa zaczyna swój absurdalny wpis Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawy stwierdziła też, że to władza zaatakowała młodych ludzi. Nie zauważyła agresywnego zachowania aktywistów LGBT, ani tego, że policja, która zatrzymała aktywistę „Margot” działała zgodnie w wyrokiem sądu. Obserwowałam to, co wydarzyło się w Warszawie i nie rozumiem tej agresji i wrogości, z którą władza atakuje młodych ludzi zaznaczyła. Żona prezydenta Warszawy o tęczowej fladze...Tęczowa flaga już dawno znaczy o wiele więcej: tolerancję, akceptację, otwartość, a teraz dodatkowo opór wobec mowy nienawiści stwierdziła. Jak widać wg Trzaskowskiej na skutek ostatnich wydarzeń w Warszawie tęczowa flaga stała się znakiem oporu wobec mowy nienawiści. Reakcja władz była niewspółmierna do sytuacji. Wystarczy, abyśmy wszyscy się wzajemnie szanowali. Nasi sąsiedzi, przyjaciele, naukowcy, artyści czy po prostu zwykli ludzie - dobrzy i mądrzy - chcą tylko zwyczajnie żyć, a mają problem z tym, że idąc po ulicy ryzykują pobicie, są znieważani lub zastraszani ogłosiła. Szkoda, że Małgorzata Trzaskowska nie pokusiła się o konkretne przykłady znieważania i zastraszania. Na razie mamy do czynienia z terrorem i prowokacjami ze strony aktywistów LGBT. Żona prezydenta Warszawy ani razu nie potępiła profanacji i obrażania uczuć większości. Chętnie za to broni mniejszości. Swój absurdalny wpis kończy słowami: Nie wyobrażam sobie, co czują matki, które słyszą jak wysyła się ich dzieci „do gazu”. To jest właśnie mowa skrajnej nienawiści obok której, kto jak kto, ale my Polki i Polacy nie możemy przechodzić obojętnie.


                                       https://media.wplm.pl/thumbs/6a0/ODMweDYwMC9jY182ZDJiMy9wLzIwMjAvMDgvMTAvNDI0LzYyNy81NmIxNmYwMTMxNTc0NGEzOTAyMGNkOTE4OGM2MGY1YS5qcGVn.jpeg                                                          
                                                                                                        Tęczowi aktywiści czuja się coraz pewniej mając poparcie również żony prezydenta Warszawy. Depczą katolickie i narodowe świętości, prezentując się przy tym jako ofiary. Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT.

  /Facebook/Małgorzata Trzaskowska                                                                      
                                                                                                   
                                                                                                   
  Ps..Boże, co za maska! Czaskoska to jeszcze kobieta czy już facet. Kryptopedalska citota zamilkła, to ten brzydal zawarczał, żeby ratować twarz..Żonka dublera się odezwała i takie coś chciało być Pierwszą Damą. Co też się w tych lewackich łepetynach lęgnie. Zero kultury, zero rozumu, zero gustu, zero wyglądu, pasuje pani do męża pantoflarza i niedojdy. Tęczowy tuman i jego tumanka mają tumanięta. Do piekła jędzo wściekła. Do piekła kurduple. Poczucia bezpieczeństwa nie mamy w Warszawie odkąd bojówki LGBT wyszły na ulice.Dużą winę na to ponosi Trzaskowski, który szkoli te bandy za nasze podatki i bezczelnie zapowiada, że opłaci ich obrońców. Podłość i zakłamanie tych arcyłotrów jest zatrważające. Pani mąż szkoli takie bandy, które potem napadają na spokojnych ludzi, obrażają. To jest skandal! Głupia śląska gęś „Kupa serducha” zaczyna robić karierę POlityczną? Te Czaskoska to jest ta tolerancja że jedno dziecko posłałaś do komunii a drugie nie i teraz obrażasz nas katolików bo sumienie nie daje ci spokoju wredna babo to dziecko ci jeszcze podziękuje za to. Tęczowa Gocha, kurwa, którą na studiach miał, kto chciał mówi o niej koleżanka ze studiów. Zero tolerancji dla zakłamywania rzeczywistości przez tę kobietę i jej męża. To jest obrzydliwe. Czaskosiowa serwuje nam tutaj alternatywną rzeczywistość! Władza owszem, walczy, ale z młodocianym bandytyzmem, choć wy chcielibyście by naród myślał tak jak wy gadacie! Czaskoscy wywieźli swoje dzieci za granicę. Ale dzieci większości Polaków są w kraju. Dlaczego miałyby się bać czy ich pobije opluje znieważy na ulicy jakiś narajany stypendysta LGBT? Tzw tęczowa flaga /z tęczą nie ma nic wspólnego/, to symbol braku tolerancji, agresji i nienawiści na tle religijnym i światopoglądowym. To symbol ludzi prezentujących żydolewacką agresję i nienawiść. Sodomitka Trzaskowska i pomiot ubeckoesbecki, sodomita, kryptopedalska ciota i żyd Trzaskowski są  z Mniejszości Sodomickiej i niech nie narzucają większości wyznających Jezusa ideologi sodomickiej. Trzaskowscy organizują w ratuszu letnie warsztaty masturbacyjne dla dzieci. Uczestnictwo bezpłatne. Należy się przyjrzeć czy nie należy Trzaskowskim dzieci odebrać. Może są molestowane i naszpikowane hormonami. U zboków wszystko jest możliwe. Trzaskowski może tak często jeździ do dzieci by je gwałcić. Trzaskowski pomiot ubeckoesbecki i koszer, ćpun i biseks, a ta jego brzydota to żydówa jak widać, kupa serducha, prymitywna larwa. Wymyśliliście sobie pojęcie „mowa nienawiści” i cokolwiek to oznacza, to na pewno wg was może być stosowane tylko do osób myślących inaczej, niż chce LGBT. Jesteście grupą nachalną, bezwzględną, nietolerancyjną i mającą gdzieś, czyjąś wiarę, symbole narodowe i religijne. Stanowicie zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie, ale domagacie się przywilejów, jakbyście byli siłą napędową ludzkości. Pod hasełkami równości i gadaniem o swoim męczennictwie namąciliście wielu ludziom w głowach i próbujecie zatrzeć wszelkie granice zdrowego rozsądku. Czaskoska popiera bandytyzm. Prokurator powinien z urzędu zająć się tą Panią. Popieranie i namawianie do bandytyzmu to przestępstwo. Trzeba skończyć z lękliwym tolerowaniem obscenicznych ekscesów, bo może być jeszcze gorzej! Nie chodzi tu o poglądy, ale o chuligaństwo i śmiało należy stosować dawno obowiązujące prawo! Etapowanie LGBT trwa, tolerancja jest, to teraz już chcą gloryfikacji swoich aberracji seksualnych, akceptacji homo „małżeństw” z adopcją i deprawacją cudzych dzieci, wreszcie eliminacji naszych wartości i chrześcijaństwa. Chcą usunąć to, co stanowi podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności, oraz o zastąpienie tego zupełnym nihilizmem i anarchią. Nasila się ofensywa lewactwa, coraz bardziej nachalne i obrzydliwe prowokacje od ulicy po sejm, rośnie kuriozalna bezczelność animatorów LGBT w stosunku do chrześcijaństwa i patriotycznych wartości. Próby destabilizacji kraju są wspierane i finansowane przez zewnętrznych wrogów, przecież nawet w Warszawie wydano miliony na szkolenie bojówkarzy. Chodzi nie tylko o stosowanie inżynierii społecznej (projekt Sorosa), ale i o wspólne interesy Rosji z Niemcami i zablokowanie problemami wewnętrznymi naszych roszczeń o reparacje wojenne. Opozycja miłująca LGBT bierze w tym czynny udział, podżega ich i broni, a że każdym społeczeństwie jest pewna liczba świrusów oraz dewiantów (nie tylko tych seksualnych), a to może wyzwolić nawet zbrodnie. Polskie władze powinny zająć się problemem i bronić praw większości mieszkańców naszego kraju, nie ulegając presji UE, ani chuligańskich akcji harcowników i dewiantów seksualnych. Jeśli władze nad tym nie zapanują i nie będzie odpowiedzialności konkretnych osób za drastyczne wybryki, to znaczy, że Państwo nie działa. Nasilą się agresywne prowokacje i obrzydliwe ataki na chrześcijaństwo i obrażanie spokojnych ludzi, oraz nachalne próby gorszenia cudzych dzieci . Jeszcze jesteście tolerowani, ale na własne życzenie możecie zostać uznani za wrogów publicznych nr 1. z potencjalnie tragicznymi dla was skutkami.                                                    
 • @Anna-PK 19:26:00 Odnośnie słowa "brzydko" niby pochodzącego od "brzytwy", "brzeszczota"a
  czyli jakiegoś OSTREGO ('brytkiego') narzędzia, to w porządku, ale ZNACZENIOWO nie ma jakiegokolwiek powiązania OSTROŚCI ('bystrości' skojarzeń) z BRZYDOTĄ.

  Natomiast powiązanie czegoś BRZYDKIEGO z ŻYDEM było w XIX wieku nagminne wśród arystokracji. Np. rejent Milczek (lub jego przeciwnik w "Zemście" Fredry) pisząc atramentem zrobił kleksa i woła (słyszałem w teatrze "O żyd!") - czyli zrobił coś bŻYDkiego.

  Stąd przed II WŚ były próby ANTYSEMITÓW w Polsce wprowadzenia pisowni 'BŻYDOTA' - tak zresztą wygląda cała obecna SCENA POLITYCZNA w Polsce, ewidentnie GENITALIAŃSKIE LGBT w to włączając. A na Białorusi ostatnio, to co zrobiła niedawno tamtejsza "opozycja", to była / jest ewidentna OBŻYDLIWOŚĆ. Zwłaszcza że w znacznym stopniu jest ona sponsorowana przez Fundację Sorosa/Schwarza, bo Żydzi mają w OBŻYDLIWYM zwyczaju zmieniać nazwisko, by zakamuflować swą osobowość (np. Saul na Paweł z Tarsu.)
 • @Berkeley72 22:20:43 Słowo żyd jest spolszczeniem, albo sfrancużeniem
  słowa jude. W żadnym innym języku słowo "żyd" w takiej pisowni nie występuje. Więc to całe słowotwórstwo jest absolutnie polskim wymysłem.
  Po białorusku mówi się "бридко гаворць" "brzydka rozmowa". Ponieważ polskie brzydko jest pisane przez rz bo w białoruskim jest "бридко" "bridko".

  //nie ma jakiegokolwiek powiązania OSTROŚCI ('bystrości' skojarzeń) z BRZYDOTĄ.//

  W słowiańskich językach są dwa słowa. "бридко" to brzydko, przez "d" oraz "бритко" przez "t" znaczy ostro. Stąd jest wyraz brzytwa.

  Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jeżeli występuje jakaś kombinacja ze słowem "żyd", to mnie nie interesuje. Musi Pan dopilnować aby słowniki to uwzględniły i aby słowa nie myliły się w ortografii.
 • @@@@!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1597091453c6e7708bc4b8f61ac485dd4e037293341d5c6e040e9d03b855310ca581580603.jpg

  Biedroń wzywa na pomoc KE. Pisze o "nagonce" i chwali brak dotacji dla polskich miast. Robert Biedroń postanowił zaapelować do Komisji Europejskiej o działania wobec polskich władz wz. z "nagonką na osoby LGBTI". - W odpowiedzi na zatrzymania podczas protestów solidarnościowych z Margot oraz nieustającą nagonkę na osoby LGBTI w Polsce, wezwaliśmy przewodniczącą KE do podjęcia konkretnych działań wobec polskich władz - napisał europoseł Robert Biedroń na Twitterze.
  "Wszyscy jesteśmy równi i mamy prawo czuć się bezpiecznie w naszym kraju" - dodał.
  https://pbs.twimg.com/media/EfEbrCFWAAYirkw?format=png&name=900x900

  https://niezalezna.pl/345515-biedron-wzywa-na-pomoc-ke-pisze-o-nagonce-i-chwali-brak-dotacji-dla-polskich-miast

  Ps..Polacy ocknijcie się, póki nie jest za późno, bo inaczej niedługo większość zostanie zamknięta w getcie przez mniejszość. Oczywiście pod hasłami tolerancji. Czego się doczekaliśmy... Kiedyś cwel był zerem nawet w pierdlu. Teraz puszy się w parlamencie i sra w gniazdo, z którego wyszedł. Kto z polaczków jest odpowiedzialny za wybór tego indywiduum do Sejmu i PE? Jaką szmatą trzeba być żeby głosować na degenerata antypolskiego? Cieszy mnie jednak to, że tow. pedalska ciota, matkobijca i gwałciciel brata Biedroń nie rozmnoży się przez co jego wrogie geny zginą na zawsze..Nadeszła przygotowywana latami przez żyda G. Sorosa inżynieria społeczna, mająca na celu zniszczenie państw narodowych, ich kultury i religii. Pedalska ciota, matkobijca i gwałciciel brata Biedroń to typowy przedstawiciel tych zamysłów węgierskiego żyda Sorosa. Biedroń półgłówku jeden, ty bronisz bandyty, który słusznie został aresztowany. A jakby ciebie ktoś wyciągnął z samochodu, przywalił w mordę, a następnie pociął opony, plandekę, wyłamał lusterko i kamerkę wstecznego cofania, to darłbyś tego zboczonego ryja na cały świat. Nie można tolerować coraz większej agresji ideologii lgbt, dlatego też Polacy ( zdecydowana większość ) apeluje do rządu, by podjął stanowcze kroki, oraz rozesłał, ukazał filmy w wersji angielskiej za granicą, jaka nienawiść jest tych z lgbt w Polsce w stosunku do innych ludzi, by to Świat zobaczył, nie musi tylko lewacka UE, ale i USA, jak lewacka UE popiera bandytyzm i wandalizm lgbt w Polsce. Odpowiedź musi być szybka i zdecydowana, gdy będzie jej brak, to znowu będziecie się w UE tłumaczyć. Goń się głupku, bo jesteś żałosny a na dodatek postępujesz jak ostatnia kanalia i łachudra. Jesteś wrogiem Polski i Polaków. To całe zło które wyrządzasz Polskę wylazło ci na gębę. Obrzydliwie się starzejesz. Ponoć nasze traktaty zapewniają, że każda osoba w Europie może być tym, kim jest. Czy mężczyzna może być kobietą? Nie zadaję tego pytania ludziom lewicy, bo oni zawsze kłamią , ani pederastom, bo ci są żywotnie zainteresowani w wykoślawianiu rzeczywistości. To pytanie jest dla ludzi, którym choć trochę chce się pomyśleć i dla których liczą się fakty: czy mężczyzna może być kobietą?? Biedroń w swojej narracji sam sobie przeczy. To jest człowiek, który CHCE żyć w zakłamaniu. Mam nadzieję, że w końcu polityczna poprawność zostanie odrzucona w pełni, i na temat zjawisk takich jak LGBT czy sam homoseksualizm zacznie się podawać fakty w mediach, a nie elementy homopropagandy. Piszę to , bo dostrzegłem , że przed podawaniem prawdy wzbraniają się nawet takie osoby jak Magdalena Ogórek, która wyjątkowo niechętni odnosiła się do kwestii leczenia homoseksualizmu czy jego genezy. Pierwszy fakt: NIKT SIĘ TAKIM NIE RODZI. Za to bardzo łatwo manipulować seksualnością , szczególnie wtedy, gdy dotyczy to osób w ogólnie pojętym kryzysie psychicznym. Kolejny fakt: blisko 30% homoseksualistów nie akceptuje swojego homoseksualizmu. Za to wmawia się tym ludziom, że oni się tacy urodzili, i kłamie na temat nieskuteczności terapii reparatywnej. Takich ludzi się zwyczajnie krzywdzi i bezwzględnie wykorzystuje w procesie krzewienia ideologii LGBT. To są wyjątkowo niemoralne postawy. Jedynym słusznym sposobem postępowania jest mówienie ludziom prawdy, nawet jeśli jest ona niewygodna, w tym prawdy o homoseksualizmie homoseksualistom. Jeszcze jest pokazywanie przykładów, bo większość później kaja się u onkologów z rakiem odbytu, a tego już nikt nie mówi. Ponieważ prawda daje możliwość wyboru, także im. Kłamstwo ten wybór odbiera. A tu kilka słów na temat tego, jak do promocji dewiacji i kwestii rodziny odnosił się Jan Paweł II

  https://www.pch24.pl/jan-pawel-ii--z-cala-moca-przeciw-homopropagandzie,22541,i.html
 • @Anna-PK 23:17:13 Zyd to z francuskiego "juif", a neologizm "obżydzenie" to uczucie patrząc np. na LGBT (produkt 'genitaliański'
  To, że tzw. "ŻYDOSTWO" ma ESTETYCZNY (a więc duchowy) związek z BRZYDOTĄ ZACHOWAŃ, to doskonale zauważył (arystokrata i mason) Ursyn Niemcewicz w satyrce "Rok 3333" gdzie przewiduje, że Polacy staną się ŻYDAMI:
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/11/Niemcewicz-rok-3333.jpg
  (czytać więcej "Polacy dzisiaj: poganie to, czy Nowi Żydzi?" np. http://markglogg.eu/?p=2917 )

  A ten wczesno-XX wieczny pomysł z "bżydotą" propaguje mój znajomy, polonista i poeta z zawodu mgr Stefan Kosiewski z Frankfurtu nad Menem, właściciel portalu Magazyn Europejski Sowa , np. http://sowa.blog.quicksnake.pl/Marek-Glogoczowski/WYKAD-NA-TEMAT-ROZWOJU-POTRZEB-u-Obywatela-Siedzcego-w-Wannie-z-Ciep-Wod

  Pozdrowienia dla Kanady, którą "punktowo" (Toronto i Bagaboos Mts) przed półwieczem zwiedzałem.
 • żołnierze globalistów
  LBGT to żadna lewica w tradycyjnym znaczeniu, to żołnierze globalistów, za nimi stoi wielkiiii kapitał i wszystkie,,demokratyczne" państwa (USA,Anglia, Kanada, Francja, Izraeel,Belgia, Holandia... LBGT to lewica tylko z nazwy aby zamydlić oczy maluczkim. Globaliści przy pomocy kościoła zniszczyli socjalizm, projekt LGBT służy do zniszczenia kościoła i tradycyjnego świata jaki znamy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930