Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Demokracja Nowa - bezobjawowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyjemy obecnie w Polsce i naszym świecie;znaleźliśmy się jakoś nagle, bez naszej woli, w czasach tzw. „demokracji bezobjawowej”. Wymyślonej w czasach komuny... Wszystko to już było...w nieco innych wymaiarch - ale coż...historia lubi się powtarzać...

Demokracja Nowa - Bezobjawowa

Wszystko to już było, i może nie wróci więcej...a może też nie wszyscy o tym pamiętają.

W nieistniejącym już ZSRR -  Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, do zwalczania przeciwników politycznych – żeby tak nie wszystkich trzymać w więzieniach i łagrach -wymyślono nową jednostkę chorobową – „schizofrenię bezobjawową”.
Już w 1959 r. szef Partii Komunistycznej - Chruszczow stwierdził:
„„Można powiedzieć, że w ZSRR istnieją ludzie, którzy walczą z komunizmem...
ale u takich ludzi bez wątpienia stan psychiczny nie jest w normie”.

Ci co protestują - to nie opozycjoniści, ale chorzy i leczyć ich trzeba.
Siłą wsadzać do „psychuszek” pakować insulinę, zastrzyki z siarki wywołujące gorączkę, aż się taki opamięta i przestanie bruździć władzy budującej dobrobyt.
Dzisiejszemu czytelnikowi, może się to wszystko wydać jakąś bajką, filmową fikcją, ale to była rzeczywistość.

W Instytucie Psychiatrii w Moskwie funkcjonował specjalny wydział, profesor Andriej Snieżewski rozwijał teorię „pełzającej schizofrenii”, a opozycjonistów wsadzano nie do więzień, ale bez wyroku, bezterminowo do szpitali. Przez „psychuszki” przeszli m.in. Natalia Gorbaniewska – organizatorka manifestacji przeciwko interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji (1968) czy Władimir Bukowski – psiarz i dysydent, który w szpitalach psychiatrycznych, z rozpoznaniem „bezobjawowej schizofrenii” spędził 12 lat.

Po upadku ZSRR „schizofrenia bezobjawowa” została oczywiście potępiona, ale sama „bezobjawowość” okazała się jednak bardzo przydatna i oto teraz właśnie - na naszych oczach wraca do powszechnego użytku.
W formie jak najbardziej demokratycznej – ma się rozumieć - i z pewnymi modyfikacjami.
Tym razem zamiast schizofrenii mamy wirusa, który u 99% ludzi przechodzi „bezobjawowo” tj. nie wywołując żadnej choroby. No i nie można tych ludzi tak zostawić, by sobie dowolnie poczynali.

Nie to, że Rząd krytykują, ale mogą zarazić jak najbardziej „bezobjawowo” kolejne osoby. Nie dość, że sami „bezobjawowi” nie chorują, to jeszcze zarażeni też nie będą mieli objawów.
Ach, jakie piękne pole do działania dla każdej władzy! Wszystko - dla dobra społeczeństwa – oczywiście!

Kilka dni temu - policja w Warszawie rozpędziła manifestację przedsiębiorców protestujących przeciwko działaniom rządu. Demonstranci korzystali z zagwarantowanego Konstytucją prawa do zgromadzeń (art. 57) i zachowywali się pokojowo. Na dodatek wśród nich był jeden z kandydatów na prezydenta, a mamy obecnie, jakby
na to nie patrzeć kampanię wyborczą. Nic to!
Policjanci zapakowali wszystkich do „suk” (wśród nich i kandydata na prezydenta) zawieźli na „dołki” do różnych warszawskich komend, wypuścili rano. I wszystko to jak najbardziej w „demokratycznym państwie prawnym”.

Ale policja i rząd nasz ukochany mają tu wytłumaczenie.
Demonstranci nie mieli maseczek, które chroniłyby ich od strzykania śliną na funkcjonariuszy, nie zachowywali między sobą odstępów dwumetrowych, a przecież każdy z nich mógł był być „bezobjawowym” nosicielem wirusa.

No to co tu ma do rzeczy Konstytucja, kiedy wirus może być bezobjawowy?
Tak „bezobjawowy” jak wybory prezydenckie z 10 maja.

Konstytucja ZSRR też gwarantowała każdemu wszystkie prawa; ale jak ktoś dostał „bezobjawowej schizofrenii” i sprzeciwiał się władzy, to trzeba go było – (dla jego dobra i dobra społeczeństwa) izolować.
Władza wszystko bowiem robi dla naszego dobra – jakżeby inaczej?

Żyjemy obecnie w Polsce i naszym świecie; znaleźliśmy się jakoś nagle, bez rewolucji on i bez naszej woli...,
w czasach tzw. „demokracji bezobjawowej”. Wymyślonej w czasach komuny...
Wszystko to już było...w nieco innych wymaiarch - ale coż...historia lubi się powtarzać...

Nas weteranów pamiętających właśnie tamte czasy komuny, to nawet nie bardzo dziwi - jak wspomniałem wyżej- Wszystko to już było! 
Teraz mamy, taką małą "powtórkę...z rozgrywki"...z ludzkością - ale starymi, wypróbowanymi metodami...


Ale...i tak jest dobrze, że „bezobjawowych” nosicieli wirusa, nie zamykają (na razie) w szpitalach i nie wstrzykują siarki koloidalnej, albo jakiego innego świństwa.
Chociaż minister zdrowia zapowiada powszechne szczepienia, więc jeszcze wszystko przed nami.

Tymczasem wynaleziona przez radzieckich psychiatrów „bezobjawowość” okazała się osiągnięciem ponadczasowym i ponadustrojowym. No bo jak coś jest dobre i użyteczne to jak z tego nie korzystać?

Jakie znaczenie ma ideologia? Cel uświęca środki....

A wszystkoDla dobra społeczeństwa – ma się rozumieć. Jak najbardziej dla dobra. 

Janusz Sanocki - Poseł VIII Kadencji Sejmu.  

KOMENTARZE

 • Sanepid zastąpił sądy w Polsce pod rządami Morawieckiego i PIS !
  Polacy Słowianie ! żyjemy w czasach pisowskich gdzie człowiek jest tylko WIRUSEM BEZOBJAWOWYM ! i dlatego w każdej chwili wejdą ci do domu i w kaftanie wywleką do izolatki !!!! takie żydostwo pisowski ustanowiło prawo [ w lutym 2020 r ustawa o sanepidzie !!!! ]

  Polacy Słowianie ! policja w Polsce pod rządami Morawieckiego i PIS , obywateli traktują jak bydło ! żadnych obywatel w Polsce nie ma prawa !!!
  Prawem jest Dowódca hordy policyjnej ! gdzie zastraszanie mobbing nękanie policyjne to dziś codzienny obraz polskich ulic !

  [ uwaga! horda policyjna składa się 5-6 aut i 25-30 tak zwanych funkcjonariuszy gotowi do każdej czynności !!!
  policyjna czynność to okrążenie spokojnego obywatela powalenie go na ziemie i kolanem duszenie gardła ! po takiej żydo-policyjnej czynności obywatel jak wyjdzie z życiem to może uważać sie za szczęściarza !!!!!

  Polacy Słowianie ! przedstawiłem prawdziwy dzisiejszy obraz Polski pod rządami żydowskiego PIS-u !
  Morawicki Szumowski Kamiński to triada dzisiejszego UPODLENIA Polaków w Polsce !

  Apel ! odsunąć PIS od władzy !!! powołać techniczny rząd aż do demokratycznych wyborów !!!! [ powtarzam demokratycznych ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Włoski generał oskarża premiera Conte,
  że rządzi jak dyktator. https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/07/gen-pappalardo-un-grande-inganno/

  W Polsce dyktatorem jest zwykły minister, który sanepidowi przekazał władzę sądowniczą (jak napisał elle)
 • "Demokracja Nowa - bezobjawowa"
  No dobrze - a namordniki - to nie objaw tej tzw. demonkratury? A sodomici na ulicach - na tych swoich wymuszonych na społeczeństwie paradach - to nie objaw tzw. demonkratury.
  Wniosek?
  To raczej - demonkratura w czapce niewidce.
 • Koronawirus jest już przy władzy państwowej.
  Najpierw zaatakował Borysa Johnson'a w siedzibie premiera UK, na 10 Downing Street[, potem dostał się do Białego Domu i zaatakował otoczenie wiceprezydenta Mike Pence, a teraz jest już na Kremlu, tam zaatakował premiera Rosji, Michaiła Miszutina, a teraz nawet zarażony jest Dmitrij Pieskow.
  Podane przykłady, to są potęgi światowe! Ciekawe czy wirus omija mniejsze kraje, czy one po cichu znoszą ten dopust nic nikomu nie mówiąc.
 • Co tak skromnie żydzi ?
  Słowianie ! nośny temat przystępnie napisany i ? i nic ! zero zainteresowania u tutejszych neonowych żydów !! bo wiedzą że jest żydowska walka o zniewolenie białej europy , więc żydzi cicho siedzą i w skrytości zacierają ręce ! [ uwaga dotyczy to wszystkich żydów w Polsce jak PO PIS SLD N ]

  Siłą okupantów żydowskich w Polsce są dowódcy policyjni ! dopuki dowódcy wykonują żydowskie rozkazy są bezpieczni !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930