Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Eksperyment wirusowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecnie uczestniczymy w jakimś gigantycznym eksperymencie zaprojektowanym przez specjalistów od manipulacji masami i ośrodki badawcze „światowego rządu" - notują wszystkie skutki, reakcje ludzi na kolejne komunikaty odnośnie pandemii Coronavirusa.

Eksperyment wirusowy?

Podejrzewam, że uczestniczymy w jakimś gigantycznym eksperymencie z zakresu psychologii społecznej.
No bo jak wytłumaczyć cała medialną akcję, w której wszystkie media nakręcają panikę odbiorców nadając nieustannie komunikaty o zagrożeniu nowym wirusem?
I jak wytłumaczyć działania władz, które na wieść o dwu zarażonych osobach w całym państwie wyłączają całe szpitale, zamykają szkoły i fabryki?

W pierwszym tygodniu marca w Polsce na grypę zmarło 7 osób, codziennie na różne choroby – żółtaczkę, zapalenie płuc, gruźlicę czy zawały umiera w naszym kraju około 1000 osób, które nie wywołują reakcji.
Grypa, która jest równie zakaźna, a może nawet bardziej też przenosi się przez kaszlanie, smarkanie czyli kropelkowo, a żaden episkopat nie zakazywał poprzednio żegnania się „wodą święconą” czy przekazywania sobie znaku pokoju podczas Mszy św.

Teraz informacja o 50 zarażeniach koronowirusem w skali kraju wymogły na biskupach zmianę katolickiego rytu obowiązującego od dwu tysięcy lat. Wirus dokonał reformy katolickiej obrzędowości szybciej i bardziej bezboleśnie niż cała reformacja z Lutrem, Kalwinem i księdzem Lemańskim na dodatek.

Moją hipotezę o pozorności niebezpieczeństwa burzą co prawda informacje z Włoch, gdzie wg informacji tamtejszych mediów wirus zbiera obfite żniwo. Aż za bardzo obfite jak na informacje z innych krajów.
Ofiary śmiertelne w Italii – zgodnie z przekazem tamtejszych mediów – to połowa zgonów na całym świecie, poza Chinami. Jeśli to prawda, to zastanawia mnie skąd taka różnica?

Dlaczego nie ma takich skutków w sąsiedniej Francji, Szwajcarii, Austrii czy też innych krajach Europy - UE?
Czyżby zwyczaje Włochów tak radykalnie różniły się od stylu życia sąsiadów, że to wywołało aż dziesięciokrotnie większą śmiertelność niż innych państwach? Nie bardzo mi się chce w to wierzyć.

Jak zatem tę dysproporcje wytłumaczyć?
Zobaczymy jak będzie rozwijała się epidemia w najbliższych tygodniach, ale pierwsze wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy bierze się z porównania Włoch i Rosji.

U naszego wschodniego sąsiada epidemia występuje w śladowej ilości podobnie jak w takiej np. Finlandii -
gdzie do 12 marca wykryto 59 przypadków nowego wirusa i nie odnotowano żadnego zgonu.
Finlandia podobnie jak Rosja należy do kręgu kulturowego innego niż Włochu i Hiszpania.

W Moskwie i Helsinkach pija się wódkę, w odróżnieniu od Rzymu gdzie popija się wino.
Co prawda lekarze odradzają skrapianie ciała wódką, ale nie mówią nic o jej użyciu „wewnętrznym”.

Jeśli okaże się, że liczba ofiar w narodach tzw. „kultury wódki” jest znacznie mniejsza od „kultury wina” to będzie nasz słowiański triumf nad tymi zgniłkami z zachodu. Niezależnie od aspektów dotyczących profilaktyki reakcja mediów i polityków na wirusa jest całkowicie nieproporcjonalna.

Rozumiem, że należy zachować higienę, że władze muszą wykazać się zapobieganiem, ale rozpętywanie medialnej histerii na podstawie tego, ze 50 osób zaraziło się odmianą grypy jest czymś niezrozumiałym.

Tak więc – jak wspomniałem na wstępnie – powstało u mnie wrażenie, że uczestniczymy wszyscy w jakimś gigantycznym eksperymencie zaprojektowanym przez specjalistów od manipulowania masami i jakiś ośrodek badawczy „światowego rządu” (jeśli taki istnieje?) notuje skrzętnie wszystkie skutki, reakcje ludzi na kolejne komunikaty tudzież skutki dla giełdy i poszczególnych gałęzi przemysłu.

Skąd np. wziął się pomysł społeczeństwa żeby masowo wykupić papier toaletowy?
Z jakiej informacji płynął sygnał do takiego działania – ja doprawdy nie potrafię się domyślić.

Ale z pewnością jakiś główny manipulo, który wymyślił (albo wykorzysta) badania wpływu informacji o nowym rodzaju grypy na reakcje społeczne - na pewno to wie.
Następnym razem zaplanuje wirusa, który doprowadzi do wykupienia Coca coli albo jakiegoś innego produktu pomocnego w spożywaniu wódki marki „Finlandia” czy gorzałki „Stolicznaja”.

Janusz Sanocki – Poseł VIII Kadencji

 

KOMENTARZE

 • W północnych Włoszech, gdzie koronowirus uderzył z największą siłą...
  największym przekleństwem jest... słowo "Hostia", a najpopularniejsza potrawa w restauracjach nazywa się "Szubienica dla księdza"
  Są to tylko dwa nieliczne przykłady bluźnienia Panu Bogu.

  W dalszym ciągu zachęcam do nabywania (można przez internet ze strony Ks Natanka) danych nam na nowo 10-ciu Przykazań Bożych, które dostaliśmy z zastrzeżeniem : "Jeżeli i teraz nie przyjmiecie Mojego Prawa, to spadną na świat nowe choroby i kataklizmy?
  A przypomnę tylko, że dostaliśmy to Prawo w zeszłym roku po Wielkanocy.
  Jak widać, chyba nie ma większego odzewu, skoro Pan Bóg uruchamia już pierwszą chorobę...

  Czy będziemy czekać na coś bardziej spektakularnego?
 • @Jan Paweł 08:00:25
  Ucieczka do przodu, co?

  Bluźnienie księdzu - ,,ojcu"- jak się w opozycji no nauki Chrystusa pozwalają czy przykazują nazywać katabasy, to bluźbienie katabasowi. ,,Matki boga" miały podobno czuwać nad Italią, a tymczasem ,,papa w bieli" pozdrawia sam obelisk w którym w/g Egipcjan (ten obelisk został ściągnięty z samego Egiptu) mieszka bożek Ra.

  Zakiwałeś się biedaku.
 • @Jan Paweł 08:00:25
  Jeśli ,,autorytet" Natanek nakazuje ci stosować się do całego Dekalogu z X przykazaniami, to stosuj się! A nie bierz fałszywki z IX przykazaniami, z ,,kateschizmu"!
 • @Jan Paweł 08:00:25
  Cyt " skoro Pan Bóg uruchamia już pierwszą chorobę..."

  Jakiś mściwawy ten Twój Pan Bóg. Pewnie żydowski.
 • ale z Pana prymitywny politruk
  Włochy: zmarło 1,809, wyleczono 2,335
  Szwajcaria: zmarło 14, wyleczono 4
 • @Oracz 08:49:51
  nawracaj się jeden z drugim, bo czy nie widzisz, że coś się zaczyna?
  Pan Jezus WYRAŹNIE powiedział, że przeżyją tylko te narody, które dokonają Jego pełnej intronizacji.
  Co to znaczy pełnej?
  Ano nic innego, jak TYLKO I WYŁĄCZNIE całkowite, BEZ WYJĄTKU podporządkowanie prawa stanowionego na Ziemi z Prawem Bożym, które jak juz wiemy, specjalnie w zeszłym roku ponownie dostaliśmy, pewnie by już nie było żadnych wątpliwości.

  Czy Ty znasz znaczenie słów "przeżyją tylko te narody"?...

  Podpowiem Ci : pozostałe nie przeżyją.

  Tutaj napisałem notkę o innych Orędziach na ten temat :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

  Więc poczytaj sobie i wyciągaj wnioski, bo nie jest ważne, czy ten cały teraz koronowirus został stworzony sztucznie, czy pochodzi od odkopanych dinozaurów, faktem jest to, że umierają ludzie i nie wiadomo jak to się jeszcze skończy.

  Więc już na tzw wszelki wypadek : NAWRÓĆ SIĘ SZCZERZE DO PANA BOGA W TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ (bo innego nie ma)
 • Szanowny panie Pośle...
  Niestety, ale parę już razy, nie przyjęliście Wy Posłowie naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski, szła do naszego Sejmu.
  Tutaj jest relacja z zeszłego roku :
  https://www.youtube.com/watch?v=W_qrE5sY5jI
  Bierzecie za to odpowiedzialność, bo za sprawowanej nad nami w Imieniu Pana Boga władzy, przyjdzie Wam zdać relację przed Nim na Waszym SĄD-zie.
 • @Jan Paweł 10:55:27
  Proszę cię, nie udawaj większego dioty niż jesteś!

  (Dla niewtajemniczonych, ów katabas jak miał problem z dyskusją na tematy biblijne to kasował wpisy, kpił, udawał półgłówka, gadał slangiem ulicznym itd.)
 • @Jan Paweł 08:00:25
  DEBILNY CIEMNIAK.DZIADEK Z BRODĄ Z CHMUR ZARAZY zSYŁA,KURWA CO ZA KRETYN.
 • Epidemia w Holandii: 1135 zakażonych, ogniska w Brabancji, to Breda i Tilburg, łącznie 6 tys. zakażonych
  "Epidemia w Holandii: wzrost zakażonych do 1135 osób, ogniska w Brabancji, to Breda i Tilburg, łącznie 6 tys. zakażonych."
  (...)
  "Grypa w Holandii – 2 tysięcy zgonów rocznie
  W Holandii co roku choruje na grypę około 400.000 osób. Z powodu grypy umiera rocznie średnio 2.000 osób. Do wyjątków należy zima 2017/2018, kiedy liczba zgonów na grypę wyniosła 9.400 osób. Średni wskaźnik śmiertelności wynosi około 0,5 proc.. Zdecydowana większość zgonów na grypę to osoby w wieku powyżej 60 lat.

  Jak się szacuje wskaźnik umieralności na chorobę Covid-19 jest wyższy, wynosi 3,14 proc."

  Janusz Sanocki pisze: "Jeśli okaże się, że liczba ofiar w narodach tzw. „kultury wódki” jest znacznie mniejsza od „kultury wina” to będzie nasz słowiański triumf nad tymi zgniłkami z zachodu."

  No cóż..."kultura wina" póki co udowodniła swą wyższość co widać nie tylko po zachowaniu osób degustujących się tym boskim trunkiem ale i po jakości życia a także zasobności portfela.
  https://polonia.nl/2020/03/15/epidemia-w-holandii-1135-zakazonych-ogniska-w-brabancji-to-breda-i-tilburg/
 • //Ofiary śmiertelne w Italii – zgodnie z przekazem
  tamtejszych mediów – to połowa zgonów na całym świecie, poza Chinami. Jeśli to prawda, to zastanawia mnie skąd taka różnica? //

  Różnica bierze się z tego że Włosi i Chińczycy to odmienny typ społeczeństw.
  Chińczyków cechuje zaufanie do Państwa więc chętniej i łatwiej poddają się jego zarządzeniom a niekiedy nawet rygorom.(kwarantanny,zakaz poruszania się w określonych miejscach i porach doby,itd) Mówiąc krótko pełna odwrotność Włochów.
  Niezdyscyplinowanych,chaotycznych,porywczych,niechętnie poddający się odgórnym nakazom, skłonnych do anarchii.Pod tym względem podobni są do Polaków.
  Zazwyczaj "włoskie cech" tłumaczy się upodobaniem wolności ale to błąd.Zarówno "chińskie zdyscyplinowanie" jak i "włoska skłonnośc do chaosu " wynikają wyłącznie z ich stosunku do Państwa.
 • Rozpowszechnienie się wirusa we Włoszech wynika z bałaganu.
  Słuchałam włoskiego lekarza, który opowiadał, że chory mężczyzna na koronawirusa przychodził do szpitala kilkakrotnie, zarażał wszystkich naokoło aż w końcu umarł bez opieki lekarskiej. A pewnie takich było więcej. Pokazano jak we Włoszech jest brak miejsc w szpitalach, a chorzy są leczeni w namiotach, na polowych łóżkach.

  Oprócz tego w krajach południowych, szósta po południu, to czas ożywienia i czas życia towarzyskiego w kawiarenkach z pocałunkami na powitanie, obejmowaniem się itp.
 • @Jan Paweł 08:00:25
  to restauracje są otwarte?
  Mógłbyś podać źródło informacji?
 • Rzeczowy wywiad z epidemiologiem dr. Hałatem
  https://www.youtube.com/watch?v=QSIfS9a854Y
 • Wydaje mi sie ze warto zbadac poszlaki wskazujace na szczepienia we Wlaoszech na koniec 2019 r jako przyczyne duzej ilosci chory
  Janusz Szumowski Artur Durek Szczepienie grypowe powoduje zagrożenie inwazją innymi wirusami oddechowymi, w tym i KORONAWIRUSEM (!) - i to przez okres co najmniej 9 miesięcy od szczepienia (taki zakres czasowy objęto badaniami)! I gnoje wiedzą o tym od lat!
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/22423139/
  "(...) "Inne wirusy” obejmowały koronawirus, ludzki metapneumowirus, paragrypy i syncytialny wirus oddechowy. (...)"

  1.3 milonow dawek wpierdolono w emerytow w lombardii

  2+2............ 14/12/2019 ..Quest'anno, si diceva, è stato sperimentato l’utilizzo delle farmacie come punto di distribuzione dei vaccini ai medici. «Con questo nuovo modello abbiamo erogato 1.183.660 vaccini nell’intera Regione Lombardia (119.470 nel Bresciano). Un dato importante se si conta che ce ne aspettavamo 800 mila, mentre per il pneumococcico sono 76mila i pezzi distribuiti....
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI
  ncbi.nlm.nih.gov
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt…
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI
  1

  Lubię to!

  · Odpowiedz · 20 godz. · Edytowano

  Zbigniew SekulskiAktywny(a) teraz
  Zbigniew Sekulski Ależ wiem, z uwaga sledzę twoje walki ze szczepieniem Mój wspomniany doktor na nic sie nie szczepi a przewala setki chorych. Przy mutujacym wirusie szczepionki to kpina jak programem komputerowym i telefonicznym który ciagle trzeba aktualizować . Toz to działa jak GMO, dozywotna prenumerata nasion. te nasze kurwy z milosci do USA na bank kupia pierwsza szczepionke jaka jankes wyprodukuje jak F 35. I co gorsza moga zrobic obowiazkowe szczepienie
  3

  Lubię to!
  · Odpowiedz · 20 godz.

  Artur DurekAktywny(a) teraz
  Artur Durek Zbigniew Sekulski zerknij na taki przebieg. Na grupie znalazlem

  [Czy to możliwe że pandemia koronowirusa związana jest z chińską ustawą o administracji szczepionek wprowadzoną 1 grudnia 2019 r., zwiększeniem szczepień na grypę lub/oraz eksperymentami nad szczepionką przeciwko SARS ?]
  Vaccine 2020, Jan 10, Wolf GG „Szczepienia przeciwko grypie i ingerencja wirusa oddechowego wśród personelu Departamentu Obrony w sezonie grypy 2017–2018”
  „Otrzymanie szczepionki przeciw grypie nie było związane z ingerencją wirusa w naszej populacji. Badanie interferencji wirusów przez określone wirusy oddechowe wykazało mieszane wyniki. Interferencja wirusa pochodzącego ze szczepionki była istotnie związana z koronawirusem i ludzkim metapneumowirusem”
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599
  Eksperymenty nad szczepionką przeciwko SARS:
  „Wskazana jest ostrożność w stosowaniu szczepionki SARS-CoV u ludzi” - Te i in., 2012
  Yasui i in., (2012) donieśli o ciężkim zapaleniu płuc u myszy, które zostały zaszczepione przeciwko SARS, które zostały następnie zakażone SARS. Inne badanie podwójnie inaktywowanej szczepionki SARS wykazało zwiększoną eozynofilową odpowiedź prozapalną u szczepionych myszy, szczególnie starszych myszy, pisząc: „Co ważne, starzejące się zwierzęta wykazywały zwiększoną eozynofilową patologię immunologiczną w płucach i nie były chronione przed znaczną replikacją wirusa.”
  https://jameslyonsweiler.com/.../on-the-origins-of-the.../
  Chronologia zdarzeń:
  Lipiec 2019: Kryzys zaufania publicznego ws. szczepień
  „W lipcu Chiny doświadczyły „najgorszego kryzysu zdrowia publicznego od lat”, jak stwierdził South China Morning Post. Stwierdzono, że chiński producent szczepionek Changsheng Biotechnology sfabrykował zapisy dotyczące produkcji i inspekcji oraz dowolnie zmienił parametry procesu i sprzęt podczas produkcji liofilizowanych szczepionek przeciwko wściekliźnie ludzkiej. Ponadto, szczepionki przeciwko błonicy, krztuścowi i tężcowi (DPT) poniżej normy wyprodukowane przez Changsheng Biotechnology podano 215 184 chińskim dzieciom; oraz 400 520 niespełniających standardów szczepionek DPT wyprodukowanych przez **Wuhan **Institute of Biological Products”
  https://www.thelancet.com/.../PIIS0140-6736(18.../fulltext
  Październik 2019: Chiny apelują o szczepienie przeciw grypie dla grup wysokiego ryzyka
  http://www.xinhuanet.com/english/2019-10/30/c_138515714.htm
  Październik 2019: Podwojenie zapasów szczepionek przeciw grypie
  „Do tej pory zaszczepiono około 8 milionów dawek, dwa razy więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku”
  https://www.chinadaily.com.cn/.../WS5dba17d3a310cf3e35574...
  Grudzień 2019: Chińska ustawa o administracji szczepionek oraz pierwsze objawy koronawirusa
  „Zgodnie z prawem Chiny mają wdrożyć państwowy program szczepień, a mieszkańcy zamieszkujący terytorium Chin są prawnie zobowiązani do szczepienia szczepionkami z programu szczepień, które rząd zapewnia bezpłatnie. Samorządy lokalne, rodzice lub inni opiekunowie dzieci muszą zapewnić, aby dzieci zostały zaszczepione szczepionkami objętymi programem szczepień”
  https://www.loc.gov/.../article/china-vaccine-law-passed/
  "Prawo dotyczące szczepień weszło w życie 1 grudnia 2019 r."
  https://usahitman.com/cmanvaxlawdec119/
  „Pierwsze zgłoszone objawy wystąpiły 1 grudnia 2019 r.”
  https://en.wikipedia.org/.../2019%E2%80%9320_coronavirus...
  Styczeń 2020: Włochy – Szczepienia przeciwko grypie
  “Dostępna jest również „wzmocniona” szczepionka, zawierająca substancje wzmacniające układ odpornościowy w celu uzyskania lepszej wydajności szczepionki, i jest obecnie zalecana dla osób dorosłych w wieku 65 lat lub starszych.
  https://www.doctorsinitaly.com/b/flu-shot/
  Wyszczepialność osób powyżej 65 r. życia we Włoszech dość wysoka:
  https://ec.europa.eu/.../products.../-/DDN-20171127-1...
  Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season. - PubMed - NCBI
  ncbi.nlm.nih.gov
  Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of…
  Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season. - PubMed - NCBI
  1

  Lubię to!
  · Odpowiedz · 19 godz.

  Artur DurekAktywny(a) teraz
  Artur Durek Szczepiłeś się na grypę? Trzymaj się z dala od innych - mówi brytyjski minister. !!!!!!

  To co mowilem. Masakra włoskich emerytow ma z tym związek. 1.2. milionow dawek w samej Lombardii.

  https://www.dailymail.co.uk/.../Millions-asthma-patients....
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI
  ncbi.nlm.nih.gov
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt…
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI

  Lubię to!
  · Odpowiedz · 19 godz. · Edytowano
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI
  ncbi.nlm.nih.gov
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections…
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI

  Lubię to!
  · Odpowiedz · Usuń podgląd · 13 godz.
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of inactivated influenza vaccine. - PubMed - NCBI
  ncbi.nlm.nih.gov
  Increased risk of noninfluenza respiratory virus infections associated with receipt of…

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930