Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Sposób na wirusa - koronnego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czym byłaby epidemia koronowirusa - bez telewizora? Może zatem najlepszym sposobem na zahamowanie epidemii jest wyłączenie telewizorów?

Sposób na wirusa - koronnego!!!

Ciężko ma ktoś, kto zachowuje odruch samodzielnego myślenia – choćby w minimalnym stopniu. Oj ciężko! Weźmy „odpali” taki ktoś telewizor i godzina za godziną słucha „informacji” o koronowirusie, o tym że ręce należy myć, że najlepiej nie wychodzić z domu, że co to będzie jak nadejdzie ten „korona”, co zrobi rząd, co zrobi opozycja, co zrobi sanepid i wojsko. I tak godzina za godziną.

Nie ma już innych wydarzeń na świecie, nawet Putin już nam nie zagraża, nie ma nic – jest tylko korona-wirus.

I – co najciekawsze –ludzie tej młócce umysłów podlegają. Sekretarka w mojej redakcji usunęła tekstylne ręczniki ze względu na „koronę” i kazała ręce wycierać papierowymi ręcznikami – bo epidemia tuż, tuż.

Telewizja publiczna grilluje marszałka senatu Grodzkiego, że był we Włoszech i zwołał po powrocie posiedzenie komisji. Grodzki nie zaraził się koronowirusem, ale gdyby się zaraził to by go chyba pod Trybunał Stanu wysłali.
Premier odwołał wszystkie imprezy masowe w Polsce, urzędujący prezydent kandydujący ponownie na ten urząd, kilka razy dziennie popisuje się swoją troską o zdrowie obywateli, podobnie zresztą jak jego oponenci.
Słowem – jeśliby wziąć na serio tę masówkę medialną, to mamy przed sobą epidemię jak nie przymierzając
XIV wieczna dżuma, która zabiła 1/3 ludności Europy.

Tymczasem w Polsce liczba chorych na „koronę” to 20 osób i nikt jeszcze nie zmarł.

W tym czasie, w obecnym sezonie grypowym czyli od 1 września 2019 do 29 lutego 2020 ponad 3 mln (3.055.148) Polaków zachorowało na grypę, na którą zmarło w tym okresie 43 osoby. W lutym zmarło na grypę w Polsce 23 osoby, a w pierwszym tygodniu marca już odeszło 7 osób.


I żaden polityk, żadna telewizja nie trąbi o epidemii zwykłej grypy, która realnie zabija ludzi, ale wszyscy bębnią o „koronie”, która jeszcze nie kosztowała nikogo żadnej śmierci. Piszę ten felieton we wtorek 10 marca, więc może za tydzień kiedy tekst się ukaże będzie już jakaś ofiara „korony”. Pewnie z miejsca pierwszy, który umrze z tego powodu dostanie Krzyż Walecznych albo jakie inne Virtuti Militari – no bo jakże tak – bez honorów?
I pewnie w tym czasie liczba ofiar zwykłej grypy będzie o rząd wielkości wyższa.

Czy to skłoni media, polityków i wszystkich tych szamanów podbijających bębenek ludzkiego strachu do spokoju? A gdzież tam! Telewizja wmówi ludziom dzisiaj wszystko.

W przypadku koronowirusa media i politycy zwietrzyli, że łatwo jest wzbudzić panikę wyolbrzymiając niebezpieczeństwo ponad jakąkolwiek zrozumiałą miarę. I teraz już nikt nie wycofa się z rozgrywania koronowirusa – zagrożenia o wiele mniejszego niż te do których przywykliśmy, ale za to nowego. Nowego, a więc łatwo nim wystraszyć Lud. Wystraszyć, a potem pokazać jak politycy nas wszystkich bronią, jak własną piersią zasłaniają przed epidemią. Epidemią, której tak naprawdę w Polsce nie ma.

Zżymam się na to, że ludzie tej głupocie ulegają, ale z drugiej strony jak im trąbią dzień i noc: „koronowirus, koronowirus” to co mają robić?

Okazuje się, że w wieku dominacji telewizji, a więc obrazu nad literą (czyli książką) ludzkość generalnie zgłupiała i przyjmie każdy bełkot byle był często powtarzany. Zachodzę w głowę czy w sprawie koronowirusa nie uczestniczymy w gigantycznym eksperymencie społecznym, w którym jakiś „rząd światowy” wypróbowuje metodę zarządzania wystraszonymi ludźmi na skalę masową.

W takich Włoszech ludzie przestali chodzić do kościoła, papież odwołał uroczystości, ludzie słuchają polecenia władz i nie wychodzą z domów.
Jakich trzeba by środków przed wynalezieniem koronowirusa – żeby osiągnąć tak powszechny posłuch?

Gdyby taki Stalin miał koronowirusa (zamiast zwykłej bezpieki) to by sobie poradził i z papieżem, i z opozycją laicką. Niestety nie było wtedy jeszcze koronowirusa ani telewizji - ma się rozumieć.

Bo czym byłby koronowirus bez telewizora?
Może zatem najlepszym sposobem na zahamowanie epidemii jest wyłączenie telewizorów?
Przynajmniej na tydzień.

Ja gotów jestem się założyć, że to by pomogło.

Janusz Sanocki – Poseł VIII Kadencji
 

KOMENTARZE

 • Ja już dawno nie oglądam telewizora (oglądam go jako monitor mojego komputera)...
  i w związku z tym jestem zdrowy i nie zapadam na różne choroby.
  Jeżeli teraz do tego wszystkiego dodamy taki fakt :
  http://gibson.neon24.pl/post/153465,jaki-koronawisrus-ja-mam-pana-boga

  to śpię spokojnie. Oczywiście wypełniając Prawo Boże dane nam głupim ludziom ponownie po ubiegłorocznych świętach Wielkiej Nocy z zastrzeżeniem :
  "Jeżeli i teraz nie przyjmiecie Mojego Prawa, to spadną na was nowe choroby i kataklizmy jakich jeszcze nie było"...

  Czy więc ta ludzkość nie jest głupia?

  P.S. Pan Bóg dał nam Jego Prawo w ramach "Orędzi na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły" z którymi przychodzi do Grzechyni do Ks. Natanka. Tam można je kupić w formie wydaje książki.

  Do kapłanów Pan Bóg skierował specjalne Orędzie :
  "ZNACIE MOJE SŁOWO, DLACZEGO WIĘC NIE BADACIE MOICH SŁÓW?!"

  Więc zamiast tępić kapłanów (szykuje się nowa jeszcze większa nagonka na księży), to...
  koniecznie należy zanieść im te "Orędzia na Czasy..." a szczególnie te 10 Przykazań Bożych do głoszenia Go na ambonach, bo nawet katolicy obecnie grzeszą przeciw CAŁEMU DEKALOGOWI. Także większość tych którzy codziennie chodzą do kościoła.

  Koniecznie więc należy zapoznać się z tym danym nam na nowo Prawem Bożym...
  Innej rady na pokonanie koronowirusa nie ma...
 • Szanowny panie Pośle...
  W Polsce koronowirus ani żaden inny nie zrobi większego spustoszenia bo :http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

  ale z podanymi tam zastrzeżeniami, które można streścić :
  "nie pozwolę na zagładę narodu polskiego" ale wy Polacy MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ
 • Ważna wykładnia o posłuszeństwie wobec władzy
  https://www.youtube.com/watch?v=5ojj4mh2pqQ
 • UWAGA !!!! Premier odwołał wszystkie imprezy masowe w Polsce,
  Urzędujący prezydent kandydujący ponownie na ten urząd, kilka razy dziennie popisuje się swoją troską o zdrowie obywateli, podobnie zresztą jak jego oponenci.

  Słowianie !
  tylko premier prezydent NIE ODWOŁUJE DEFENDER 2020” !!!! 38 tyś żołdaków z całego świata zwali się nam do Polski ! wszelkie choroby wszelkie zarazy ta tłuszcza NATOowska poczęstuje nas Polaków !

  UWAGA ! poseł BRAUN w senacie spytał sie ministra pisu Szrota czy zwalenie sie takiej masy NATOwskiej która nie zostanie przebadana nie zagraża to Polakom gdy szaleje koronowirus ? minister Paweł Szrot. sekretarz stanu, zastępca szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów raczył odpowiedzieć posłowi Braunowi uwaga !!
  że manewry Defender 20 nie są zgromadzeniem publicznym !

  Słowianie ! wesołek z tego ministra Szrota jest !!!!
  Morawiecki Duda w imię jakiś tajemniczych żydowsko-amerykańskich interesów są gotowi na narażenie Polaków byle by przypodobać sie żydo-USA !!!


  Wszędzie w świecie podobne MANEWRY ZOSTAŁY ANULOWANE !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930