Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

List Otwarty do Pana Prezydenta RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybory do Sejmu są nieważne! Wybory do Sejmu odbyły się ze złamaniem Konstytucji!

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.
Politycy
Dziennikarze
Biskupi
Wszyscy Obywatele!

 

 
                                                Szanowny Panie Prezydencie!
                                                Stróżu Konstytucji Rzeczypospolitej!


Wybory do Sejmu są nieważne! Wybory do Sejmu odbyły się ze złamaniem Konstytucji!

Wybory do Sejmu jakie zostały przeprowadzone dnia 13 października 2019 r. odbyły się wg Kodeksu wyborczego, który - wbrew gwarantowanym przez Konstytucję prawom - odebrał Polakom prawo do swobodnego kandydowania do Sejmu.
Konstytucja RP - w art. 60 daje każdemu obywatelowi prawo do dostępu do służby publicznej na jednakowych zasadach.
Oznacza to, że w wyborach do Sejmu każdy obywatel może ubiegać się o mandat posła -
„na jednakowych zasadach”. Każdy!

Miałem zamiar skorzystać z tego uprawnienia jednak Państwowa Komisja Wyborcza w orzeczeniu z dnia
31 maja 2019 r. poinformowała mnie, że polski Kodeks wyborczy nie przewiduje możliwości zarejestrowania indywidualnej kandydatury na posła.
Oznacza to, że żebym mógł wystartować w wyborach do Sejmu i starać się o głosy wyborców musiałbym zostać jako kandydat wcześniej zaakceptowany przez jednego z partyjnych liderów, którzy nie tylko zadecydowaliby czy w ogóle mam prawo kandydować, ale także (gdyby ich decyzja była pozytywna) określiliby moje szanse jako kandydata umieszczając mnie na danej pozycji na ich liście wyborczej.

W ten sposób niepartyjny obywatel jakim jestem i jakim chcę pozostać, podobnie jak inni obywatele niepartyjni
nie możemy ubiegać się o dostęp do służby publicznej w ogóle – jeśli nie uzyskamy wcześniej akceptacji jednego z partyjnych liderów.

A zatem inne są zasady określone dla obywateli niepartyjnych, którzy mogą ubiegać się o dostęp do służby publicznej w roli posła jedynie za zgodą obywateli - liderów partii, czyli na innych zasadach niż na przykład: 
obywatel Jarosław Kaczyński czy obywatel Grzegorz Schetyna.

Obywatel Kaczyński nie tylko sam umieścił - siebie na pierwszym miejscu listy wyborczej zapewniając sobie 100% pewność uzyskania mandatu, to jeszcze swoich partyjnych ulubieńców – świadczących mu w trakcie kadencji różne uprzejmości posadzi na „jedynkach” w pozostałych okręgach zapewniając im pewny wybór.
Mniej ulubionych czy świadczących mu rzadziej usługi umieści na „dwójkach” i „trójkach” nieco zmniejszając
ich szanse na wybór.

Tych obojętnych, ale dających nadzieję na wypełnienie listy da na dalsze miejsca i z nich praktycznie niewielu dostanie się do Sejmu.
Jednak w istocie to obywatel Kaczyński – w swoim sektorze poparcia – zadecydował kto będzie posłem w Sejmie z jego formacji. Podobnie w swoim sektorze uczynił obywatel Schetyna, tudzież kilku innych obywateli-liderów partii, które wprowadziły posłów.

Obywatele bezpartyjni, którzy nie chcieli ani świadczyć usług partyjnym liderom, ani przynależeć do żadnej partii, ani żadnej grupy prawa do kandydowania nie mieli. Ta sytuacja w sposób oczywisty rażąco narusza wspomniany artykuł 60 Konstytucji RP, ale także art. 96 określający warunki jakim podlegać mają wybory do Sejmu.
Wybory te mają bowiem być: „Powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne (..)”.

Sytuacja, w której jeden obywatel ma prawo do obsadzenia samego siebie i swoich ulubieńców na pewnie biorących miejscach listy, a innych może wedle swojej arbitralnej woli w ogóle pozbawić prawa do kandydowania – nie spełnia w sposób oczywisty warunków powszechności i równości.

W praktyce także właściwość dużego okręgu wyborczego, w których jedynki w 99,99% pewnie wchodzą do
Sejmu łamie zasadę bezpośredniości wyborów, albowiem decyzja o tym, kto zostanie posłem zapada nie przy urnie wyborczej, ale w momencie ustalania kolejności na listach wyborczych.
Przymiotnik „proporcjonalny” nigdzie nie został zdefiniowany, można go zatem rozumieć tylko tak, że wybory odbywają się w okręgach, w których liczba wyborców przypadająca na jeden mandat poselski - jest taka sama.
Nie ma natomiast żadnych prawnych powodów, żeby ten przymiotnik konstytucyjny uważać za przymus stosowania tzw. „ordynacji proporcjonalnej” (w jednej z wielu jej wariantów) gdyż żadna z licznych odmian tzw. „ordynacji proporcjonalnej” nie daje ścisłego odzwierciedlenia preferencji politycznych społeczeństwa w parlamencie. Najwyraźniej widzimy to po różnicy wyborów do Sejmu i do Senatu.

Partia Prawo i Sprawiedliwość otrzymała niespełna 44% poparcia w kraju, a w Sejmie w wyniku stosowania tzw. „ordynacji proporcjonalnej d’Hondta” ma 51% posłów. !!!

Natomiast w wyniku wyborów do Senatu prowadzonych w okręgach jednomandatowych, w wyborach większościowych ma 48% miejsc. Jak więc widać wybory większościowe w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych dały bardziej proporcjonalny wynik niż wybory prowadzone w wielomandatowych okręgach wg metody d’Hondta.

Tak więc Kodeks wyborczy, wg którego w dniu 13 października 2019 r. zostali wybrani posłowie do polskiego Sejmu odbierając obywatelom możliwość swobodnego kandydowania, naruszając art. 60 Konstytucji, naruszył także zasady jakim mają wg Konstytucji RP podlegać wybory do Sejmu zawarte w art. 96 Ustawy Zasadniczej.

Wybory, które odbyły się z rażącym naruszeniem konstytucyjnych praw obywateli nie mogą być ważne.

Wzywam Pana Panie Prezydencie RP żeby skorzystał Pan ze swoich uprawnień zawartych w art. 126 ust. 2,
a także art. 191 ust. 1 pkt 1 i w oparciu o nie, pilnie zwrócił się do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie Kodeksu wyborczego naruszającego Konstytucję za nieważny.

Wzywam także, by skierował Pan wniosek do Sądu Najwyższego o uznanie wyborów do Sejmu za niekonstytucyjne i jako takie za nieważne, a następnie, by pilnie opracował Pan projekt ordynacji wyborczej zgodny z Konstytucją i po zatwierdzeniu go przez Senat skrócił kadencję Sejmu i rozpisał nowe, demokratyczne wybory, w których prawa obywatelskie będą szanowane – zgodnie z Konstytucją.

Polskich politologów, konstytucjonalistów, prawników, dziennikarzy (szczególnie dziennikarzy prasy katolickiej), biskupów – wszystkich, którzy mają jakikolwiek wpływ na opinię publiczną – wzywam do przerwania hańbiącej – zmowy milczenia na temat oczywistego podeptania praw obywatelskich.
Nie tylko bowiem idzie o formalne złamanie Konstytucji i odebranie obywatelom prawa do kandydowania do Sejmu.

To bezprawie skutkuje bowiem fatalną jakością Sejmu, który zamiast z reprezentantów Narodu składa się z ulubieńców jednego czy drugiego prezesa partii.
Tak ułożony, a nie wybrany Sejm jest miejscem jałowego konfliktu, izbą pozorującą działalność i debatę.

Nie możecie – wszyscy, do których kieruję mój głos - milczeć w tak oczywistej i ważnej sprawie, kierując się wygodą, dbaniem o własny interes i w strachu o utratę korzyści płynących z dobrych relacji z władzą.

Zabierzcie głos i działajcie dla przywrócenia nam – obywatelom RP – należnych nam praw, a Polsce – prawowitego Sejmu! Inaczej spadnie na Was hańba taka, jaka zawsze otaczała tchórzy i zdrajców.

Janusz Sanocki
Poseł VIII kadencji Sejmu
Nysa dnia 20 października 2019 r.
 

KOMENTARZE

 • Nic dodać nic ująć
  Problem polega jednak na tym, że szefowie partii to bolszewicy. Zwłaszcza Kaczyński. Tam gdzie wygrywa to jest "demokracja", gdzie przegrywa to "przekręty". Polska "demokracja" to trochę jedynie rozdrobniony system bolszewicki. Brawo my!
 • Wielce Szanowny Pan Janusz Sanocki
  swoje lata już ma - a ciągle myśli, że z tą, tzw. demonkraturą to tak naprawdę.
  Wniosek?
  Przecież - gdyby była możliwość odebrania władzy dzieciom Złego gdziekolwiek na świecie za pomocą kartki wyborczej - toby owe dzieci tzw. demonkratury natychmiast surowo i nieodwołalnie - zakazały. Zakazały natychmiast!
  Ponadto tzw. demonkratura - to nie żarty - bo jest ona rodem z samego Piekła.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:55:40
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  I po co komentujesz, skoro były poseł żadnych uwag nie czyta?

  On ma nas gdzieś, po prostu wykorzystuje słup ogłoszeniowy.

  Ponadto poseł dostrzega najmniejszą z wad systemu. I jego argumentacja też jest częściowo fałszywa.

  Może pisz notki, jak byś widział wybory.

  Zacznij od wyborów w spółdzielni mieszkaniowej. Albo na neonie (zapewne pamiętasz tamtą akcję). Wtedy być może sam łatwo sprawdzisz racjonalność swoich pomysłów.
 • @interesariusz z PL 10:15:24
  Z Ciebie jest bardzo zgorzkniały człowiek.
  Zrób z tym coś...
 • @Robik 10:20:32
  Możliwe, gdy widzę, jak wszystko, co kochałem, umarło, odeszło w niebyt, to nie ma po co żyć, nie ma dla kogo żyć, nie ma z kim żyć.

  A wszystko umarło przez głupotę i pazerność bliskich i bliźnich.

  Zrób z tym coś.

  (czy zastanawiałeś się dlaczego w sejmie powstają tak debilne ustawy?)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:55:40
  Dodać można bardzo dużo i nawet nie trzeba daleko szukać, bo w Polsce obowiązuje prawo i sprawiedliwość po źydowsku, czyli na opak, albo, jak kto woli - talmudyczne, czyli robimy tak, jak nam (okupantom) pasuje.

  https://lotna.neon24.pl/post/151236,prawo-i-sprawiedliwosc-po-zydowsku
 • sejm
  Ten system, w którym liderzy partyjni dokonują wstępnej selekcji kandydatów jest o tyle dobry, że tych kandydatów, a przynajmniej większość z nich znają i oceniają pozytywnie.
  Gdyby to odrzucić można by sobie wyobrazić ile gnoja mogłoby się znaleźć w kolejnym sejmie, bez tej wstępnej selekcji.
  Porządny człowiek to człowiek pracy, rodziny, domu.
  Cwaniaczek, złodziej, oszust jest od niego bardziej ruchliwy, pierwszy, sprytniejszy, bardziej skłonny do ryzyka i gry.
  To ci by wygrywali wybory.
 • @interesariusz z PL 10:33:02
  Bo wybiera się sterowalnych jełopów.
 • @Oświat 11:39:46
  I obocnie więcej cwaniaczków niz porządnych ludzi. Ale tacy przedstawiciele jaki naród.
 • @Oświat 11:39:46
  A jakie kwalifikacje, zwłaszcza moralne, ma Kaczyński czy Schetyna, żeby oceniać za mnie kandydatów?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:00:26
  A jakie merytoryczne? Jełop jełopa jelopem pogania. Zwykłe qrewki, płaszczące się przed silniejszymi (Kaczelnik i Schettino) a gnębiące śłabszych. Pewnie w szkole ich bili i zabierali kanapki? To teraz sie odgrywają
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:00:26
  Przecież od lat 70-tych wiadomo , że wśród polityków jest 10 razy więcej osobników ze skłonnościami psychopatycznymi niż w normalnej populacji.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:00:26
  //A jakie kwalifikacje, zwłaszcza moralne, ma Kaczyński czy Schetyna,//
  Skoro masz większe , to zorganizuj partię czy jakiś ruch społeczny,
  wypracuj popularność na miarę wejścia do sejmu i wtedy
  będziesz miał okazję zaprezentować całej Polsce swoich kandydatów
  bo sam ich wyselekcjonujesz , powodzenia
 • @puuuq 12:44:33
  Tak się zastanawiam czy ty jesteś (. . .) czy tylko udajesz?
 • @Wican 12:09:37
  Dlatego zostali "liderami".
  Duże partie mają gęste sito, nikt o IQ większym niż numer buta prezesa nie ma szans.
 • @puuuq 12:44:33
  Nie gniewaj się, ale chyba straciłeś kontakt z rzeczywistością. W polityce nie ma szans żadna siła realnie zagrażająca temu co jest. Jesli nawet by sie jakimś cudem pojawiła , natychmiast zostanie spenetrowana, spacyfikowana i wyeliminowana. Poza tym pieniąde, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Bez tego to możemy sobie tutaj poutyskiwać i to wszystko.
 • @zadziwiony 13:39:40
  //W polityce nie ma szans żadna siła realnie zagrażająca temu co jest //
  jak nie ma ,skoro w sejmie są znowu postkomuniści
  jest też kilku narodowców czyli od nich samych zależy
  czy swoje pozycje wzmocnią czy je utracą
  Gdzie są sieroty po Palikocie czy Petru ?
  mieli ok 20% poparcia i je roztrwonili
  Kto im w tej destrukcji pomógł ?
  chyba nie żydzi ? Czy PiS albo PO
  spadły z nieba ? najlepiej wszystko zwalić
  na brak pieniędzy ,że niby ci z jakiegoś układu
  je zawsze mają a ci porządni , etycznie krystaliczni
  ich nie mają , stąd nigdy do żłoba się nie dostaną
 • @puuuq 14:13:43
  Postkomuniści nikomu nie zagrażają. W sprawach najważniejszych to PoPiS, PO, LSD, PSL to jedna banda.
  I ja chciałbym aby to byli sami postkomuniści (w sumie postkomunistą jest też Jarosław Kaczyński), a nie nowa lewica. Ale cóż. kacper Płażyński jest otoczony lewusami pokroju Zandberga. A PiSIor podobno
 • @puuuq 14:13:43
  Sierotu po palikocie i Petru poparłu SLD.
 • @puuuq 14:13:43
  PiS i PO powstały na gruzach AWS i UW. Jak POPiS się zawali to też będzie możliwość. A stworzyły tak złodziejski system, ze z moich podatków musi iść kasa na tych szkodników.
 • @Wican 14:28:57
  //Postkomuniści nikomu nie zagrażają.//
  Mnie tu nie chodzi o żadne zagrożenie
  a jedynie o to ,że można pod różnym szyldem
  wejść do sejmu , a skoro tak ,t zn ,że nie ma
  jakiegoś układu nie do ruszenia
 • @Oświat 11:39:46
  Tak, zawsze do tego nawiązywałem.
 • @Wican 11:51:21
  Jestem przeciwnego zdania. Jednym z powodów jest to, że mają być debilne, w tym jest interes.
 • @zadziwiony 12:33:45
  Oczywiście, a najwięcej ich jest na samej górze. Na dodatek, im organizacja starsza, tym więcej psychopatów, socjopatów i narcysystów nią rządzi (patrz: Watykan) i w związku z tym takie organizacje stają się niereformowalne. Takie są fakty.
 • @zadziwiony 13:39:40
  Skoro nie ma ludzi bezinteresownych, to tak musi być.

  Chociaż ja zrobiłem w życiu parę rzeczy bezinteresownie, tracąc na tym krocie (w mojej skali).
 • @puuuq 14:13:43
  Roztrwonili, ale wcześniej się nachapali.
 • @puuuq 14:13:43
  Ty naprawdę wierzysz w to , że żyjemy w systemie w demokratycznym !!!..... Znowu mnie coś zadziwiło....
 • Wiara w sprawiedliwość gdy PiS rządzi? czy naiwność? a może?
  A może optymizm ? Jedno jak i pozostałe pytania są warte większej uwagi. Dla dobra człowieka i jego praw w demokratycznym państwie a nie popierającego z żadnych istniejących obecnie partii.

  Dobrze by było usłyszeć od prezydenta rzeczową odpowiedź.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:00:26
  A jakie kwalifikacje, zwłaszcza moralne, ma Kaczyński...

  Ma takie kwalifikacje, że potraci:
  utrzymać się na górze,
  zdobyć władzę
  zdobyć poparcie wyborców
  Tylko tyle i aż tyle.
  Inni tego nie potrafią, to znaczy, że nie mają odpowiednich kwalifikacji, albo inaczej:
  są za głupi.

  Zapytałem kiedyś miejscowego lidera PiS– Czemu wybrali i popierają J. Kaczyńskiego?
  Odpowiedział mi.
  Jest skuteczny.
  Kwalifikacje moralne?
  A w du… z nimi.
  To jest polityka.
  W niej liczy się skuteczność.
 • ???
  A czy JK jest skuteczny?
  Trzy razy wygrywał wybory.
  Dwa razy wystawiony przez niego kandydat zostawał prezydentem.
  Czy miał wpadki i pomyłki?
  A kto ich w życiu nie miał?
 • @zadziwiony 13:39:40
  "zostanie spenetrowana, spacyfikowana i wyeliminowana"
  Mało tego.
  To , że zostanie j.w. to najpierw musi powstać.
  Ale nawet ta podstawowa zasada o partiach politycznych, jest łamana w powijakach.
  Przykład partii "Zmiana" jest najlepszym przykładem...
  Bo tej partii, w demokratycznej i wolnej Polsce założyć nie wolno.
  W należącej do Unii Europejskiej Polsce panuje demokracja i nomen omen prawo i sprawiedliwość.
  Jaja....
 • @Oświat 17:34:24
  Nie 2 razy, tylko 3 razy. Bolesław to także pomysł Jarkacza.
 • @Oświat 17:09:18
  Ty też udajesz, że nie rozumiesz co napisałem?
  Trzy razy wygrał? To i tak mniej niż taki Tusk.
  Nie ośmieszaj się takimi bzdurnymi komentarzami, w pewnym wieku nie wypada.

  Teraz rozumiem, dlaczego tak broniłeś tego jełopa Kamińskiego...
 • @Oświat 17:34:24
  Te dwa bliźniaki to coś wyjątkowo tragicznego co mogło się Polsce przytrafić. Lista oczywiście jest długa ale oni są w ścisłej czołówce.
 • @zbig71 18:50:43
  Elżbieta Rakuszanka była nazwana "matką królów".
  Kaczelnik zostanie pewnie "ojcem prezydentów" :)))
 • Czemu poseł Sanocki
  nic nie robił przez 4 lata? Teraz odpadł od koryta i wrzeszczy. W konstytucji chyba jest zapisana proporcjonalna ordynacja do sejmu? Dlaczego nie chciał skorzystac z JOW w wyborach do Senatu? Nikt mu nie bronił? Czyli prawo bierne zachowane było? Żałosny ten skowyt.
 • @Oświat 17:34:24
  A 8 razy przegrał. Czyli wciąż na minusie. I czy naprawdę wygrał? Do senatu przegrali
 • A Kuchciński,
  ten satyr o charyzmie mopa i inteligencji glonojada (świadomie przejaskrawiam) wciąż podobno mieszka w miejscu, które nie przysługuje szeregowym posłom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:16:48
  "ojcem prezydentów" i jednego wiceprezydenta Warszawy Rabieja
 • Orędzie MB do prezydenta A. Dudy!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/oredzie-matki-bozej-skierowane-do.html

  Orędzie Matki Bożej skierowane do Prezydenta Polski Andrzeja Dudy

  Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny od Apokalipsy
  /Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”/
  18X2019r.

  PAN PREZYDENT POLSKI ANDRZEJ DUDA
  Słowo Boże dnia 18. 10. 2019r.

  W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Mario Michalino od Apokalipsy - córo Moja umiłowana, potwierdzenie na modlitwie otrzymałaś: Psalm 12 werset 3, zapisz: "Wszyscy mówią kłamliwie do bliźniego, mówią podstępnymi wargami i sercem obłudnym".

  Ja Królowa Polski Hetmanka Narodu mówię Słowa Prawdy mocą Ducha Świętego, do których należy się zastosować, stając w prawdzie i duchu przed Moim tronem na Jasnej Górze, gdzie po wyborach zawierzyłeś siebie, Kraj i lud Mój Mojej macierzyńskiej władzy. „Totus tuus” powtórzyłeś za św. Janem Pawłem II.
  Ja Hetmanka dotrzymałam słowa, błogosławiąc na pracę, trud administracji, choć i wiele łask zmarnowałeś, pomału odchodząc od Boga w Trójcy Jedynego, zawierzając kłamliwym wargom sojuszników co na ustach mają słowa pochlebstwa, a w sercu knują zasadzki. Teraz w obliczu zbliżającej się katastrofy totalnej wielkich mocarstw tego świata, Polskę Moje Królestwo chcę ocalić.
  Powierzam Ci synu Mój będący na Urzędzie Prezydenckim z Mojej i Mojego Syna Jezusa Chrystusa świętej woli tą Misję OBWOŁANIA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA NA KRÓLA POLSKI JEGO MAJESTATU BOGA ŻYWEGO NA BŁONIACH KRAKOWSKICH, TO JEST 24.XI.2019r. i od tego terminu NIE ODSTĄPIĘ!
  Ty Synu Mój masz zadanie najprzedniejsze, by Polska rosła w siłę i wróg Jej nie dotknął. Zorganizuj w porozumieniu z J.E. abp Krakowa Markiem Jędraszewskim i władzami tego królewskiego miasta tą uroczystość ze wszystkimi honorami, by prawdziwie w twojej ojczyźnie, a Moim Królestwie rządził Mój Syn Jezus Chrystus Król Polski w każdej dziedzinie życia, zarówno państwowego, socjalnego, kościelnego to jest duchowego.

  Konstytucja winna być proklamowana, tak jak jest ten zapis: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Żądam, byś ofiarował berło i koronę dla Króla Polski, oddając Mu władzę symbolicznie, a to się dokona w rzeczywistości. Figura Chrystusa Króla Polski niech będzie przygotowana – wybrana przez abp Krakowa, dostojna w całej swojej godności. Przymierze zawarte Aktem na wzór św. Jana Pawła II, wszystko co Polskę stanowi, tak jak to uczynił Król Jan Kazimierz u stóp Moich- Pani Łaskawej we Lwowie. Według historii te Księstwa Mi podlegają, bo Bóg jest wierny w Swej Aleance. Trzeba to powtórzyć wraz z Episkopatem Polski z wolnej woli jak zechcą, tak jak S.B. Rozalia Celakówna to podała: „z Rządem na czele”. I niech się tak stanie.

  Synu Mój, zostałeś wybrany do tej misji mianowania Mojego Syna na Króla Polski, to jest najwyższa godność, jaką Ja Królowa Korony Polskiej ci wyprosiłam i żądam, by to pragnienie Mojego Bolejącego Serca zostało wypełnione. Do pomocy daję zastępy aniołów i świętych polskiej ziemi to jest dziedzictwo św. JP.II, którego nie można zaprzepaścić.
  Tylko Król Polski w tej nominacji i w tym tytule Mu nadanym jest mocen ochronić Moje Królestwo, a Twoją Ojczyznę, której na imię Polska – wybrane Nowe Jeruzalem.

  Wtedy potęga wasza wzrośnie, jak mówią te proroctwa księdza Klimuszki i to się dokona. Wolna Elekcja na Błoniach Krakowa to jest pospolite ruszenie Narodu, Ludu Mojego, którego jestem przede wszystkim Matką. To jest Mój „APEL NADZWYCZAJNY”, by tą Intronizację Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski dokonać. I to jest dziecko Moje jedyna szansa na przetrwanie w obliczu III wojny światowej.
  Odpowiedzialność Twoja jako Prezydenta jest wielka, ufam, że nie zawiedziesz Matki Najświętszej, która Tobie zaufała dając Ci ten Urząd, wiele popełniłeś błędów, jednak Moje zaufanie jako Matki do ciebie jest.

  Napisz; córko Moja MM od Apokalipsy, że nie są to słowa twoje, ty tylko jesteś narzędziem gdzie Duch Święty otwiera twoje serce, by służyć słowem Jego mocą jako ten przekaźnik w DM św. JPII.

  Błogosławię i żądam szybkiego kontaktu z J.E. abp Markiem Jędraszewskim, ks. abp Wacławem Depo. Czas i miejsce Wolnej Elekcji winny być podane przez środki masowego przekazu, niech też ks. Piotr Natanek dołączy z Armią Rycerzy Chrystusa Króla, która jest do tej walki duchowej przygotowana w tej ciszy odosobnienia trwając. Ale teraz tą niesłuszną jak powiedziałam suspensę niech ks. abp Krakowa Marek Jędraszewski odważnie odwoła.

  Powtarzam, jeżeli Moje polecenia, a wręcz żądania KRÓLOWEJ NARODU POLSKIEGO nie zostaną wypełnione, to prawdziwie po "Prześwietleniu Sumień" co jest wielkim aktem Bożego Miłosierdzia, które wam wskaże miejsce po śmierci piekło, czyściec lub niebo; to po tym wydarzeniu zostanie was Polaków bardzo mało, choć i tak was trują "chemtrails" rzekomi przyjaciele, o czym mówi prorok Pana Jezusa Cyprian Polak, jak również jest Słowo Boże dotyczące Urzędników Krakowa.
  Ja Matka Jezusa Chrystusa Syna Mojego mówię; należy zapoznać się i sercem odpowiedzieć na wezwanie Boże - czas brewe. Dołączyć orędzie, wysłać też do abp Krakowa, Częstochowy, opublikować na stronie internetowej DM św. JPII. Powtórzyć z woli Mojej Matki Kościoła na portalu Krzysztofa Michałowskiego. Pozdrawiam w/w EXL, ufam Ja Królowa Polski, że nie odmówią Mojej prośbie przy wsparciu Prezydenta Polski Andrzeja Dudy. I to zadanie zostanie wykonane. I niech się tak stanie. Bo mój lud tego pragnie - wywyższenia Króla Jezusa Chrystusa na Króla Polski na Błoniach Krakowa, oraz w Mojej Kaplicy Jasnogórskiej Pani umieścić ten obraz Chrystusa Króla podarowanego przez Polonię. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

  Potwierdzenie ''Słowa Bożego": Apokalipsa św. Jana 13 werset 6: "Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstwa przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba". To już w Polsce trwa: profanacja Eucharystii, Moich świętych wizerunków, szkoły LGTB, czarne marsze kobiet co są za aborcją, „tęczowe” co słusznie abp Krakowa odważnie nazwał „zarazą”. .................
  Jeżeli tej Intronizacji nie dokonacie według w/w świętego pouczenia, to Antychryst zapanuje u was i w was. A więc odwagi synowie Moi na urzędach w Rządzie, EXL w Episkopacie Polski - odwagi, odwagi wspomaga was św. Andrzej Bobola patron Polski. Amen. Amen. Amen.
  Błogosławię Ja Królowa Polski przez zasługi świętych i błogosławionych Polskiej ziemi. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie, by alleluja zaśpiewać w wieczności. To podpowiada Anioł AVE- Stróż Polski, przypomina też, by to konklawe w Licheniu zwołać i wybrać nowego Piotra, bo obecny biskup Rzymu - sam się tak nazywa – pobłądził. Przez swoich doradców wszedł w ducha pogaństwa, świętuje wraz z szamanami i szamankami idąc w pląsach z wieloma kardynałami, chce poprowadzić lud mój na manowce, a więc do piekła. Tak jak mówi ten tytuł psalmu 12 „Wśród zakłamanego świata" trwa, werset 8: "Ty nas zachowasz, o Panie, ustrzeżesz nas na wieki od tego plemienia".

  I tak się stanie, gdy wykonacie to najważniejsze zadanie OBWOŁANIA W WOLNEJ ELEKCJI CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA NA KRÓLA POLSKI. Amen. Amen. Amen. Wysłać do Prezydenta Polski - Ojczyzny twojej z zaznaczeniem: „ Pilne i do rąk własnych”.

  (Alicja) MM DM św. JPII: To jest nasz drugi list z woli Bożej wysłany do Waszej EXL. Bóg zapłać za tamtą odpowiedź. Pozdrawiam w imieniu Kolegium DM św. JPII. 18.X.2019r.
  Bóg zapłać Królowo Korony Polskiej za Twoje święte słowo pouczenia.
  Uniżona niewolnica MM od Apokalipsy w posłudze ewangelicznej słowa dla braci i sióstr.
  Złóż dziękczynienie za tą łaskę daną dla Moich dzieci wybranych i niech się tak stanie.
  Zamawiajcie Msze Święte dla wykonania tego wielkiego zadania jakie Bóg w Trójcy Jedyny dał dla waszego Narodu, by być przykładem i wzorem dla upadającej Europy i innych kontynentów. Ta intencja 9-ciu Mszy Świętych, które ofiarowałaś z natchnienia Ducha Świętego brzmi:

  „O łaskę Intronizacji Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski w Wolnej Elekcji na Błoniach Krakowa za wstawiennictwem Królowej Polski, św. Józefa, św. Jadwigi Królowej, św. Kazimierza Królewicza, św. Faustyny, św. Jana Pawła II, za przyczyną świętych Franciszkanów, świętych męczenników to jest św. Andrzeja Boboli, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, Straży św. Michała Archanioła, Anioła Stróża AVE – Polski, aniołów i wszystkich świętych”.

  DM św. JPII z łaski Bożej zamówiły III pełne nowenny w tej intencji, zapraszamy do działania dopóki liturgia Mszy Świętych nie jest zmieniona, co daj Boże, by nie dotknęło Episkopatu Polski. Amen. Amen. Amen.
 • @Janisław 16:35:04
  Czy ty sobie zdajesz sprawe przyglupie poganski…….co robisz????
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:55:40
  NO pewnie ze niewazne..jak dotychczas tylko jedne wybory byly wazne!!!
  te- w ktorych wybrali pana Sanockiego do Sejmu….a tera nie wybrali zatem sa NIEwaazne:-))))())
  Idzta ,,idzta kqrewa..i dajta sie..;..... wypchac:-))))))

  \

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930