Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

APEL - o przywrócenie Kary Śmierci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel skierowany do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o przywrócenie kary głównej - czyli kary śmierci w polskim kodeksie karnym.

Szanowni Państwo!

Wstrząsająca zbrodnia, na 10-letniej dziewczynce zmusza nas do głębokiej refleksji nad system karnym
naszego państwa, zwłaszcza pod kątem skutków usunięcia z kodeksu karnego kary głównej - czyli kary śmierci.

Uważam, że pod pozorami humanitaryzmu wprowadzono destrukcyjną zasadę pobłażania dla bestii, które powinny być eliminowane.
Stąd przesyłam apel skierowany do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o przywrócenie kary głównej -
czyli kary śmierci w polskim kodeksie karnym.

Ci z Państwa, którzy zgadzają się z jego przesłaniem - proszeni są o podpisywanie.

Janusz Sanocki

Poseł niezrzeszony


Nysa dnia 17 czerwca 2019 r.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Apel o przywrócenie kary głównej


Ostatni bestialski mord, dokonany przez zwyrodnialca na niewinnej dziesięcioletniej dziewczynce, podobnie
jak poprzednie tego typu zbrodnie zmuszają do refleksji nad systemem karnym naszego państwa.

Musimy stwierdzić, iż łagodzenie kodeksu karnego, otaczanie przestępców opieką i troską większą niż
troska o ich ofiary przynosi efekty w postaci poczucia bezkarności ludzi zwyrodniałych, pozbawionych elementarnego sumienia.

Szczególną szkodę wyrządziło usunięcie z kodeksu karnego kary głównej – czyli kary śmierci– wymierzanej za najcięższe zbrodnie, popełniane bez żadnych skrupułów często z wyszukanym okrucieństwem.

Kiedy słyszymy, że zwyrodnialcowi seksualnemu, który zakatował dziesięcioletnie, bezbronne dziecko -
grozi „nawet dożywocie”, to mamy dowód na rażącą dysproporcję między zbrodnią, a karą - jaka może być wymierzona wg kodeksu karnego, z którego usunięto karę główną.

Sytuacja taka, obraża poczucie sprawiedliwości każdego normalnego człowieka i stanowi wręcz zachętę dla wszystkich ludzkich bestii do dawania upustu swoim chorym popędom.


Skoro za bestialskie odebranie życia dziecku zwyrodnialec wie, że do końca życia będzie miał zapewnioną wygodną celę, wyżywienie, opiekę medyczną; z szansą na przedterminowe zwolnienie, bo przecież skoro
kara główna jest zbyt surowa - to i dożywotnie więzienie człowieka także.

Domagamy się zatem - tak dla poczucia elementarnej sprawiedliwości, jak i dla zabezpieczenia społeczeństwa przed bestiami – przywrócenia w kodeksie karnym Rzeczypospolitej Polskiej kary głównej – kary śmierci– wymierzanej za udowodnione morderstwo, a zwłaszcza za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Dość pobłażania dla zwyrodnialców!

Zwracam się do wszystkich obywateli, którzy popierają postulat przywrócenia kary głównej –
o podpisywanie niniejszej petycji.

Janusz Sanocki
Poseł niezrzeszony
 

KOMENTARZE

 • Autor
  Myślę,że to dobry sposób na kampanię wyborczą. Życzę ponownego wyboru!
 • @Mariusz G. 07:09:52
  Najlepszy sposób to rozdawnictwo. Ludzie lubią kiełbasę za "darmo".
  Większość ludzi ma sieczkę w głowie i raczej będzie głosować przeciwko KŚ. Tak jak głosowaliby za UE.
 • @Robik 07:17:03
  A to rozdawnictwo to niby z czyjej kasy? Z kasy rządu? Przeciez to wszystko idzie z naszej kasy z podatków które my płacimy a wcześniej jeszcze za PRL-u nie byo żadnych podatków od wynagrodzeń, bo nie musiało ich być, bo budżet był zasilany z tego potężnego potencjału gospodarczego który po "odzyskaniu" wolności został nam zrabowany i teraz ta potężna kasa nie idzie już na edukację, służbę, zdrowia, emerytury, kulturę, wczasy i kolonie (dla dzieci) itd, itp, tylko zasila prywatne kieszenie.
  To właśnie przez tych złodziei ten cały potężny socjalizm nazywany jest teraz pogardliwie rozdawnictwem, kiełbasą wyborczą a pożyteczni idioci powtarzają bezmyślnie to ich ogłupiające naród hasło...

  Ależ to jest niewiarygodnie głupio śmieszne, ludzie którzy zostali okradzeni, sami popierają to barbarzyństwo (bo kosztowało to barbarzyństwo miliony "koniecznych" ofiar Polaków)!!!!:-)

  Za PRL-u (za Gomułki) za takie jakiekolwiek działania złodziejstwa, sabotażu gospodarczego, szpiegostwa, była właśnie zasądzana kara śmierci....

  To właśnie dlatego została ona zniesiona, by bezkarnie można było do cna Polskę okraść, sprzedać, zniewolić, itd... ku uciesze pożytecznych idiotów, którzy nareszcie "odzyskali" wolność:-)

  Poczytaj sobie o tym rozdawnictwie :
  http://gibson.neon24.pl/post/147108,przestancie-likwidowac-ten-socjalizm-bo-go-juz-dawno-nie-ma

  To nie było (i nie jest) żadne rozdawnictwo, tylko misja Państwa wobec narodu, który spośród siebie wybrał do pełnienia funkcji w tym Państwie, swoich przedstawicieli właśnie dlatego by pełnili oni misję wobec narodu, np obronę granic a nie otwarcia jej na najazdy hord obcych narodów, kultur i religii, bo to grozi wojną domową a nie jest żadnym ubogaceniem, jak to ci sami pożyteczni idioci małpują za zdrajcami, którzy nas Polaków eksterminują.
  Nie bądź więc pożytecznym idiotą!
 • @Mariusz G. 07:09:52
  Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar".
 • @
  W areszcie śledczym więźniowie ,,przywitali" mordercę 10-letniej Kristyny.
  Czekam na nieszczęśliwy "incydent" lub "samobójstwo ".

  Ten ludzki odpad nie zasługuje aby oddychać za to co zrobił.
  Kara śmierci to nagroda w tym przypadku.
 • @Jan Paweł 07:58:22
  Żeby to było z podatków...
  Rząd się zapożycza na poczet przyszłych pokoleń.
  Pokoleń niewolników!
 • @Husky 08:44:57
  Wygląda na to, że to osoba z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Coś mi się zdaje, że szantażował matkę, która nie chciała mieć z nim nic do czynienia, bo możliwe, że wyczuła, że coś z nim nie jest tak, dlatego zemścił się, mordując jej córkę. Ubrany w koszulkę w kolorze kamuflażowym, widocznie jest w psychozie i wydaje mu się, że jest na jakiejś misji. Nie zdziwię się, jeśli się okaże, że ten tu 22-latek cierpi na poważną chorobę psychiczną, bo żaden normalny człowiek nie dopuściłby się takiej zbrodni i to z powodu odrzucenia jego zalotów przez matkę ofiary. Coś mi się zdaje, że to kolejna zbrodnia dokonana przez chorego psychicznie. Pochodzi z majętnej rodziny żydowskiej, to lekarze, w rodzinie były choroby psychiczne. Podrzucił nawet koloratkę na miejscu zbrodni. To taki casus obcinacza głów Poznańskiego z żydowskiej rodziny prokuratorów, do dziś badanego przez lekarzy. Oto zdjęcie tego pana. Ma 22 lata, podkochiwał się z matce dziecka, swojej ciotce, dziecko zabił, bo przeszkadzało mu w związku, chciał upozorować gwałt, żeby wyglądało to na dzieło pedofila.
  https://i.imgur.com/niRVpso.png

  Jakub A., 22-latek z Wrocławia, student psychologii, pochodzący z zamożnej rodziny. Są nowe informacje na temat zabójstwa Kristiny i Jakuba A. Zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin był jej rodziną ustalił portal gazetawroclawska.pl. Mama zamordowanej Kristiny i mama 22-letniego Jakuba A. to kuzynki, które wychowały się w Mrowinach i zawsze były ze sobą blisko związane. To dlatego Jakub A. bywał w domu dziewczynki. Mężczyzna był też zakochany w matce Kristiny, a swojej ciotce. Wiadomo, że mama zamordowanej Kristiny była po rozwodzie. Pani Agnieszka przez wiele lat mieszkała w Irlandii, gdzie związała się z obywatelem Czech i urodziła mu trójkę dzieci (Kristina była najstarszym). Do Polski, do rodziców wróciła półtora roku temu, już po rozwodzie. Chciała zostać tu na stałe. Kończyła budować dom jednorodzinny na działce dziadków. Zaraz po powrocie odnowiła też rodzinne relacje, m.in. z mieszkającymi we Wrocławiu rodzicami Jakuba A. Chłopak, choć był kilkanaście lat młodszy, zakochał się w kobiecie. Często bywał u nich w domu, pomagał pani Agnieszce przy budowie domu, zabierał jej dzieci do kina opisuje gazetawroclawska.pl. Kristina nie lubiła Jakuba A. i jej mama odrzuciła jego uczucie. Być może właśnie zranione uczucia były przyczyną okrutnego mordu. Dziewczynka zmarła od ran kłutych klatki piersiowej i rany ciętej szyi. Mężczyzna zadał jej ponad 30 ciosów nożem. Upozorował gwałt, zapewnił sobie alibi. Liczył na to, że policja uzna, że dziecko padło ofiarą pedofila. Na razie nie odnaleziono narzędzia zbrodni. Sprawca zeznał, że wyrzucił go do Odry poinformował portal tvp.info prok. Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.
 • @Husky 08:44:57
  Jakub A. chciał wynająć mordercę do zabicia Kristiny! „To właśnie on doniósł na niego policji”. Prokuratura Okręgowa w Świdnicy ujawniła, że 22-letni Jakub A., bestia z Mrowin, znalazł osobę, która miała dokonać za niego morderstwa 10-letniej Kristiny w zamian za 10 tys. złotych. To mieszkaniec Gliwic, który jednak nie wykonał zlecenia, ale też nie poinformował policji o zbrodniczym planie. Gdyby to zrobił, być może do morderstwa by nie doszło. Jednak to właśnie dzięki niemu udało się namierzyć sprawcę bestialskiego mordu. Prokurator Mariusz Pindera potwierdził wcześniejsze nieoficjalne doniesienia o dokładnym zaplanowaniu zbrodni. Bestia z Mrowin nie działała pod wpływem chwili, lecz z zimną krwią zaplanowała mord na 10-letniej dziewczynce. Jakub A. wiedział, skąd porwać dziecko, gdzie je zawieźć i w jaki sposób zamordować. Wpadł także na pomysł upozorowania gwałtu, by wprowadzić śledczych na fałszywy trop. Jak się okazuje, morderstwo planowane było od ponad miesiąca. W maju 22-letni Jakub A. nawiązał kontakt z pewnym mężczyzną z Gliwic. Namawiał go, by to on zamordował dziecko. To była osoba, której ufał powiedział „Super Expressowi” informator znający szczegóły śledztwa. Nie możemy powiedzieć nic więcej, bo może dojść do linczu dodał. To ten właśnie mężczyzna zadzwonił w sobotę rano na policję informując, kto może być mordercą 10-letniej Kristiny. Po tych informacjach prokuratura uznała Jakuba A. za głównego podejrzanego. Teraz prokuratura ma problem, jak potraktować informatora. Gdyby znajomy oprawcy dziecka zdradził od razu policji, że ktoś namawia go do morderstwa dziewczynki, to do tej przerażającej tragedii pewnie by nie doszło. Jednak kolega Jakuba A. nikomu nie powiedział o jego chorych pomysłach. Odmówił mu pomocy, ale wszystko zachował dla siebie. Być może uznał, że nikt nie jest tak zły, żeby na poważnie planować zabójstwo dziecka? Osądzą to śledczy. Bo nie można wykluczyć, że i ta osoba usłyszy prokuratorskie zarzuty pisze „Super Express”.

  Źródło: se.pl
 • Ten apel, list to możesz pisać na Berdyczów Sanocki.
  Dopóki będziemy w Unii, nie będzie powrotu KS. Unijne lewactwo chce znieść nawet dożywocie także te bezwzględne jako niehumanitarne nie dające mordercom nadziei na wyjście.
 • kara śmierci za zdradę
  Proponuję też wprowadzenie kary śmierci za zdradę. W ten sposób skasowalibyśmy cały Sejm.
 • @Bogdan Goczyński 09:14:57
  Słusznie!
  Z tego powodu nie przywrócą kary śmierci.
 • @Robik 09:22:44 nie z tego co piszecie obaj tylko z tego....
  Dopóki będziemy w Unii, nie będzie powrotu KS. Unijne lewactwo chce znieść nawet dożywocie także te bezwzględne jako niehumanitarne nie dające mordercom nadziei na wyjście.
 • @kula Lis 68 12:00:25
  To jest oczywista oczywistość.
  Prawdą jest jednak, że zarówno PiS jak i PO są za naszą przynależnością do eurokołchozu.
 • @Robik 09:22:44
  A jeśli przywrócą, to zdradą będzie antysemityzm albo niepoprawność polityczna.
 • Idiotyczny pomysł
  Karę śmierci można przywrócić w państwie praworządnym i sprawiedliwym, a nie w skorumpowanym do szpiku kości państwie teoretycznym, w którym rządzą mafie, obcy mają więcej praw niż tubylcy (patrz: Oświęcim i inne), a prawo i sprawiedliwość są tylko nazwą rządzącej partii, która sprzedaje Polskę i prowadzi do jej upadku.

  Jak poseł myśli, przeciwko komu by ta kara śmierci była skierowana? Przeciwko tym zdrajcom w rządzie, przeciwko seryjnemu samobójcy może? Czy przeciwko Polakom przeciwstawiającym się rządom okupacyjnym?

  1*
 • @Robik 13:44:01
  Obawiam się jednak, że głównym powodem odrzucania przez ustawodawcę kary śmierci, jest strach, iż jemu właśnie, może być udowodniona. Więc powrót do tej kary jest możliwy po rewolucji i czasie żądzy zemsty lub usunięcia przeciwnika politycznego.
 • @kula Lis 68 15:55:16
  Właśnie o tym napisał w swoim komentarzu Bogdan Goczyński (09:14:57).
 • @kula Lis 68 09:07:38
  Sama świadomość kary śmierci dużo zmienia wśród ludzi. Nie boją się jej desperaci których jest mniej niż więcej. Normalny człowiek mając świadomość kary śmierci za ciężkie przestępstwa dobrze przemyśli zanim zrobi coś głupiego.
 • Szanowny Panie Pośle, więcej powagi, mniej taniego populizmu
  Tani populizm różni się do populizmu tym, że propaguje rozwiązania absurdalne, licząc na emocje podobne przy wzniecaniu samosądu.

  Zwyrodnialcy będą robić to, co im zwyrodnienie nakazuje, bez względu na karę. Dla nich istnienie kary śmierci nie ma żadnego znaczenia, a więc nie ma ona waloru odstraszającego.

  Kara ma walor odstraszający tylko dla trzeźwo kalkulujących.

  Ponadto, nasze sądy nie są zdolne do rozpoznania jakiejkolwiek sprawy, nawet trywialnej. I Pan chce dać tym sądom do ręki gilotynę. To już lepiej małpie brzytwę.

  Jako poseł może by się Pan zajął tym, że wielu ludzi żyje w warunkach gorszych od więźniów. Dla nich, gdyby nie pana poselska hipokryzja, która przemilcza, że więzienia są w istocie katowniami, za co Polska winna odpowiedzieć przed międzynarodowym trybunałem, znacznie lepiej byłoby mieć zapewnioną wygodną celę, wyżywienie, opiekę medyczną, bo tego nie mają na wolności, mogą sobie tylko w tym opresyjnym państwie marzyć.

  O czym Pan myśli, Panie pośle. Z całą pewnością nie o niedoli Polaków! No to o czym ?
 • @Husky 08:44:57
  No, nareszcie, kara śmierci to nagroda.

  Tak twierdzą lekarze, nie podejmując leczenia ludzi starych, a nawet przyspieszając ich śmierć.

  Stąd wniosek, starość to przestępstwo, za którą należy się nagroda w postaci kary śmierci na skutek olewania pacjenta.
 • @kula Lis 68 09:07:07
  a jak osoba z zaburzeniami psychicznymi wiedziała, jak upozorować gwałt?
 • @Bogdan Goczyński 09:14:57
  i wszystkich sędziów, oj, jestem za.
 • @kula Lis 68 12:00:25
  kara więzienia jest absurdalna,

  należy zasądzać alimenty, i jeśli jest potrzeba, posługę.
 • @Lotna 15:42:40
  Tak właśnie myślę, Poseł wpadł w jakiś amok, może chce wypłynąć na tej zbrodni, jak prokurator.
 • Panie Pośle, czytuję Pana z uwagą, a to z tego względu, że jest Pan Posłem,
  ale za tę notkę należy przeprosić, polskie społeczeństwo, jeszcze jest czas, można w emocjach coś palnąć, ale porządny człowiek potrafi się wycofać z pochopnie wyrażonej opinii.
 • @Husky 18:04:40
  tak, proponuję, abyś nie wsiadał do samochodu, chwila nieuwagi, i trach, stryczek.
 • @ Pan Poseł
  przy okazji,

  proszę się zastanowić nad tym, co napisałem w

  https://interesariusz.neon24.pl/post/149391,quo-vadis-18-6-2019r-wojna-o-nasze-dusze
 • @interesariusz z PL 19:20:40
  Wyjasnijmy sobie jedna rzecz.
  Prawa czlowieka, jak sama nazwa wskazuje, dotycza czlowieka.
  Jesli ktos w zaplanowany, bestialski sposob, morduje niewinne dziecko, rezygnuje z bycia czlowiekiem - staje sie bestia.
  Tym samym, prawa czlowieka, przestaja go dotyczyc
  Tylko tyle
  8-))))
  pzdr
 • budzicie moje rozbawienie
  kara śmierci ... owszem , ekonomiczna. Sznur jest wielorazowy, a przy jednokrotnym użyciu można sprzedać za duże pieniądze.

  Ale jak na dziś nieodwracalna, a wyroki sądów są często błędne dochodzeniowcy często schodzą na manowce.
  Zatem w wypadkach nie budzących wątpliwości i w formie Sądu Bożego typu przechodzenie po cienkiej linie nad przepaścią.

  Ja osobiście wprowadziłbym prawo pomsty dla rodziny ofiary, kaźń dowolna ale własnoręczna.
  No i przez dwa lata publiczna klatka czy kuna przed wykonaniem kary . Czas na ochłodzenie emocji i czas na selekcję społeczną.
  Bo widzicie, bezbronna ofiara ściąga psychopatów a to zrobiłoby preselekcję psychopatów zdolnych do popełnienia zbrodni
 • @Husky 20:47:06
  RPO broni praw mężczyzny podejrzanego o morderstwo Kristiny. "Takie zachowanie narusza godność zatrzymanego". Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur, którego zadania realizuje Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Adam Bodnar, wyraził głębokie zaniepokojenie sposobem zatrzymania i traktowania przez policję Jakuba A. Przypomnijmy, że mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. W oświadczeniu, które ukazało się na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich zwrócono uwagę, że podczas zatrzymania mężczyzny nie należało zakładać mu kajdanek zespolonych oraz chwytu obezwładniającego, ponieważ nie stawiał on oporu. Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur wskazał, że „użyte przez policję środki wydają się w tym przypadku nieproporcjonalne i mają charakter pokazowy, stanowiący przykład manifestacji siły państwa wobec jednostki, do którego nie powinno dojść w demokratycznym państwie prawa”. Stwierdzono, że niedopuszczalne było wyprowadzenie Jakuba A. z budynku boso i niekompletnie ubranego, a następnie pozostawienie go w takim stanie, w czasie wykonywania czynności procesowych. Takie zachowanie narusza godność zatrzymanego i stanowi pogwałcenie praw człowieka przekonuje oświadczenie umieszczone na stronie RPO. Z posiadanych informacji nie wynika, by podejrzany miał obrońcę (z urzędu lub wyboru), co może budzić wątpliwości co do właściwej realizacji jego prawa do obrony. Charakter popełnionego czynu (liczba ciosów nożem które miały być zadane ofierze) i zapowiedzi prokuratury o skierowaniu podejrzanego na badania psychiatryczne mogą sugerować, że człowiek ten może nie mieć właściwego rozeznania co do swojej sytuacji prawnej i znaczenia składanych oświadczeń czytamy w oświadczeniu. Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich umieścił oświadczenie na swoim koncie Twitterowym. Stanowisko spotkało się z ostrą krytyką internautów.

  Każde pańskie wystąpienie to kompromitacja. Nic nie było słychać, gdy sędzia kazała czołgać się niepełnosprawnemu w trakcie rozprawy do stołu sędziowskiego. Gdzie byłeś "obrońco"! Pan nie ma wstydu
  pisze jeden z internautów.
  https://wpolityce.pl/kryminal/451681-rpo-broni-mezczyzny-podejrzanego-o-morderstwo-kristiny
 • @Husky 20:47:06
  MegaSKANDAL na lewackiej stronie z petycjami. Żądają uniewinnienia „bestii z Mrowin”!

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/avaaz_jakub_a_bestia_z_mrowin_nczas1.jpg

  To niestety nie żart. Na stronie avaaz.org znajduje się petycja podpisana już przez prawie 100 osób o uniewinnienie „bestii z Mrowin”, Jakuba A., 22-letniego podejrzanego o morderstwo 10-letniej Kristiny. Autorzy petycji nie tylko żądają uniewinnienia bestii z Mrowin. Publicznie udostępniono jego nazwisko oraz wizerunek 22-letniego mężczyzny.

  Żądamy uniewinnienia Jakuba A. , oskarżanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny. Kuba był patriotą, zawsze mówił dzień dobry na ulicy, jakby wybuchła wojna to tacy jak on by nas bronili, dlatego zasługuje na uniewinnienie czytamy w petycji do Unii Europejskiej. Kuba został bestialsko pobity przez funkcjonariuszy policji, za co należy mu się zadośćuczynienie. Będziemy wnioskowali o odszkodowanie w wysokości 400. tysięcy złotych dodano. Nie wiemy, czy to głupi żart, prowokacja, czy naprawdę pojawiają się głosy popierające domniemanego mordercę 10-letniej dziewczynki. We wniosku nie ma słowa o tym, że może on być niewinny, ale jedynie inne zupełnie absurdalne „argumenty”. Natomiast za skandaliczny uchodzi fakt, że petycja znajduje się nadal w serwisie znanym z lewackich pomysłów avaaz.org. To właśnie ten serwis „chwalił” się, że uderzył w „faszystowskie fakenewsy”, jak nazywa informacje niepoprawne politycznie, podważające lewacką narrację. Źródlo: secure.avaaz.org/twitter.com
 • @kula Lis 68 09:10:43
  To nie tylko ..ujnia jewropejska, ale też Rada Europy. Nie ma szans na zmiane prawa, a Sanocki kombinuje jakby tu zwrócić na siebie uwagę, bo kadencja się kończy, a ordynacja wciąż proporcjonalna, i z progami.Może ktoś zaprosi na listy?
 • @Bogdan Goczyński 09:14:57
  i prezydenta. Sądzę teżź, że większość sztabu generalnego
 • @Husky 20:47:06
  Człowiek powinien mieć prawo do życia od począecia do naturalnej śmierci. Naturalną śmiercią dla mordercy jest szubienica.
 • @jan-Widzę ze choroba zwana skretynieniem zatacza coraz szersze kregi.jest zarazliwa-Moze jakies szczepionki...
  Przejzalem to dzielo pana posla i nie znajduje tu slowa do pochwaly. płytka demagogia niegodna myslacego czlowieka. reakcje bezmyslnego i tepego tlumu zblizone do reakcji komentatorow. Wielkie obuzenie,wezbrane emocje do samosadu i zemsty ,wiezniowie wykrzykuja slowa pogardy i rewanzyzmu gdyby trafił do tego wiezienia. Caly ten proces wymyslony i pokazany .ta komedia dla idiotow to najprawdopodobniej jeden z elementiow inzynieri spolecznej. oczywiscie pan posel tego nie dostrzega coz w pewenym wieku,wogóle malo sie dostrzega. Z calego tego towazystwa tylko interesariusz zachowal zdolnosc logicznego myslenia wskazujac ze kara smierci w panstwie totalitarnym ku jakiemu zmierzamy nigdy nie bedzie sluzyla sprawiedliwosci ,tylko w calkowicie wolnym i suwerennym panstwie ma sens . sa to niestety obszary rozumowania niedostepne dla pana posla. Osobiscie nie wierze ze mozna osiagnac taki poziom demoralizacji i zabic dziecko z taka bewzglednoscia i wszystko wskazuje na element inrzynieri spolecznej, . Czy nie potraficie panowie laczyc faktow lub mowiac inaczej logicznie myslec . Jest dzis na neonie wzmianka o raporcie z,, zelaznej gory,, i omowienie substytotow zagrozen by kontrolowac tluszcze. czy naprawde trzeba wiele wysilku zeby zauwazyc ze do polski dojechaly z zachodu metody oglupiania i manipulacji informacja poprzez false flag. czy od smierci adamowicza minelo tak duzo czasu ze nie mozecie wziasc pod uwage ze ten fakt ruwniez moze byc elementem inzynieri spolecznej typu ,,Madzia 2,, Wszystkie akty tzw terroru na zachodzie byly inscenizacja ,czy to wam nie daje do myslenia ,wymienie 11 wrzesna ,Londyn Madryt, strzelajacy szaleniec w New Jork , ci bracia w usa i jednoczesne cwiczenia antyterorystyczne w kazdym z tych przypadkow ,redakcja tej gazety, Berlin Inscenizacja bilych chelmow ,obecne falszywe flagi w zatoce , wiekszosc z aktow terroru to dzialania organizowane przez sluzby. W kazdym wiec takim przypadku gdy mamy medialny fakt mocno naglosniany wrecz obowiazkiem jest zbadanie go pod katem prawdziwosci i ,wbrew pozora nie jest to latwe ,[ w przypadku Adamowicza nawet o szczeguly nie zadbano]. Pokazac w telewizji mozna wszystko lacznie z ladowanie UFO na Palacu Kultury ale czy musimy od razu w to wierzyc. Pan posel jest mocno zdegustowany bo dewiant zabil dziecko a dlaczego to pan posel podwinol ogon i nawet nie pisnie o falszywej teori imunizacji zabijajacej dzieci i systemowo niszczace zdrowie setek tysiecy polakow ,przeciez ta zbrodnia jest tysiace razy wieksza gdyz dotyczy calego spoleczenstwa . rozumiem pan posel boi sie mowic prawde. Mowi ja gdy brzmi podobnie jak chcą tego masa. Busch zabił w iraku cos kolo 1,5 miliona cywili tam były setki tys dzieci dlaczeg wiec wszyscy milcza i nie wyrazaja obuzenia ,w Syri to dzieje obecnie a terrorysci sa finansowani i uzbrajani przez zachod a nawet przezucani chelikopterami nato gdy sa w okrazeniu. jugoslawia rowniez byla niedawno,czy pan posel robil ,pisal apelowal [-piotr bein ,,Nato w jugoslawi,,] Polykacie wielblada panie posle a przecedzacie komara. Nawet jesli doszlo do zbrodni to najprawdopodobniej jest to czlowiek mocno chory,a histeria jaka podjeto w mediach swiadczy tylko o jednym ze cale spoleczenstwo juz skretynialo i jest chore nie potrafiac stopniowac skali zagrozen,bo wskazywanie jakiegos pojedynczego mordercy jako wiadacego tematu dla 30 milionow ludzi to debilizm do potegi czy naprawde nie macie juz rozumu
 • @Wican 17:11:32
  Tego nieroba i alkoholika już nikt nie zaprosi, to ostatnia jego kadencja. Tylko co potem?
 • @Wican 17:14:10
  100/100!
 • Słuszna inicjatywa
  Kara śmierci jest potrzebna, nie widzę potrzeby utrzymywania z pieniędzy podatników przez długie lata skrajnie zdegenerowanych morderców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930