Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Zbrodniomyśl Ziemkiewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mistrzyni olimpijska Zofia Klepacka skrytykowała tzw. warszawską kartę LGTB+ W nowej dyktaturze nie wolno rzeczy nazywać po imieniu. Taka to „wolność” - jak... „małżeństwo” dwóch facetów!

Zbrodniomyśl Ziemkiewicza

Znany publicysta, pisarz i dziennikarz – Rafał Ziemkiewicz – pomimo swoich prawicowych poglądów był od lat felietonistą portalu Interia.
Przez lata jego „polityczna nie-poprawność” uchodziła mu na sucho.
Ale oczywiście jak to mówią słowa popularnego szlagieru – „wszystko ma swój kres”.

Zwłaszcza, że do Polski dotarła fala politycznej poprawności z zachodu w jej najbardziej skrajnej postaci tzn. w zakresie tematów dotyczących praw tzw. środowisk lgbt – czyli praw osób homoseksualnych, transwestytów i ogólnie rzecz ujmując – odmieńców.
To, wg „politpoprawności”- grupa, która jest nośnikiem postępu, a jej prawa są zagrożone zwłaszcza przez chrześcijan, dla których - zgodnie z biblijnym zakazem mężczyzna nie może mieć „zbliżenia” ani z innym mężczyzną, ani np. z kozą.
Takie to tam są te zacofane poglądy.

Jeszcze do lat 60 ubiegłego wieku homoseksualizm był uznawany za nerwicę seksualną i skutecznie leczony.
Po terapii udawało się „naprawić” orientację seksualną u znacznej części pacjentów.
Jednak nowa światowa lewica, od kiedy zauważyła, że klasa robotnicza, tak na wschodzie jak zachodzie,
olewa komunizm i bynajmniej nie ma zamiaru służyć rozmaitym „naprawiaczom świata” za młot do rozwalenia „cywilizacji burżuazyjnej” wzięła pod swoje ideologiczne skrzydła środowiska osób o odmiennej orientacji seksualnej. Dlaczego?

To proste – osoby, które ze względu na swoje odrzucenie przez tradycyjną większość czują się wyobcowane, będą zawsze najbardziej aktywnie nastawione przeciwko temu społeczeństwu, które je potępia.
I oczywiście w tzw. walce o prawa gejów, bynajmniej nie chodzi o tolerancję czy równość.

We wszystkich krajach europejskich homoseksualizm dawno już przestał być penalizowany, a osoby homoseksualne mają wszelkie prawa cywilne i obywatelskie jakie przysługują ogółowi.
Jednak nie o tolerancję chodzi działaczom lgbt, ale o narzucenie większości innych kategorii estetycznych i etycznych, i w ten sposób o zniszczenie tradycyjnego społeczeństwa, które jest wg lewaków „źródłem opresji”.
Np. o przyznanie gejom prawa do zawierania „związków małżeńskich” i adopcji dzieci.

Tymczasem mówienie o związku małżeńskim ma oczywisty sens tylko wtedy, gdy jest to związek kobiety i mężczyzny, zdolnych do spłodzenia dzieci.
Związek dwóch (albo większej ilości) facetów, którzy akurat uparli się, żeby zaspokajać swój popęd płciowy wykorzystując różne części ciała kolegi, nie może być uważany za małżeństwo ani rodzinę,
bo dzieci z „używania” kolegi nie będzie – to oczywiste.
Nie mówiąc już o tym, że u każdego normalnego człowieka takie „używanie” wywołuje odrazę.

I taki odruch jest zgodny z biologią homo sapiens, bo zanim zachowania homoseksualne zostały
napiętnowane przez zakazy religijne, to przed nimi broniła się sama natura człowieka.

Tymczasem ideologia nowej lewicy, która z LGTB zrobiła swoje narzędzie do przebudowy świata, odwraca wszystkie znaczenia i konotacje; nakazuje nam tolerować homoseksualizm, zakazuje jakiejkolwiek krytyki,
ba nawet badań naukowych nad zachowaniami gejów.

Profesor jednego z amerykańskich uniwersytetów, który zbadał kariery dzieci wychowanych w związkach gejowskich i któremu z badań wyszło, że dzieci te są społecznie i intelektualnie upośledzone –
został poddany ostracyzmowi na swojej uczelni.
Do takich wniosków po prostu nie wolno dochodzić.

I oto w Polsce kilka tygodni temu polska sportsmenka, mistrzyni olimpijska Zofia Klepacka skrytykowała
tzw. warszawską kartę LGTB+, i zamiar wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej dla dzieci.
Z miejsca rzucili się na nią wszyscy „postępowi” celebryci – hejtując ją w internecie i wyzywając na ulicy.

Ziemkiewicz stanął w obronie sportsmenki wyrażającej swoje poglądy - trafnie zauważając,
że mamy do czynienia z nową wersją bolszewii i faszyzmu – tym razem tęczowego jak flagi LGTB.

Został za to natychmiast zwolniony z pracy w Interii.

W nowej dyktaturze nie wolno rzeczy nazywać po imieniu.
Taka to „wolność” jak „małżeństwo” dwóch facetów!

Janusz Sanocki – Poseł Niezrzeszony
 

KOMENTARZE

 • Czarci pomiot
  powyciągał z rynsztoka wszelkie kreatury i roztoczył nad nimi parasol ochronny w celu przerobienia ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie odchody. To całe LGBT i coś tam jeszcze - to dopiero początek. W kolejce do "akceptacji" czekają pedofile, zoofile, nekrofile, etc. - kończąc na kanibalach. Natomiast oddawanie ludzkich dzieci sodomitom - to taka namiastka składania ofiary szatanowi - właśnie z ludzkich dzieci.
  Wniosek?
  Czarci pomiot tylko wtedy dokona depopulacji o miliardy istnień - kiedy kanibalizm ustanowi on - za powszechną, pożądaną normą. Zboczeńcy w postaci pederastów czy lesbijek to tylko takie małe drzwi do Piekła na Ziemi - które ludziom stworzonym przez Boga - buduje tutaj z wielkim rozmachem - czarci pomiot. Ponadto czarci pomiot w każdej chwili może zainicjować wśród ludzi - mordowanie wojujących zboczeńców - aby odwrócić od siebie uwagę a nagromadzoną parę w kotle - gwałtownie w ten sposób spuścić.
  Na koniec - zboczeniec to tylko zboczeniec. To tylko narzędzie/broń w kosmatych łapkach czarciego pomiotu - wycelowana w ludzi stworzonych przez Boga.
 • Polska nie jest państwem prawa ! to tylko kolonia żydo-syjonistów !!!
  Słowianie ! będziemy coraz bardziej epatowani zgnilizną LGTB bo ta zgnilizna ma ochronę żydo-Brukselskiej mafii ! i dopóki Polską będą rządzić żydzi wszelkiej maści to w Polsce będzie się nasilać zboczenie !

  Słowianie ! żyd to to bezpaństwowiec jego celem jest niszczyć państwo od środka ! [ czyli niszczą kulturę tożsamość danego kraju ]

  TYLKO ZJEDNOCZENIE SŁOWIAN DA NAM BEZPIECZEŃSTWO !

  żydostwo to śmierć i zagłada Polski i Polaków !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • 30 lat wolności
  A w ostatnim koncercie opolskim "30 lat wolności" wszyscy "artyści" piali z zachwytu jaką to teraz od 30 lat mamy wolność.
  Za "komuny" była cenzura i zamordyzm a teraz wszystko można.
 • @Robik 11:06:39
  A co mieli gadać? Kurski płaci to wymaga.
 • a ileż to można zarobić w interii ?
  że Ziemkiewicz ma czego żałować, co prawda znacznie poczytniejsza niż neon, to i popularność można zyskać!

  Podzielając poglądy autora, sprzeciwiając się propagowaniu LGBT, jednakże muszę polemicznie odnieść się do kwestii "światowej lewicy", która zdaniem autora nabroiła.

  Belki we własnym oku nie widać. Prawica nazywa wszystkie inne poglądy lewicowymi, co jest właśnie objawem bezrozumnej nietolerancji. To nie światowa lewica propaguje LGBT, tylko konformistyczni zadymiarze, którzy może kiedyś i przebywali w szeregach lewicy, ale z owej lewicowej ideologii nic nie kumają.

  Proces stopniowej deprawacji postępuje w każdym ruchu. Wystarczy popatrzeć na związek Solidarność i do czego on dąży - ano do utrzymania się jego władz u władzy. Co w tym dziwnego, że niekumaci lewicowcy wybrali sobie nową falę, aby ich dalej niosła?

  Europa nakazuje ojcom ( w imię równouprawnienia płci ) opiekować się niemowlętami. I kto protestuje przeciwko temu debilizmowi ?

  Zawsze u władzy są debile. Takie są prawa powszechnej demokracji.

  Czy można jakoś poprawić demokrację? oto jest pytanie, i wyzwanie, na miarę czasów, na pięć przed 12, czyli końcem cywilizacji, jaką znamy.
 • @Robik 11:06:39
  https://img20.dmty.pl//uploads/201906/1559634979_gfbelm_600.jpg
 • @rabszak 19:16:18
  Pani Marta Kaczynska przebija . Troje dzieci od 3 röznych ojcöw.
 • @morgan 20:47:29
  Ale ma z facetem-facetami. Pukając się w d...., dzieci nie będzie. Taki to psikus zrobiła natura. hahaha
 • @rabszak 19:16:18
  No i co z tego? Czy ma także kochankę?
 • @goat 21:46:24
  :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930