Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Nie żartuj z geja ani z Kim Il Dzonga!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W naszej demokratycznej wolnej Polsce, można żartować z posła, księdza, posła, premiera, policjanta. Ale...z jednej kategorii społecznej żartować nie wolno. Nie wolno żartować z homoseksualistów, czyli jak to dawniej mówiono: pedałów.

Nie żartuj z geja ani z Kim Il Dzonga!

Oj - nie żartuj z Kim Il Dzonga kiedy znajdziesz się w Korei Północnej, nie żartuj!
Kim w Korei robi za bóstwo i ma tylko cechy wywołujące szacunek u poddanych.
Pamiętaj (potencjalny) turysto: w Korei Północnej Kim jest bogiem, a z Boga się nie żartuje.

W naszej demokratycznej wolnej Polsce jest całkiem inaczej. Możesz żartować z posła, księdza, posła, premiera, policjanta. Ale, ale…. inaczej, ale nie do końca. Z jednej kategorii społecznej żartować nie wolno.
Nie wolno żartować z homoseksualistów, czyli jak to dawniej mówiono: pedałów.

Oj już samo to słowo: „pedał” – dzisiaj należy do surowo zakazanych. Dzisiaj Jerzy Stuhr nie mógłby wygłosić w filmie „Seksmisja” (podczas ‘kolczykowania”) słynnej kwestii: „Nie róbcie z nas pederastów!”
Uj, uj toż to czysta mowa nienawiści i dzisiaj taki film na sto procent by nie przeszedł.

Dzisiaj o homoseksualistach nie wolno mówić: „pedały”, nie wolno wspominać o jakichkolwiek dziwactwach
tego środowiska, a broń nas Materio Nieożywiona przed sugerowaniem, że jakoby są to zboczeńcy, osoby nienormalne, wykazujące chorobliwe zainteresowanie seksem, niepotrafiące opanować swojego popędu i to nienaturalnego, bo skierowanego do osobników tej samej płci. Nie wolno, i ja piszę to jako przestrogę,
proszę geje i lesbijki nie ciągać mnie po sądach.
To są przestrogi (może na kogoś podziałają).

A to, że taką prośbę kieruję do gejów to nie przypadek. Bo właśnie Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności” naskarżyło na mnie - do Sejmowej Komisji Etyki i żąda ukarania mnie za kawały, które miesiąc temu opowiedziałem posłowi Budce, przed posiedzeniem Komisji Sprawiedliwości...

Jeden o rozmnażaniu gejów przez indoktrynację i drugi o rzucaniu granatem przez geja.
Nie było w tych kawałach nic obscenicznego, ten o granacie to kawał z brodą, opowiadaliśmy go dobrych kilkadziesiąt lat temu w czasach głębokiego PRL.

Wtedy nie groziła za to żadna kara, a dzisiaj – choć wywalczyliśmy ponoć wolność – grozi mi, że będę pierwszą ofiarą prześladowań ze strony ruchu LGBT czyli tych tam – gejów, lesbijek, transwestytów i innych dziwaków (queer – to dziwak). No, co zrobić? W Korei nie wolno śmiać się z dyktatora Kim Il Dzonga, w wolnej Polsce jak się okazuje, ani się waż pożartować z homosi, czyli po dzisiejszemu - gejów.

Dlaczego nie wolno? Skąd taki pomysł tych ludzi, żeby ścigać współobywateli za tak niewinna formę reakcji na otaczający świat jakim jest opowiadanie kawałów? Skąd pretensja do bycia jakąś kategorią wyłączoną z krytyki, z której nie waż się żartować i skąd żądanie statusu „nietykalnych”?

To ciekawa reakcja i nie trudno zauważyć, że zmierza ona do zastraszenia ludzi, tak żeby nikt nie odważył się zauważyć dziwactw homoseksualistów, ich nienormalnego zachowania, odchyleń od normy.

Sukces środowisk LGBT (Lesbijki, Geje, Transeksusaliści) zależy bowiem właśnie od tego czy uda im się zastraszyć resztę ludzi – dziennikarzy, obserwatorów, polityków czy po prostu wszystkich, którzy obserwują ten świat - tak, żeby nikt nie odważył się ich skrytykować. Nietrudno zauważyć, że mamy do czynienia z próbą stworzenia nowej dyktatury – która w wielu społeczeństwach zachodnich już się udała.
W jakiejś Anglii czy Stanach już pewnie nikt nie odważy się opowiedzieć kawału o tym jak gej rzuca granatem.

U nas, na szczęście... chyba jeszcze dyktatura gejowska nie wygrała, chociaż właśnie widzimy jak przystępuje
do ataku na normalną większość społeczeństwa.
Pewnie znów się jacyś geje oburzą za określenie „normalna większość społeczeństwa” ale – obiecuję – nikt mnie nie przekona, że jak facet przyprawia sobie sztuczne cycki to mam się za nim oglądać z zainteresowaniem i nie wolno mi przynajmniej się pośmiać?

Tak jak nikt mnie nie przekonał, że normalnym ustrojem był komunizm, w którym własność prywatna była
ledwie tolerowana, a „normalne” były kołchozy.
„Normalne” jak chłop z przyszytym biustem. Fuj, fuj!
 

 Janusz Sanocki – Poseł Niezależny

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Trzeba oskarżyć Budkę o heterofobię!
 • Czy ktoś może mieć jeszcze watpliwości, że są to juz Czasy Ostateczne?
  Pan Bóg przychodzi do... Polski, do Grzechyni do Ks. Natanka z "Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły" (tak mają się te Orędzia nazywać zgodnie z wolą Pana Boga).
  Jasno w tych Orędzi wynika, że w nowym, odnowionym Kościele a więc i świecie ostaną się tylko Ci którzy zdążą się nawrócić w Sakramencie Pokuty (w konfesjonale u księdza -kapłana Jezusa Chrystusa, a nie pastora, mułły czy rabina itd).

  Co to znaczy zdążą? Ano oznacza to nic innego, jak tylko to, że Ks. Natanek został w tych Orędziach wyznaczony do przekazania ich całemu światu, oraz poinformowany, że on zobaczy ten nowy, odnowiony Kościół Jezusa Chrystusa a więc i nowy świat.

  Jak wiemy, Ks. Natanek ma obecnie ok 60lat, ale wiemy także że, amerykański niewidomy 88-letni biznesmen Józef Lomangino i 69-letnia Conchita Gonzales (oboje mieszkają obecnie w Ameryce) znają datę wydarzeń które mają już za niedługo wydarzyć się na tej naszej umęczonej już chyba do granic Ziemi i na 8 dni wczesniej mają ta informację wyjawić wszystkim na Ziemi. Powstała juz specjalna strona internetowa, ale czy informacja ta przebije się przez ACTA, RODO, srodo itd?
  Tutaj można o tym poczytać :
  http://gibson.neon24.pl/post/145970,juz-za-niedlugo-ameryka-obwiesci-swiatu-wazna-wiadomosc

  Nie ulega wątpliwości, że oba te orędzia sa kompatybilne ze sobą i raczej wiek Józefa Lomangino jest tym który powinien skłaniać nas do niezwlekania z nawróceniem, modlitwą i pokutą.

  Zachęcam do zapoznania się Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły. Tutaj można je zakupić :
  http://www.regnumchristi.com.pl/?mod=site_w1&id=235

  Panie Pośle... Wy Posłowie RP...
  Będziecie szczególnie sprawiedliwie rozliczani ze sprawowanej nad nami Polakami, danej Wam przez Pana Boga władzy.
  O tym, że każda władza pochodzi od Pana Boga mówi Pismo Święte (List do Rzymian)...

  Parę razy już nie przyjęliście Matki Boskiej (i Prawa Bożego) do Sejmu...

  Bardzo więc szczerze zachęcam Pana Posła do zapoznania się z Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły i stosownych działań.

  Serdecznie pozdrawiam
 • Podejrzewam, że każdą wielką
  cywilizację, którą wykończyli na przestrzeni dziejów - dzieci diabła - najpierw uszczęśliwiali ją Sodomą i Gomorą wraz z wymuszoną wędrówka ludów. Szanowny Poseł opowiadając kawały o sodomitach - psuje dzieciom diabła - likwidację naszej cywilizacji - czego jesteśmy świadkami. Ponadto zboczeńcy - ci seksualni ale także i ci intelektualni - stanowią fosę wypełnioną szambem za którą kryją się dzieci diabła. Opowiadając kawał o sodomitach - to tak - jakby ktoś chciał sforsować fosę aby dostać się do dzieci diabła jako tych prawdziwych sprawców nieszczęść tego świata oraz nieszczęść tych światów (cywilizacji), które wykończyli wcześniej - dzieci diabła.
  Wniosek?
  Któż lepiej nadaje się do walki z ludzkością stworzoną przez Boga - od sodomity idącego na smyczy - szatańskiego pomiotu.
 • Nie wolno też żartować z żyda.
  A ponieważ multikulti i gender to żydowska tożsamość narodowa ...
  no to nie wolno żartować z "żyda".

  Wszystko sprowadza się do globalnego żyda... z którego oczywiście żartować a nie krytykować nie można bo to "antysemityzm".
 • @Jan Paweł 07:52:25
  Jak pęknie bańka władzy, dyktatury globalnego żyda to smród będzie wielki ale chwilowy, czasy stateczne się skończą i nastanie pokój nastanie demokracja, nastanie czas władzy Narodów nad samymi sobą...
  nastanie czas globalnego ścigania globalnych zbrodniarzy z globalnej mafii żydowskiej

  Nawet media zaczną mówić ludzkim głosem a nie głosem globalnej mafii żydowskiej.

  A bańka globalnej władzy globalnej mafii żydowskiej pęka już w wielu miejscach...
 • @ jan Akceptacja zboczen seksualnych nie jest elementem prawdziwego judaizmu
  Swietą ksiega Izraela jest Tora a nie Talmud . Srodowiska ktore wykozystuja złe sklonnosci jako narzedzie dezintegrowania narodow nie ida droga prawd religijnych prawdziwego Izraela .Talmud nie jest swieta ksiega Izraela jest tylko zła interpretacjaoparta na kłamstwu.Mozna by tu przytoczyc dziesiatki cytatw ktore obalaja cała logike interpretacyjna Talmudu.np Ksiega Kapłanska 19-34] ,, Przybysza ktory osiedli sie obok was bedziecie uwazac za obywatela,bedzecie go miłowac jak siebie samego bo wy tez byliscie przybyszami w ziemi egipskiej .Ja jestem Jahwe Bóg wasz.[ Biblia Tysiaclecia 1971 ] Interpretacje Talmudu konstruowane na bazie urojonej nienawisci i pogardy sa niezgodne z wola Boga Izraela sa nielogiczne i kłamliwe. a na takich zasadach budowane sa relacje wielu srodowisk tzw
  żydow.. Elity finansowe oraz tacy osobnicy jak Soros tak naprawde nie maja wiele wspolnego z Judaizmem i Izraelem to tylko mafijne powiiazania i urojone dazenie do władzy opartej na kłamstwie. Ci ludzie poszli dalej niz Stwierdzenia Talmudu calkowicie odeszl od Ksiegi danej Izraelowi. W kwesti akceptacji zboczen napisano-- Ksiega Kapłanska-,,Ktokolwiek obcuje cielesnie z mezczyzna ,tak jak sie obcuje z kobieta popełnia obrzydliwosc .Obaj beda ukarani smiercia .Sami te smierc sciagneli,,
 • @Oscar 08:05:45
  W nowym, odnowionym Kościele a więc i świecie, nie będzie już globalistycznych zbrodniarzy, ani żadnej mafii, więc nie będzie już potrzeby ścigania kogokolwiek.

  Zachęcam do zapoznania się z tymi Orędziami (można je kupić u Ks. Natanka) i zapoznawania innych (nie tylko swoich bliskich i tych na których nam zależy).

  Wszystkie osoby sprawujące władzę nad nami (jakąkolwiek) będą szczególnie rozliczani, bo Pan Bóg dając tym ludziom władzę przekazał im misję opieki nad nami zgodnie z JEGO PRAWEM a nie instrumentalnego wykorzystywania nas.

  Wiemy, że nasi posłowie już dwa razy nie przyjęli Matki Boskiej i Prawa Bożego, jeżeli któryś z nich zmarł w tym czasie to... nie mnie o tym sądzić, ale gołym okiem widać (po tym co tam ta nasza władza wyprawia) że raczej nie mają lekko...
  A przecież nasz życie wisi na włosku, tutaj jest to bardzo wymownie pokazane :
  https://www.youtube.com/watch?v=BGJnkqYBSRo&t=380s

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Oscar 08:05:45
  Jeszcze a propos tych "Orędzi na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły".
  Otóż na okładce 29-ciu juz tomów tych Orędzi oraz modlitewnika z tych Orędzi zamieszczony jest rysunek Pana Jezusa. Bardzo udany, jak powiedział o nim (w tych Orędziach) Pan Jezus i powiedział On jeszcze, że w zależności od tego kto na ten rysunek patrzy, to widniejący na nim Pan Jezus albo uśmiecha się, albo jest smutny...

  Ja sprawdziłem to na kilku osobach i niestety kilku z nich odpowiedziało, że Pan Jezus nie uśmiecha się do nich.
  Ja sam doświadczyłem już bardzo wyraźnego uśmiechu Pana Jezusa, ale także w jednym przypadku oglądania tego rysunku widziałem wyraźnie neutralną mina Pana Jezusa, co bardzo mnie zmartwiło...
 • @Oscar 08:05:45
  Orędzia przychodzą do nas od Pana Boga już 9 lat a więc chyba jest to czas na tyle długi, że teologowie, psycholodzy i różni inni naukowy powinni je dokładnie zbadać.
  Niestety, tak samo jak kiedyś w przypadku Dzienniczka Św Siostry Faustyny (tłumaczonego obecnie na prawie wszystkie języki świata i wydawanego w rekordowych na świecie ilościach) Orędzia są wyśmiewane, także przez hierarchów Kościoła, bez najmniejszych śladów merytorycznej dyskusji.

  Nie dajmy się tym ludziom zwieść.
 • @Jan Paweł 08:44:03
  Cesare Borgia mrugał do ciebie?

  Jak ,,Pan Jezus" mógł pochwalić wykonanie wizerunku Borgii, jako swojego wizerunku, skoro balwochwalstwo jest potępione o obu częściach Biblii?
  Ach, Biblią nie zawracasz sobie głowy..
 • @Oracz 09:12:30
  Przecie Cesare Borgia był kardynałem. To chyba zasługuje na szacunek, no nie?

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Cesareborgia.jpg/197px-Cesareborgia.jpg
 • @Oracz 09:12:30
  Jako, że ludzie (także wysocy rangą w Kościele i nie tylko w Kościele) lekceważą sobie Pismo Święte, więc Pan Bóg próbując to naprawić, przychodzi do nas z orędziami.
  Zapoznaj się z nimi to sam zobaczysz.
 • @Jan Paweł 09:43:06
  /przychodzi do nas z orędziami/
  Biblia mówi co innego:

  (8) Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie" ( 1 Ko 13:8 BT)

  Proroctwa ustały wraz ze śmiercią ostatniego apostoła
 • @Autor
  "a dzisiaj grozi mi, że będę pierwszą ofiarą prześladowań ze strony ruchu LGBT"

  Ot zarozumiałość. Proszę nie robić z siebie męczennika.
  Pierwszym prześladowanym jest bodajże Adam J. drukarz z Łodzi.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Jan Paweł 09:43:06
  Królowa nieba?
 • @roux 10:48:35
  Zachęcam do zapoznania sie z tymi Orędziami, by nie obudzić się z ręką w nocniku. TAM nie będzie "ja nie wiedziałem".
 • @Oracz 13:24:06
  Posłuchaj sobie, dowiesz się wszystkiego z najbardziej kompetentnego Źródła o Matce Boskiej :
  https://www.youtube.com/watch?v=s6eriDlZs7I
 • Ta
  Cała banda zboków to mięso armatnie nowej neokomuny. Uważam, że tak naprawdę gardzą nimi, mimo że posługują się tą zgrają zboczeńców. Tak jak kiedyś posługiwali się robotnikami, kobietami, mniejszościami etnicznymi itd. No cóż, durne pedryle zainfekowane zostały lewacką zarazą.
 • @Jan Paweł 14:37:30
  Wolę się zapoznawać z Biblią ;-)
 • @roux 18:46:46
  Oczywiście Pismo Święte na pierwszym miejscu. Wspomina o tym Bóg Ojciec w "Orędziach na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły", jako podstawa, baza na której należy budować swoją wiarę.
  Orędzie nie są sprzeczne z Pismem Świętym ale są bardzo ważną interpretacją, uzupełnieniem i odniesieniem do czasów współczesnych.
  Są też te Orędzia wezwaniem do naszej walki w Kościele walczącym. Walki o nasze zbawienie. Są ostrzeżeniem przed atakiem tej "wolności" świata, teraz bardzo silnym na Polskę. Tutaj jest taki bardzo łagodny obraz tej amerykańskiej"wolności" która już jest i u nas :
  https://www.youtube.com/watch?v=k9cor6CX5yY
 • @roux 18:46:46
  Waszą sektę już kiedyś całkiem porąbało . https://watchtower.org.pl/hitler_list.php Leczyć was , tylko czym ?. Podpowiesz ?. :)))))
 • @Jan Paweł 20:05:24
  Szkoda z tym gamoniem dyskutować . Szczęść Boże .
 • @Repsol 21:37:24
  Szczęść Boże...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930