Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Achtung Agentura! Achtung Głupota! Totalna.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżamy Rosję, która jest naszym sąsiadem, z którą powinniśmy utrzymywać normalne stosunki i gospodarcze, i dyplomatyczne i tego typu rażące poniżanie sąsiada jest aktem wrogości, który nie prowadzi do żadnych dobrych dla naszego państwa skutków.

Achtung Agentura! Achtung Głupota! Polska i Totalna!

Publiczna Telewizja Polska  - w stałym programie „Minęła 20” pokazała jako ilustrację dyskusji o wydarzeniach na Morzu Czarnym plakat autorstwa Wojciecha Korkucia - grafika związanego z ostro pro-pisowską Gazetą Polską.

Na grafice znalazło się hasło "Achtung RuSSia!", a także wizerunek Putina, wkomponowany w napis z puszki cyklonu B, którym zabijani byli więźniowie hitlerowskich obozów zagłady.

Przy czym zbitka liter w nazwie „RuSSia” wydrukowana była esesmańskimi runami.

Pokazanie tego rodzaju grafiki przyrównującej Rosję do hitlerowskich Niemiec, Putina skojarzonego z cyklonem „B” jest oczywistą prowokacją artysty, który ma prawo do szokowania, szukania popularności, a wreszcie prawo do bycia niezrównoważonym.

Ale nigdy w żadnym szanującym się i na prawdę suwerennym państwie nie może sobie na tego rodzaju wyskok pozwalać publiczna telewizja reprezentująca w zasadzie oficjalny punkt widzenia rządu.
Nie może i absolutnie nie powinna - z kilku powodów.

Po pierwsze współczesna Rosja nie ma żadnych konotacji z III Rzeszą, mordami hitlerowskimi, cyklonem „B” ani z organizacją „SS”.

Tak więc grafika pokazana przez TVP opisuje świat w nieprawdziwy sposób, manipulując widzami.

Rosja ma swoje grzechy i grzeszki, ale na pewno Putin nie urządził za Uralem komór gazowych, ani nie jest oskarżany o ludobójstwo. Korkuć kłamie, a z nim robi to TVP w programie Rachonia.

Poniżamy Rosję, która jest naszym sąsiadem, z którą utrzymujemy, (przynajmniej powinniśmy utrzymywać normalne stosunki i gospodarcze, i dyplomatyczne i tego typu rażące poniżanie sąsiada jest aktem wrogości, który nie prowadzi do żadnych dobrych dla naszego państwa skutków.
Co mielibyśmy osiągnąć w ten sposób lżąc Rosję, jej mieszkańców i ich przywódcę? Z punktu widzenia interesów państwa polskiego to zwykła głupota.

Jest wszakże jeden aspekt, który tłumaczy tego rodzaju działanie TVP i obecnych polskich władz. W globalnej rozgrywce mocarstw Stany Zjednoczone w sposób otwarty rywalizują z Chinami, Unią Europejską i Rosją.

O ile konflikt z Chinami ma głównie charakter gospodarczy, podobnie jak z Unią, to konflikt z Rosją z wielu powodów ma wymiar militarny. Rosja jest bowiem jedynym państwem posiadającym arsenał jądrowy zdolny zagrozić terytorium USA. Rosja w otwarty sposób wspiera militarnie reżim Assada w Syrii, walczący z powstańcami uzbrajanymi i wspieranymi przez USA.

Terenem szczególnie ostrego starcia interesów amerykańskich i rosyjskich stała się Ukraina, na której w 2014 r. doszło do obalenia legalnie wybranego prezydenta Janukowycza. Przewrót oficjalnie wspierały USA, a amerykańscy politycy jak senator Mc Cain i przedstawicielka Departamentu Stanu Victoria Nuland osobiście uczestniczyli we wspieraniu porotesujących na Majdanie Ukraińców.

W konsekwencji doszło do zmiany władz w Kijowie, buntu rosyjskojęzycznej ludności Wschodniej Ukrainy, aneksji Krymu i powstania w Donbasie.

Ten aspekt wydarzeń na Ukrainie w ogóle nie jest przedstawiany Polakom przez nasze media, w których panuje jednoznacznie pro-ukraiński, czyli pro amerykański punkt widzenia na to co się dzieje na Wschodzie.

Taką skrajnie pro-amerykańską linię przyjęły polskie władze za czasów PO, a teraz PiS to jeszcze wzmocnił. Popieramy zatem Ukrainę bezwarunkowo, czego nie czynią np. Węgrzy, które po ostatnich wydarzeniach odmówiły przyłączenia się do sankcji przeciwko

Rosji i poparcia Ukrainy ze względu na szykany jakim poddana jest na Ukrainie węgierska mniejszość.

Bardziej zrównoważoną politykę wobec Rosji prowadzą także Czesi. Tymczasem my brniemy w ostrą antyrosyjską retorykę, nawołujemy do sankcji jakby to nasze interesy były zagrożone na Krymie czy w Doniecku.

A im bardziej jesteśmy antyrosyjscy tym bardziej potrzebujemy amerykańskiego wsparcia i tym słabsza jest nasza pozycja wobec Wielkiego Brata zza oceanu. Tym usilniej musimy żebrać o „Fort Trump”, tym drożej płacić za amerykańską broń czy gaz.

Zatem kiedy w publicznej TVP widzimy hasło:
„Achtung Russia” przypomnijmy ostrzeżenie Piłsudskiego:
„Achtung Agentura”!

To wszak nie nasza wojna.

Janusz Sanocki - Poseł
 

KOMENTARZE

 • Nasz "reżim" dobry...
  REŻIM!
  "Rosja w otwarty sposób wspiera militarnie reżim Assada w Syri"
  Jak to łatwo wdrukowuje się ludziom kłamliwe stereotypy.
  Raz wprawione w ruch krążą potem niczym perpetum mobile.
 • PiS
  Bardzo chce zesłać na nas nieszczęście. Stara się że wszystkich sił. Jeszcze wyciągają do tego , tego pijaka Targalskiego.
 • O przydatności pamięci
  A ja pamiętam dlaczego wybudowano za Gierka Naftoport, pamiętam i widzę rachunki za gaz.Ta chamska scenografia jest bezsilnym odreagowaniem.Faktycznie pucujemy się Rosji cały czaspowarkując bezsilnie czasem . A aparatczycy rosyjscy sekują cały czas, Mamy teraz aferę z morzem Azorskim jak twierdzi nasz aparatczyk Petru. A mi nasuwa się wspomnienie naszej cieśniny Piławskiej i swobodnej żeglugi , wypisz wymaluj problemy Ukrainy z przepływem przez cieśninę Kerczeńską.

  Zatem dobrosąsiedzkie stosunki owszem z poszanowaniem interesów z obu stron
 • a co do genezy rozpadu Ukrainy to przedstawiona
  z uproszczeniami i głupio .
  1 Jankesi planowali przejąć posowieckie bazy na Krymie, zajmując Krym Putin zapobiegł temu.
  2 Banderyzm i szowinizm władz, zakaz posługiwania się językiem rodzimym tu rosyjskim , brak pensji ,emerytur na czas. To wszystko na Krymie zapewnia Rosja i to w znacznie wyższej wysokości niż Ukry. Nie zapominajmy o mordach typu ten w Odessie. O pilnowaniu aby do Polaków odzywać sie po ukraińsku we Lwowie. A co do polityków w Polsce . Służalczość maja we krwi i pucują się Rosji, Niemcom , Ukrainie, UE i USA. Każdy polityk liże zad który ma bliżej, sam w zadzie mając swoje powinności wobec narodu i państwa
 • @zbig71 05:36:18
  Tak się zachowuje czołowy polityk z PiS:
  https://www.youtube.com/watch?v=L0asW67xntM
 • Do Icka @gnago 06:02:12
  Mam tylko nadzieje że kiedyś ścierwa żydowskie zapłacicie za poniżanie ośmieszanie Polaków !

  Jakim prawem ścierwa żydowskie wypowiadacie sie w imieniu Polski ?
  co wy Icki macie wspólnego z Polską ?

  Słowianie ! jedzie Srul czaputowicz na Ukrainę i wypowiada się w imieniu Polski i wygraża tam Rosji w imieniu Polski !!!!
  Wy żydz iw Polsce możecie sie wypowiadać na arenie międzynarodowej tylko w imieniu mniejszości żydowskiej w Polsce a nie Polski !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Rządzące solidaruchy to już ostatnie rezerwy ekstremy w Polsce.
  Na nich już nikt nie zagłosuje...
  Oni się przed Narodem nieustannie kompromitują.

  W Polsce nie ma już bardziej ekstremalnych środowisk politycznych.
  Podobna sytuacja panuje na Ukrainie.

  Rosja nie musi na nikogo napadać
  Wystarczy poczekać aż ekstremistów pozagryzają ich własne zniewolone i upokorzone wielokrotnie Narody.
  Ja te Narody powstaną to dopiero Rosja będzie miał kłopot by powstrzymać te Narody od wymierzania ludowej sprawiedliwości na skalę
  zbrodni ekstremistów przeciwko własnemu Narodowi .. a to bardzo wielka skala.

  Głębszą rezerwą ekstremy w Polsce są miliony banderowców.
  Tych jedna żaden (poza solidaruchami) Polak nie zaakceptuje.
 • @Robik 08:00:08
  Widziałem , dobre. Salwował się ucieczką
 • @Robik 03:42:30
  A jak się jeszcze doda "powstańców uzbrajanych i wspieranych przez USA"
  to obraz indoktrynacji pokazuje, że jest to już odruch bezwarunkowy....
 • debili się nie poucza
  ich się po prostu ignoruje i tą drogą eliminuje z życia publicznego.
 • @gnago 06:02:12
  jam mniemam, Rosja powinna zrezygnować z prawa do wód terytorialnych wokół Królewca, aby okręty NATO mogły tam odbywać ćwiczenia.
 • @gnago 06:16:37
  pierwsze mordy, palenie żywcem urzędników, odbyło się w trakcie majdanu.

  Polska popiera zbrodniarzy.
 • @Oscar 08:20:39
  Solidaruchy skompromitowały się zakazem handlu w niedzielę,

  pewnie po to, aby wódka ze stacji benzynowych płynęła szerokim strumieniem.

  A Kurski? Czym się nam załużył. Ostatni raz wieki temu.
 • @interesariusz z PL 10:52:29
  I to jest ta obłuda polityków PiS!
  Obruszają się kiedy "opozycja" wychodzi na ulicę i protestuje przeciwko rządowi argumentując, że zmiany nie dokonuje się na ulicy tylko przy urnach...
  Jednak bandyci pojechali do obcego państwa i na oczach całego świata współuczestniczyli w obalaniu legalnego rządu.
  Zwykłe ku..y!
  Ale to Putin jest zagrożeniem...
 • Autor
  Pośle Sanocki, zaczynasz łapać o co chodzi sprzedawczykom, a więc wielkim szkodnikom Polski.
  Co dzień powinieneś pisać interpelacje lub zapytania do ,,żondu" w sprawach dla nich bardzo nie wygodnych np;
  O aneks do raportu WSI, o operację pt; ,,Paczka", ,,BUŚ", o dlaczego po sejmie obecnie łazi Gasiorowski i Bagsik, dlaczego wyszedł z więzienia Piotr Polaszczyk pracownik bylego WSI, IPN spytać o ojca Błaszczaka itp.
  Zwrócić się do biura ekspertyz i analiz w sprawie np; czy posłowie, marszalkowie sejmu, którzy byli narkomanami mogą pełnić takie stanowiska i czy branie używek nie wpływa na zaburzenia umysłowe. (patrz Kuchciński, Terlecki)
  Trzeba ich w ten sposób atakować, takimi trafnym pytaniami.
  Zażądać pelnej analizy tzw. repolonizacji PKO SA za ile, ile odkupili, po ile sprzedali, kto stał za ta operacją, podobnie z Stoczniami Gdańską i Szczecinska, wyciągiem. (zachodzi podejrzenie, że przy takich kontraktach doszło do ogromnych łapówek)
  Spytać o prywatyzacje np; Ursusa, kiedy sprzedano fabrykę za ile itp.
  Co robi Jonny Daniels w obecności premiera, rezydenta, OTR i ministrów, czy fundacja J. Danielsa jest finansowana przez spólki skarbu państwa, jeżeli tak, to przez które i ile dostał. np; PLL LOT, PP SA, energetyka, Orlen, Miedż, banki, dlaczego premier reklamuje lichwiarski bank J.P Morgan, dlaczego finansują JPM, itd..
 • @Wrzodak Z. 12:02:13
  Oj, wysyła Pan posła Sanockiego do jaskini lwów...
  Tylko pan poseł nie jest Danielem. Nie mylić z Danielsem, bo ten na pewno dałby radę...
 • @Oscar 08:20:39
  "Rządzące solidaruchy..."

  Znowu się zapędziłeś z tym "epietetem idiotów co to się lubią babrać w odchodach".
  Niby jesteś po stronie moralnych i patriotów, a kalasz to co szlachetne. Solidarność była, jest i będzie nam Polakom potrzebna.

  Co to, nie dotarł do Ciebie mój komentarz w tym temacie:
  //nikander.neon24.pl/post/146603,konfederaci-nasze-powstanie-listopadowe#comment_1507888
  ...czy dotarł tylko Ci się tumory zacięły?
  Tylko jak się zacięły to lepiej idź do lekarza, bo tutaj to raczej krytykę znajdziesz a nie lekarstwo.


  "Głębszą rezerwą ekstremy w Polsce są miliony banderowców.
  Tych jedna żaden (poza solidaruchami) Polak nie zaakceptuje".

  Rzygać się chce jak się widzi taką argumentację.
  Nawet jakbyś miał 100% racji to w ten sposób wywołujesz sprzeciw tak silny, że żaden argument się nie przebije.
  "Solidarność" ma wydźwięk zawsze pozytywny, a Ty jej nadajesz wydźwięk negatywny.
  Najgorszym wrogom Polski robisz tu przysługę (może i płatną).

  Zestawienie pozytywnego i negatywnego ma prowadzić do opowiedzenia się po stronie pozytywnego - zwłaszcza szlachetnego i moralnego, patriotycznego i wspólnotowego, prożyciowego i dobrego - u Ciebie co najwyżej doprowadzi do niezdecydowania i bierności, jeżeli nie wprost do opowiedzenia się po stronie tych co chcą dla Polski źle.

  Drugie: nie dość że "solidaruchy" to "ekstrema".
  "Ekstremą" to w "Solidarności" byli najtwardsi, najbardziej nieugięci i moralni patriocii, najbardziej wyraziści i świadomi rzeczywistości, wiedzący jak być powinno.

  Cała zdrada Okrągłego Stołu poszła przez wycięcie ekstremy, a Ty tutaj głosisz że ekstrema zła?

  To zdrajcy rzucali hasło: "rezygnujmy z ekstremistów i dogadujmy się".

  Coraz bardziej się przekonuję że robisz tu wrogą, antypolską robotę. Gdybyś żył w czasach "Solidarności" to byś był w ZOMO.
  Może byś sobie poszukał innego forum, bo to forum Polaków.

  Każdy kto wie że ekstrema to byli ci w "Solidarności" najlepsi, to widząc Twoje stwierdzenie że banderowcy to rezerwa ekstremy może pomyśleć że banderowcy są dobrzy.
  Znowu zgrzyt, fałsz i jeżdżenie po bebechach.
  Jak Ciebie to nie razi, to Ty już zdrowym człowiekiem nie jesteś.
  ZALECAM DŁUGĄ KURACJĘ.
 • @interesariusz z PL 10:54:17
  "Solidaruchy skompromitowały się..."

  Ty też się skompromitowałeś i potrzebujesz kuracji jak Oscar. Jeżeli "solidaruchy" to rzydy i szabesgoje to sobie przeczysz.

  Bo handel w niedzielę to tylko wyznawcom religii handlowej służy, a z alkoholizmem to się inaczej walczy.
 • @miarka 14:49:30
  Nie bardzo rozumiesz co czytasz...
  Taki cytacik... nie mój, nie wiem skąd to wzięte ale mi przypisane.. ????
  "epietetem idiotów co to się lubią babrać w odchodach".

  Solidarność jako organizacja była i jest narzędziem żydowskiego okupanta.
  Tego Polsce akurat nie potrzeba .. ta organizacja szkodziła i szkodzi Polsce.
  Co innego solidarność (przymiotnik nie nazwa organizacji) społeczna Narodowa to tak.

  Pisałem o ekstremizmach politycznych w Polsce.. Solidarność w tym PIS realizują ekstremalną, szaloną pełną nienawiści politykę zagraniczną... bardzo tym szkodząc Polsce... To polityka taka taka samo szalona jak polityka banderowców .. i stąd porównanie..chyba oczywiste

  Moją "ekstrema" to nie to samo co ekstrema w rozumieniu mafii żydowskiej... dla żyda Hitlerem , ekstremą czy antysemitą może być każdy kto im przeszkadza .. dla ekstrema to .. zgodnie z encyklopedią

  "To zdrajcy rzucali hasło: "rezygnujmy z ekstremistów i dogadujmy się""
  Solidarność jako organizacja razem z globalną mafią żydowską oraz KK z JPII na czele zniszczyli Polską gospodarkę embargiem i strajkami i zmusili Jaruzelskiego do poddania Polski.... komu miał ją poddać ? NO tym którzy dowodzili ty "polskim Majdanem"
  Kto dowodził ? wiadomo globalna mafią żydowska.. identycznie jak na Ukrainie..Janukowycz uciekł ..a Jaruzelski negocjował z Rokefelerem osobiście warunki poddania Polski... Chodziło mu o to by nie było ofiar
  ...stąd uzgodnili że "odsuwamy" ekstremę (tą która chciała wieszać za poglądy). O ekonomii pewnie Jaruzelski mniej negocjował ..

  "
  Coraz bardziej się przekonuję że robisz tu wrogą, antypolską robotę. Gdybyś żył w czasach "Solidarności" to byś był w ZOMO.
  Może byś sobie poszukał innego forum, bo to forum Polaków.
  "
  Urodziłem się w Polsce jestem Polakiem i pamiętam jeszcze lata 70te
  które obserwowałem osobiście... palący się komitet wojewódzki, ciężkie zadymy przed dworem głównym....potem Gdynia Stocznia Gdyńska ..pamiętam... 68r też pamiętam..
  Co do Solidarności to też się zapisałem ... po miesiącu się wypisałem...bo zobaczyłem że tu nie chodziło o budowę lepszej Polski ale o rozwalenie Polski... Widziałem te nakręcane przez solidaruchów zadymy (całkiem jak Majdanie) Ja przez całe swoje życie starałem się budować Polskę (gospodarczo nie politycznie).
  Dzisiaj widać już wyraźnie że dobrze oceniałem to co się działo w Polsce podczas polskiej kolorowej rewolucji zorganizowanej przez globalną mafię żydowską.

  Post solidaruchy dzisiaj (PO i PIS) oraz banderowcy to przecież polityczny sojusznicy, bliźniacy syjamscy w sensie politycznym...gdzie tu zgrzyt..

  Kiedyś uważałem Wrzodaka ze ekstremistę Solidarności.. dzisiaj z zadowoleniem stwierdzam że ma bardzo trafną ocenę tego co się w Polsce dzisiaj... czyli nie każdy z Solidarności jest przeze mnie potępiany..
  mylić może się każdy ważne by umieć otworzyć oczy na rzeczywistość.

  A już propozycja bym zmienił forum to zbrodnia przeciw demokracji.
  i ta "oferta" jednoznacznie określa autora "oferty"
 • @miarka 14:56:44
  Tracisz kontrolę nad sobą...więcej dystansu do świata... nie jesteś pępkiem świata i świat nie musi się ciebie słuchać.
 • Odrobina optymizmu.
  Ja prezentowałem podobne poglądy, obserwacje... już od dobrych kilkunastu lat..
  Pamiętam na początku byłe masowo atakowany przez wielu o ile nie większość internautów. Ta większość gadała tak jak dzisiaj solidaruchy.. wszyscy byli ogłupieni propagandą globalnej mafii żydowskiej dawkowanej im od wielu lat różnymi kanałami w tym przez ambonę.

  Dzisiaj większość internautów zgadza się z moimi obserwacjami, diagnozami..
  a tylko pojedyncze osoby mnie atakują (Husky, Miarka, Talbot)

  To pokazuje jak zmienił się klimat przez tę kilkanaście (a pewnie ponad dwadzieścia.. ja tylko internet się pojawił)
  To bardzo optymistyczny choć bardzo powolny proces...może zmiana pokoleniowa ?
  Pożytecznych idiotów coraz mniej , a to oznacza że mafią ma coraz mniej mięsa :armatniego" do dyspozycji... a bez mięsa armatniego mafia nie wiele może zdziałać. (a kiedyś mafią miała ok 10 mln rozgrzanych do czerwoności gotowych na wszystko bojowników...nieświadomych o co w istocie walczą)... Islamiści w Syrii też już otrzeźwieli pozostali tylko bandyci do wynajęcia którym za obroną Allacha trzeba płacić żywą gotówką.
  Na Ukrainie zachodzi identyczny proces...miłośników Bandery ubywa bo ludzie szybko trzeźwieją ..w zimnych mieszkaniach... i na bezrobociu.

  A Putin po prostu czeka aż masa otrzeźwiałych przekroczy wartość krytyczną ,.. a wtedy sami zrobią porządek we własnych krajach...
  Wystarczy czekać..
 • @Oscar 16:33:46
  "Solidarność jako organizacja była i jest narzędziem żydowskiego okupanta.
  Tego Polsce akurat nie potrzeba .. ta organizacja szkodziła i szkodzi Polsce.
  Co innego solidarność (przymiotnik nie nazwa organizacji) społeczna Narodowa to tak. "

  Nieprawda. Nic innego. Znaczenie słowa "solidarność" i tu i tu jest takie samo.
  Solidarności nie wolno niszczyć bo to nasza idea, i jest nam niezbędna.
  To co robisz odnosi się do czasów kiedy to dzieci kąpano w baliach i nazywa się "wylać dziecko z kąpielą".


  "Pisałem o ekstremizmach politycznych w Polsce.. Solidarność w tym PIS realizują ekstremalną, szaloną pełną nienawiści politykę zagraniczną... bardzo tym szkodząc Polsce... To polityka taka taka samo szalona jak polityka banderowców .. i stąd porównanie..chyba oczywiste"

  Oni prowadzą politykę? Jedni i drudzy?
  Przecież jedni i drudzy są niemoralni, a nie ma polityki bez jej moralności.
  Przecież polityka dotyczy służebności Narodowi którego państwo jest własnością i dobrem wspólnym, i dotyczy przede wszystkim roztropnej troski o dobra wspólne Narodu, tego aby pokolenie dziś żyjące przekazywało te dobra następnym pokoleniom narodu w stanie nie gorszym jak samo otrzymało.

  Zajmują się oni czymś takim, czy raczej uprawiają zbrodniczą antypolitykę?

  A o ekstremum dalej nic nie piszesz.

  Ekstremum to termin z matematyki. Oznacza górną granicę jakiejś funkcji. Czy ich niemoralność i ich zdrada mają jakieś granice?
  - Bo ja myślę że oni tu wychodzą poza wszelki sens, wszelki umiar, wszelkie granice.

  Używasz słowa którego nie rozumiesz i najwyraźniej po to żeby dokuczać wartościowym Polakom tak z przeszłości, jak i tym których aktywności wciąż potrzebujemy.


  "Moją "ekstrema" to nie to samo co ekstrema w rozumieniu mafii żydowskiej..."

  Zrozum że to słowo ma jedno znaczenie, że oni go użyli w sensie epitetu wobec ludzi im niewygodnych, a Ty jako antypolak też go używasz jako epitet wobec tych samych ludzi Ci niewygodnych, a nie wobec "mafii".
  Jak byś chciał mówić o mafii to byś szukał innych słów.


  "i zmusili Jaruzelskiego do poddania Polski...."

  Nie bredź człowieku. Kiedy Jaruzelski zdradził? Kiedy był u Rockefellera? Kiedy rozpoczął i zaprzestał niszczenia Kościoła?


  "Jaruzelski (...) Chodziło mu o to by nie było ofiar
  ...stąd uzgodnili że "odsuwamy" ekstremę (tą która chciała wieszać za poglądy).

  Za poglądy? - Może jeszcze polityczne? Wreszcie wylazła z Ciebie komucha i ZOMO-wiec całą gębą.


  "Post solidaruchy dzisiaj (PO i PIS) oraz banderowcy to przecież polityczny sojusznicy, bliźniacy syjamscy w sensie politycznym...gdzie tu zgrzyt.."

  Żebyś jeszcze napisał "post-komuchy", czy neokomuchy", czy neokoni" to by mogło pasować, ale gdzie tam - komuchów to Ty kryjesz a winnych szukasz tam gdzie czyste idee...


  "A już propozycja bym zmienił forum to zbrodnia przeciw demokracji."

  Ty jeszcze śmiesz mówić o demokracji? Ciekawe co pod tym słowem rozumiesz? Czy to co Stalin, czy Trocki, czy komuchy z UE?
 • @miarka 17:28:46
  Wszystkie organizacje globalnej mafii żydowskiej nazywają się pięknie...
  wystarczy popatrzeć na organizacje Sorosa...
  a mimo to jak wiemy szkodzą Narodom...
  Mafia żydowska celuje w działaniach pod fałszywą flagą .. piękna nazwa organizacji niszczącej w istocie kraj to taka fałszywa flaga, kłamstwo, żydowska obłuda, przewrotność, odwrócenie kota ogonem...

  dalej już mi się nie chce...pisać
 • @miarka 17:28:46
  .. ekstremum .. ja z matematyki akurat jestem dość mocny...
  ekstremum funkcji wyznaczamy obliczając miejsca zerowe pierwszej pochodnej...a min od max odróżniamy wyznaczając znak drugiej pochodnej.

  Mam umysł ścisły stąd tyle uwagi przywiązuje do logiki wypowiedzi.
  .. i dlatego ludzie lubią mnie czytać .. bo logicznie argumentuje swoje stwierdzenia.
 • @Oscar 17:49:52
  I co z tego że mówisz o tym o czym trzeba mówić, kiedy mówisz tak, jak to najlepiej służy wrogom Polski i Polaków?
 • @miarka 17:58:02
  Ja zawsze ceniłem ludzi którzy coś budują tworzą rozwijają...
  i nie miałem zaufania do ludzi którzy niszczę, rozwalają, sabotują...i to własny kraj.
  nie szanuje też ludzi którzy rabują czy pomagają rabować majątek Narodowy i nie ważne czy z pobudek ideowych (np.Konkordat) czy dla zysków własnych (prywatyzatorzy i ich nagrody ze strony globalnej mafii)..

  Rozumiem niezadowolenie, nawet bunt ale rozwalanie własnego domu "bo mi się tata nie podoba" to nie moja bajka.
 • @Oscar 18:18:02
  "Rozumiem niezadowolenie, nawet bunt ale rozwalanie własnego domu "bo mi się tata nie podoba" to nie moja bajka".

  Jak to nie? Przecież to właśnie robisz wprowadzając takie słowa jak "solidaruchy", czy "ekstrema" w negatywnym i nieprecyzyjnym znaczeniu, mieszając to co chwalebne z godnym potępienia.
  Ponieważ to dotyczy ludzkich wartości, a żeby zrobić coś sensownego trzeba pełnej zgodności (kompromisy i handle wykluczone), Ty zaś ją niszczysz niemalże w chwili otwarcia ust.
 • @miarka 14:49:30
  Ekstremę w Solidarności za wszelką cenę wycięła ,,lewica laicka,, czyli dawni Stalinowcy, wywaleni z partii w 68r , późniesi założyciele KOR. Sponsorowani przez zachód, masonerię, obce służby.
 • @zbig71 21:09:19
  Jak najbardziej zgoda.
  Dodam że to też ta sama komuna (postkomuna, neokomuna, pokolenie '68, w tym po "marszu przez instytucje" również na szczytach UE), co do dziś robi wszystko aby zwalczać KK i niszczyć narody i zawłaszczać ich państwa i inne dobra wspólne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930