Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 4 komentarze

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

W łapach kota Prezesa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska branża hodowli zwierząt futerkowych należy do potentatów światowych. Jesteśmy drugim producentem w Europie i trzecim na świecie. Roczne przychody branży sięgają 600 mln euro, a eksport przynosi Polsce 1,3 mld zł.

W łapach kota Prezesa

Polska branża hodowli zwierząt futerkowych należy do potentatów światowych. Jesteśmy drugim producentem w Europie i trzecim na świecie. Roczne przychody branży sięgają 600 mln euro a eksport przynosi Polsce 1,3 mld zł.
W Polsce funkcjonuje 1114 ferm hodowlanych, zatrudniających 13 tys. osób.

I nagle cała branża, kilkanaście tysięcy ludzi, tysiąc ferm, miliardy dochodu – wszystko to pójdzie w diabły.

Do Sejmu wpłynęły dwa zgodne projekty ustaw zakazujących hodowli zwierząt futerkowych – jeden wniosła grupa posłów z PiS, drugi z PO.
Obydwa przewidują likwidację całej dochodowej branży w imię jak to określają autorzy – „dobrostanu zwierząt”.

A ponieważ i partia rządząca i największa opozycyjna są w tej materii zgodne – to branża futrzarska zostanie w Polsce zlikwidowana. Rozkaz już został wydany.

Po stronie Platformy zwyciężyły lewicowe tendencje rosnące w tym ugrupowaniu od dawna, a po stronie PiS?
Po stronie PiS ani chybi zwyciężył wpływ kota Prezesa. No bo czyj?

Gdyby Prezes hodował pytona, co rano rzucał my do pożarcia myszy (też zwierzęta futerkowe) do głowy by mu nie przyszło litować się nad losem norek.
Ale kot – ulubieniec Wodza jest też futerkowcem i w imię solidarności wszystkich futerkowców wymógł na swoim właścicielu ochronę ustawową swoich kuzynów z polskich ferm.
Tak co ty poczniesz? Na kota Prezesa nie ma rady.

Czy jednak w tej poważnej sytuacji żarty z kota nie są przypadkiem niestosowne?
To trochę jak żartować na pogrzebie i to pogrzebie całej branży, likwidacji tysięcy miejsc i wymiernej szkody gospodarczej dla Polski.

Skąd wzięło się to szaleństwo, które w imię „dobrostanu zwierząt”- każe likwidować tradycyjną działalność człowieka jaką jest hodowla czy myślistwo?
Skąd i do czego nas zaprowadzi?

Bo przecież jak już zlikwidujemy hodowlę futerkowców w imię dobrostanu norek, to stanie na porządku dziennym „dobrostan” trzody chlewnej, bydła, kur czy baranów.
A co to świnia nie ma prawa do „dobrostanu” - tak jak szynszyle czy lisy srebrzyste? Oczywiście, że ma i wkrótce bojownicy o „dobrostan” zwierząt ruszą na kolejny odcinek frontu.

Co prawda Prezes – o ile mi wiadomo – przynajmniej w domu nie hoduje żadnej świni, ale nie wiadomo czy te inteligentne w końcu zwierzęta, nie mają lobbystów w jego otoczeniu. Podobnie kury, zwłaszcza kury domowe.

Tak więc tendencja jest wyraźna – zwierzęta, w zamierzeniu bojowników o „dobrostan” muszą zostać zrównane z prawami ludzi, a nawet dostać prawa większe.

Może zatem jeszcze nie dziś, nie jutro ale już wkrótce będziemy musieli pożegnać się z tradycyjnym schabowym, golonką a nawet jajeczkiem i oscypkiem bo nie da się tych produktów uzyskać bez naruszania dobrostanu świń, kur i owieczek.

Dobrostan bacy nie jest istotny. Nie ma tu żadnych żartów.

Radykalni obrońcy zwierząt są zwolennikami tzw. weganizmu.
Rezygnują z jedzenia nie tylko mięsa, ale też produktów, których wytwarzanie wiąże się z eksploatacją zwierząt, takich jak: nabiał (w tym jajka) czy miód.

Weganie nie stosują kosmetyków i nie kupują ubrań powstałych z odzwierzęcych surowców (skóry, futra, wełna, jedwab), nie biorą udziału w rozrywkach, w których wykorzystuje się zwierzęta jak polowania, zoo, rodeo, czy cyrk.

No i – Szanowny Czytelniku – jakby Ci się poglądy weganów nie wydawały śmieszne i marginalne, to mnie nie jest do śmiechu.
Zwolennicy całkowitej likwidacji własności, wspólnego uprawiania ziemi, ba – nawet wspólnego posiadania żon też wydawali się w połowie XIX wieku nieszkodliwymi wariatami.

Aż w końcu wywołali w Rosji rewolucję i wcielali swoje poglądy w życie przez trzy pokolenia. |
I co z tego, że głosili likwidację kary śmierci i więzień kiedy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi, a cały kraj zamienili w więzienie.

Nie ma gwarancji, że wariaci potępiający zjedzenia jajka byliby dla nas bardziej wyrozumiali niż bolszewicy.
A już my jajcarze bylibyśmy najsurowiej ścigani.

Jajcarze jako awangarda kontrrewolucji!

I do tegośmy doszli oddając rządy w łapy kota Prezesa!

Janusz Sanocki - Poseł

 

KOMENTARZE

 • Likwidacja Polski krok po kroku
  Jak zwykle, w najbardziej istotnych sprawach, PiS i PO zawsze głosują łapa w łapę i zgadzają się ze sobą niczym bliźnięta. No więc wcale nie dziwi, że właśnie na naszych oczach likwidują nastęną całą branżę przemysłu, w dodatku taką, która przynosi dochody Polakom, bo wątpię, żeby żydostwo chciało się zajmować taką robotą. Natomiast futra tak i tak będą produkowane, tyle że nie w Polsce, bo popyt na futra był, jest i będzie.

  Weganie tak bardzo dbają o środowisko, że zupełnie im nie przeszkadza noszenie ubrań z tworzyw sztucznych zaśmiecających planetę przez dziesiątki, jeśli nie setki lat i butów z plastyku, które nadają się do wyrzucenia po kilku miesiącach, zamiast butów ze skóry, które można nosić latami i które po zdarcia nie będą zalegały na ziemi przez następnych klika albo kilkanaście pokoleń.
 • autor
  Bezdzietni politycy
  ...ale lewactwo pamięta tylko J.K.

  https://pbs.twimg.com/media/DZFTDSIX0AEjKMc.jpg
 • @Lotna 05:16:11
  Likwidacja białych Europy rozpoczęła się tysiąc lat wcześniej.
  Bardzo prostym sposobem.
  Na powierzchni Ziemi obowiązuje, świadomego człowieka System 12 godzin dnia 12 godzin nocy. I takim systemem sobie liczyliśmy 1000 lat temu.
  Później wprowadzono System Arabski 10 (dziesiętny). Taki poziom słonecznej powierzchni ziemi nie sięga. Ale dla zwierząt mieszkających pod wodą i ziemią i zmuszonych do podziemnej organizacji musi wystarczyć;)
 • To oni sprzedali Polskę żydom !
  Jaruzelski w 1985 roku sprzedał Polskę mafii żydowskiej !

  Kaczyński w 2017 roku sprzedał Polskę i Polaków mafii żydowskiej !

  Jeżeli nie powstanie Narodowa Partia Słowian żydostwo na wieki będzie rządzić w Polsce ! [ czyli do wojny po której znikną z Polski ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • Kto skompensuje straty?
  Gdyby idioci z PiS i PO musieli kompensować straty z własnej kieszeni to byłoby inaczej.
  Zdrajcy niszczący naszą ojczyznę.
 • A co ze świniami prezesie?
  Kaczyński zastanawia się czy nie wprowadzić zakazu hodowli świń.
  Spowodowało to mocną panikę wśród posłów PiS i PO!

  http://i63.tinypic.com/fooxa9.jpg
 • @Robik 09:43:30
  Też jestem za tym, by dla dobrostanu zwierząt”. „ szlachetnych świnek i knurków zlikwidować hodowlę, tuczarnię i ubojnię.
  Myślę, że dojenie krów też krowom nie sprawia przyjemności, więc i tu trzeba zakazać hodowli.
  Kury kaczki, indyki, nie są gorsze, też zlikwidować.
  A hodowcy niech się przestawią na uprawę mirabelek i szczawiu.
 • @Husky 08:24:22
  Chyba tylko Bogu należy dziękować, że oni się nie rozmnożyli.
 • @Robik 09:43:30
  Ha, ha, ha!
 • Stosowane technologie medyczne w chodowli istot dwunoznych i
  Ten art dla kazdego utrzciwego prokuratora [czy sa tacy] powinien byc dowodem by kazdego lekarza ,pielegniarke ,pracownika sanepidu i urzednika postwaic w stan oskarzenia za zbrodnie przeciw ludzkosci

  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
  Mike Adams, NaturalNews.com
  USA
  2011-09-25

  Jeden z najbardziej wybitnych naukowców w historii branży zajmującej się opracowywaniem szczepionek - naukowiec firmy Merck, dr Maurice Hilleman - został nagrany udzielając wywiadu, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki podawane Amerykanom i nie tylko (również w całym bloku wschodnim) były zanieczyszczone wirusami wywołującymi białaczkę i raka. W odpowiedzi na te informacje jego koledzy (którzy są także zarejestrowani na nagraniu) wybuchają śmiechem i wydaje im się, że jest to zabawne. Następnie sugerują, że dlatego właśnie te szczepionki są najpierw testowane w Rosji. Podanie ich rosyjskim sportowcom pozwoli Ameryce na wygranie Olimpiady bo rosyjscy sportowcy będą "obładowani nowotworami." (Tym samym przyznając, że w pełni zdawali sobie sprawę z faktu, że szczepionki te wywołują raka u ludzi.)

  To nie jest jakaś teoria spiskowa- to słowa głównego naukowca firmy Merck, który prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że to nagranie kiedykolwiek będzie szeroko recenzowane w internecie (który nawet nie istniał, w czasach kiedy dokonano nagrania). Prawdopodobnie myślał, że pozostanie to tajemnicą na zawsze.

  Na pytanie kolegi, dlaczego te informacje nie trafiły do prasy, odpowiedział: "Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej." Innymi słowy w środowisku naukowców opracowujących szczepionki, ręka rękę myje. Ci naukowcy zachowują wszystkie swoje brudne tajemnice we własnym milczącym kręgu, nie ujawniając prawdy o skażeniu produkowanych szczepionek.

  Wywiad audio. Link do strony: LINK :  Oto pełny transkrypt rozmowy. (Podziękowania należą się dr Len Horowitz na znalezienie tego nagrania i upublicznienie go). Zapis audio wywiadu z dr Maurice Hillemanem:

  Dr Len Horowitz: Posłuchajmy teraz słów wiodącego eksperta opracowującego szczepionki dr Maurice Hillemana, szefa oddziału szczepień w firmie Merck Pharmaceutical odnoszącego się do problemu jaki miał z importowanymi małpami. Wyjaśnia On w pełni pochodzenie AIDS, ale to co za chwilę usłyszysz zostało usunięte z jakiejkolwiek publicznej informacji.

  Dr Maurice Hilleman: i myślę, że szczepionki muszą być uwzględnione jako okazyjna cenowo technologia XX wieku.

  Narrator: 50 lat temu, kiedy Maurice Hilleman był uczniem szkoły w Miles City Montana, miał nadzieję zostać stażystą zarządzania w lokalnych magazynach JC Penney. Zamiast tego stał się większym pionierem w przełomowych badaniach nad szczepionkami i ich rozwojem, niż ktokolwiek inny w historii amerykańskiej medycyny. Wśród odkryć dokonanych w Merck, są szczepionki przeciw śwince, różyczce i odrze...

  Dr Edward Shorter: Powiedz mi, jak odkryłeś SV40 (wirus wywołujący raka) i szczepionkę przeciwko polio.

  Dr Maurice Hilleman: Cóż, to było w firmie Merck. Tak, przyszedłem do Merck. I miałem przejść do opracowywania szczepionek. Mieliśmy dzikie wirusy w tych dniach. Pamiętacie dzikie wirusy nerek małp i tak dalej? I w końcu po 6 miesiącach zrezygnowałem i powiedziałem, że nie można opracować szczepionek z tych cholernych małp, jesteśmy skończeni i jeśli czegoś nie zrobimy to mam zamiar zwolnić się, i nie zamierzam dalej spróbować. Więc poszedłem, aby spotkać się z Billem Mannem w zoo w Waszyngtonie. Powiedziałem do Billa Manna, "słuchaj, mam problem i nie wiem co tam zrobić." Bill Mann jest naprawdę mądrym facetem. Powiedziałem, że te marne małpy łapią zakażenia podczas gdy są przechowywane na portach lotniczych w tranzycie, załadunku, rozładunku. On powiedział po prostu, musisz pójść i załatwić małpy z Afryki Zachodniej i załatwić Afrykańskie Zielone małpy, przewieźć je do Madrytu, rozładować je tam ponieważ tam nie ma innego tranzytu dla zwierząt, stamtąd przewieź je do Filadelfii i tam je odbierz. Albo prześlij je do Nowego Jorku i tam je odbierz, bezpośrednio z samolotu. Więc sprowadziliśmy Afrykańskie Zielone i nie wiedziałem wtedy, że w ten sposób sprowadzaliśmy AIDS.

  Różne głosy w tle: ... (śmiech) ... że to ty, sprowadziłeś wirusa AIDS do kraju. Teraz już wiemy! (Śmiech) To jest prawdziwa historia! (Śmiech) Czego Merck nie zrobi żeby opracować szczepionkę! (Śmiech)

  Dr Maurice Hilleman: Tak więc to co on zrobił, to sprowadził, to znaczy my sprowadziliśmy te małpy, miałem tylko te, i to było rozwiązanie, ponieważ te małpy nie miały dzikich wirusów ale...

  Dr Edward Shorter: Czekaj, dlaczego zielone nie miały dzikich wirusów mimo, że pochodziły z Afryki?

  Dr Maurice Hilleman: ... ponieważ nie były, nie były, nie były zakażone w tych grupowych przetrzymalniach, z wszystkimi innymi czterdziestoma różnymi wirusami...

  Dr Edward Shorter: ale mieli te, które przywieźli z dżungli ...

  Dr Maurice Hilleman: ... tak, mieli je, ale było ich stosunkowo niewiele, to co mieliśmy to zabudowa klatkowa gdzie będziesz mieć epidemiczną transmisję zakażeń w zamkniętej przestrzeni. Więc jakkolwiek, dotarły zielone i teraz już mieliśmy je w swoim posiadaniu i braliśmy małpy aby je wyczyścić, i boże teraz zacząłem odkrywać nowe wirusy. Więc powiedziałem, nauczyciel Judasz. Cóż dostałem zaproszenie od Fundacji Kinney Sister, która była przeciwstawiającą się fundacją, jeśli chodzi o sprawy żywych wirusów...

  Dr Edward Shorter: Ach, prawda ...

  Dr Maurice Hilleman: Tak, oni przyłączyli się do grupy Sabiny i prosili mnie, abym przyszedł i dał odczyt na spotkaniu Fundacji Kinney Sister i widziałem, że jest to międzynarodowe spotkanie i boże, o czym ja miałem mówić? Wiem, tematem mojej mowy będzie wykrywanie niewykrywalnych wirusów.

  Dr Albert Sabin ... byli tacy, którzy nie chcieli szczepionek z żywym wirusem ... (nieczytelne) ... koncentrowali wszystkie swoje wysiłki aby coraz więcej ludzi zaszczepiało się szczepionkami z zabitym wirusem, a jednocześnie wspierali moje badania na żywych wirusach.

  Dr Maurice Hilleman: Więc teraz mam mieć coś (śmiech), wiesz, coś co będzie przyciągało uwagę. I rany, myślałem, że to cholernie SV40, to znaczy, ten cholerny związek, który mamy, Mam zamiar po prostu mówić na jego temat, zwłaszcza, że ten wirus musiał być w szczepionkach, musiał też być w szczepionkach Sabin. Więc szybko przetestowałem je (śmiech) i oczywiście był tam.

  Dr Edward Shorter: będę przeklęty

  Dr Maurice Hilleman: ... A więc teraz ...

  Dr Edward Shorter: ... tak, więc po prostu wziąłeś zapasy szczepionek Sabin, z półki tutaj w Merck ...

  Dr Maurice Hilleman: ... tak, no cóż ona została wykonana, ona była wytwarzana w Merck ...

  Dr Edward Shorter: Robiłeś je wtedy dla Sabin?

  Dr Maurice Hilleman: ... Tak, one były robione zanim przyszedłem [do Merck]...

  Dr Edward Shorter: tak, ale w tym czasie Sabin nadal po prostu robiło ogromne badania polowe w Rosji i tak dalej. Więc poszedłem i podjąłem temat wykrywania niewykrywalnych wirusów i powiedziałem Albertowi, powiedziałem słuchaj Albert wiesz ty i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale mam zamiar tam pójść i to cię zmartwi. Mam zamiar rozmawiać na temat wirusa, który jest w szczepionce. Będziesz musiał się pozbyć tego wirusa, nie martw się o to, ale pozbędziesz się go... ale umm, więc oczywiście Albert był bardzo zdenerwowany...

  Dr Edward Shorter: Co on powiedział?

  Dr Maurice Hilleman: ... i powiedział po prostu, że jest to tylko kolejne skomplikowanie sprawy, które wpłynie negatywnie na szczepionki. Powiedziałem, wiesz co, masz rację, ale mamy nową erę, mamy nową erę wykrywania i co jest ważne to to żeby pozbyć się tych wirusów.

  Dr Edward Shorter: Dlaczego miałby nazywać to skomplikowaniem sprawy skoro był to wirus, który zanieczyszczał szczepionki?

  Dr Maurice Hilleman: ... no cóż w tych szczepionkach i tak jest 40 różnych wirusów które deaktywowaliśmy i uh,

  Dr Edward Shorter: ale nie deaktywowałeś dokładnie tych?...

  Dr Maurice Hilleman: ... no to prawda, ale szczepionki przeciwko żółtej gorączce miały w sobie wirusa białaczki i wiesz, że to było w dniach bardzo surowej nauki. No więc poszedłem i rozmawiałem z nim i on powiedział- dlaczego się tym przejmujesz? Cóż, powiedziałem: "Powiem ci coś, mam wrażenie, czuję to w kościach, że ten wirus jest inny, nie wiem dlaczego ci to mówię, ale ... (nieczytelne) ... Myślę, że ten wirus będzie miał jakieś długoterminowe efekty." I on odpowiedział- jakie? A ja powiedziałem: "rak". (Śmiech) I powiedziałem Albert, pewnie pomyślisz, że zwariowałem, ale właśnie mam takie przeczucie. Cóż w tym samym czasie braliśmy tego wirusa i wprowadzaliśmy go do małp i do chomików. Więc mieliśmy te spotkania i to był pewnego rodzaju temat dnia i żartów które krążyły "ojej, wygramy Olimpiadę bo Rosjanie będą cali obładowani nowotworami." (Śmiech) To było miejsce gdzie te szczepionki były testowane ... tak, uhh, i to naprawdę popsuło całe spotkanie i było czymś w rodzaju tematu. No tak ...

  Dr Edward Shorter: Czy ci lekarze ... (nieczytelne) ... spotykali się w Nowym Jorku?

  Dr Maurice Hilleman ... no nie, to było w Sister Kinney ...

  Dr Edward Shorter: Sister Kinney, racja...

  Dr Maurice Hilleman: ... i Del Becco (sp) wstał i przewidział problemy z tego rodzaju czynnikami.

  Dr Edward Shorter: Dlaczego to nie wyciekło do prasy?

  Dr Maurice Hilleman: ....no cóż, wydaje mi się, że nie wyszło, nie pamiętam. Nie mieliśmy żadnych informacji prasowych na ten temat. Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej...

  Głos reportera: ... historyczne zwycięstwo nad chorobą, dramatycznie przedstawione zostało na Uniwersytecie Michigan. Tutaj naukowcy powołali nową medyczną erę z monumentalnymi raportami dowodzącymi, że szczepionka Salka przeciw polio była sensacyjnym sukcesem. Jest to dzień tryumfu dla 40-letniego Jonas Salka twórcy szczepionki. Przybywa tu wraz z Basilem O'Connorem szefem Narodowej Fundacji Paraliżu Dziecięcego, które finansowało badania. Setki dziennikarzy i naukowców zebrało się z całego kraju aby odsłuchać to doniosłe ogłoszenie ....

  Dr Albert Sabin: ... to było zbyt wiele, było zbyt wiele Hollywood. Było zbyt wiele przesady i wrażenia w 1957 roku, którego nie było w 1954 roku, kiedy to została podana informacja, że problem został rozwiązany, polio zostało pokonane.

  Dr Maurice Hilleman: ... ale i tak wiedzieliśmy, że wirus był w naszym materiale rozmnożeniowym, z którego robiono szczepionki. Ten wirus widzisz, jest jednym z 10.000 cząstek, które nie są aktywne ... (nieczytelne) ... to była dobra nauka w tym czasie, ponieważ dokładnie to się robiło. Nie martwiłeś się tymi dzikimi wirusami.

  Dr Edward Shorter: Więc odkryłeś, że wirus nie był zdeaktywowany w szczepionce Salka?

  Dr Maurice Hilleman: ... Racja. Więc następną rzeczą, którą można było zaobserwować to, że po 3, 4 tygodniach okazywało się, że zaczęły się pojawiać guzy u tych chomików.

  Dr Len Horowitz: Pomimo tego, że AIDS i białaczka nagle stały się epidemią "dzikich wirusów" Hilleman stwierdził, że to była "dobra nauka" w tamtym czasie.

  NaturalNews pragnie podziękować dr Len Horowitz za udostępnienie tego wywiadu z archiwów państwowych, oraz za upublicznienie ich, aby społeczeństwo mogło dowiedzieć się prawdy o zabójczej branży szczepionek.


  Link do oryginalnego artykułu: LINK


  (przypis prisonplanet.pl
  Stąd właśnie wzięła się eksplodująca od lat 60-tych liczba zachorowań na raka, chorobę wcześniej tak rzadką, że lekarze czytali o niej w książkach ale rzadko kiedy widzieli na własne oczy. Dziś estymuje się że w świecie zachodnim co 4 osoba zachoruje na raka.
  Podobnie jest z AIDS, gdzie już w 87 roku była stworzona procedura do masowej produkcji tego wirusa. Zobacz US patent numer 4647773. Dla zainteresowanych AIDS warto również zobaczyć patent numer 4824432, który złożono w 1989 roku i który jest patentem na leczenie tej choroby.
  W polityce USA obie choroby są bardzo ważnym elementem kontroli populacji; więcej na ten temat: NSSM 200.
  przypis prisonplanet.pl)


  --------------------------------------------------------------------------------

  Czytaj dalej: Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.
  Czytaj dalej: Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.
  Czytaj dalej: Miliarderzy biorą populację na celownik.
  Czytaj dalej: Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.
  Czytaj dalej: Pentagon i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.
  Czytaj dalej: NSSM 200. Plan kontroli populacji.
  Czytaj dalej: UNESCO i kontrola populacji.
  Czytaj dalej: Miliarderzy biorą populację na celownik.
 • A WIEC WIEMY CO JEST PRZYCZYNA EPIDEMI RAKA - Co wobec tego z dobrostanem ludzi
  Polecam material audiowizualy do powyszszego wpisu.dostepny w orginalnym artykule na prisonplanet.pl [ponizej]

  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
  Mike Adams, NaturalNews.com
  USA
  2011-09-25
 • prawo które nic nie znaczy
  dawno jest ustawa o ochronie zwierząt i co i nic....
  Dawno powinni polikwidować te futrzarskie biznesy w oparciu o istniejące prawo, a właściciele tego bajzlu powinni siedzieć już dawno.
  To ma być państwo, a nie klub bandytów, kwestie jak widać drobne finansowe nie powinni nikogo interesować.
  To, że ruskie trochę narodu wymordowali, to powiem że osobiście się z tego powodu cieszycie, tylko o tym nie wiecie. Rewolucja Lenina wydaje się być wporzo, skoro wciąż kombinują jak mu dać Nagrodę Nobla xD...
  Kwestia plastiku to kwestia tego jak ktoś wyrzuca śmieci, i działania państwa... lepiej jak wyrzucać będzie plastik aniżeli wyciąć wszystkie lasy na opakowania i biurka.
  Ruskie obalili dawny pogląd "jaśniepaństwa"... rozkułaczyli złodziei żyjących z ludzkiej krzywdy... przywrócili biedakom coś w rodzaju honoru.... już świniom w lektykach nie trzeba czapkować. To był dobry pomysł, tylko wykonanie może trochę złe.
  Partia "katolicka" PSL nabijają się z koni, które niegdyś dla właścicieli były wszystkim. Husaria, konie, a ten pawlak czy inny kargul nabija się z pomysłu konia jako zwierzęcia towarzyszącego... Tymczasem inne traktowanie konia - to dlaczego ludzi w klatkach nie trzymać? To duże i mądre zwierzę.... Czemu ludzie są tacy głupi. Prosty temat, jest zbrodnia nad lisami, trzeba temu zapobiec, a tu taki krzyk bo 600 mln euro będą kosić niemcy. NIech koszą i niech pogrążają swoje dusze.... a potem niech się smażą w piekle, gdzie tu pan widzisz jakikolwiek problem....
  Świat sprzedaje tanio uczciwość i honor, tu widzimy zgodę na zbrodnię za 600 mln euro tylko..... Podłość. Ci cwaaniacy od mordowania lisów mieli czas, aby lisom dać wybiegi i normalne życie... nie wyrobili się won za mordę skończyć z biznesem, dawno wg obecnego prawodawstwa powinni siedzieć. NO i powinni potracić majątki pochodzące z przestępstwa xD
  a PiS faktycznie mało daje nadziei że coś zrobią
 • @Leon. 00:19:32
  Masz rację, lepiej wyrzucić plastyk,, niech żyją plastyki wszelkiego rodzaju i precz z futrami, bo się tak strasznie martwisz o zwierzęta i środowisko:

  https://youtu.be/ju_2NuK5O-E

  https://youtu.be/yaDx-WJAsaE
 • @Leon. 00:19:32
  Najlepiej zostać królem Midasem, co tam plastyk, złota dusza tylko się stopi w piekle:)
 • Najlepiej
  to sami się wszyscy wytrujmy. Nie będziemy stanowili zagrożenia dla innych - zwierząt i planety.
  A może taka śmierć jest przyjemniejsza?
  od 1.35 https://www.youtube.com/watch?v=q-L9GQmCh64
  Wybić te wredne hieny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930